Enormný záujem o šteklivé paródie na úspešné filmy podnietil tvorcov nakrútiť tento film, ktorý parodizuje legendárne Hviezdne vojny. Okrem erotických scén ponúka snímka aj vizuálne prevedenie, ktoré pripomína originálnu filmovú sériu. (kaposlav)

Dadel

Pro fanoušky SW jistě lákavé, ale... Triky jsou překvapivě kvalitní, "herci" jsou podobní svým předlohám, hudba je podobná své předloze, a neakční scény jsou i docela vtipné. Ovšem "akční" scény jsou nudné, do filmu násilně vlepené, a asi 5x delší, než by bylo potřeba. (Dadel se zamyslel, zda na sebe neprozradil víc, než musel) ()

Bezda22

No, neni to lepší než Piráti. Jsou tu zbytečný "bojový" scény. Teda, zbytečně dlouhý, ne úplně zbytečný. To čeho sem se bál je, že tam bude Žvejkal někoho vojíždět, bohužel stalo se pár minut po tom co moje myšlenka prošla hlavou :-D. Navíc si tam dával dvě nejlepší zásuvky celýho filmu. Řikal sem si, tady je něco špatně :-D. Ty mrdací scény nebyly nic extra. Výběr buchet, taky nic moc. Navíc dvě nejlepší, tam prostě klátí obří ufuněnej chlupáč :-D. Žvejkala mám normálně rád, ale tady to prostě nevyšlo :-D. Vychází mí z toho prostě takovej průměr no. Nerad srovnávám, ale když to srovnám s Pirátama, tak tohle je opravdu jen průměr. Takže 3 hvězdy ()

Baxt

Naprostá špička svého druhu. Žádný suchý role-play polotovar, ale staré známé dobrodružství - od lapení princezny po dekoraci hrdinů. Do opusů Digital Playground sice chybí lepší pacing, jenže ti se nepotýkají s nepůvodní předlohou. Tahle parodie "má koule" nejen citovat, ale taky měnit, skutečně přetvářet legendu ve vtipné a nápadité scény (Han střílí PRVNÍ, rychlost Millenium Falconu se NEMĚŘÍ v parsecích a z Obi-Wana je občasný pijan, co zanechá po své smrti jen placatku, nejgeniálnější je ovšem alternativní zničení hvězdy smrti). Dosud nejupřímnější a nejlepší počin Axela Brauna. Těším se na další díl. ()

Taio

Jedine, čo chcem vedieť aký bol rozpočet lebo zaplatiť "hercov", efetky a všetky kraviny čo sú tam to nieje len tak. Hlášky su celkom fajn aj som sa zasmial ale tie xxx scény mohli byť minimalne o polku kratšie. A ešte chcem vedieť ako dlho zháňali hercov, ktorý sú takmer kópie originálu, hlavne Skywalker. ()

Fiftis

Som síce veľkým fanúšikom Star Wars, ale netvrdím, že sa mi to páčilo len kvôli tomu. Ale je pravda, že urobiť porno v tomto Star Wars svete je veľmi jednoduché. Už šukanie nejakej Twi’lek sexice vo vás nabudí pocit niečoho nového. Trochu škoda, že snímka kopíruje reálne Star Wars a práve to z toho robí paródiu (ako naznačuje samotný názov). Ale netvrdím, že je to vyložene chyba. Ale dívať sa na obstarožného Obi-Wana ako znásilňuje pocestnú na Tatooine je trochu moc. Priznám sa že mi tu chýbali svetelné meče, nehanbím sa priznať aj k tomu, že vo svojej puberte som videl aj lepšie Star Wars porno scény, kde si ženy nestihli ani vypnúť svoje meče a už boli v tom (respektíve už boli v nich). Rozhodne jedna z tých kvalitnejších porno snímok. ()