Ptáci v trní - Ztracené roky (TV film)

• Česko

Drama / Romantický

Austrálie / USA, 1996, 178 min

David Stevens

Laurie Stone

Richard Chamberlain do role kněze více dozrál. Amanda Donohoe je pro mé oko daleko přitažlivější a půvabnější Maggie než původní představitelka. Herecky ovšem působí jaksi více mrtvolně. Úroveň celého projektu po letech zůstala překvapivě vesměs stejná, jen tedy bohužel místo vynikajících herců zaujali herci průměrní. Přes zbytečnost realizování projektu Ztracených let si myslím, že je to poctivá filmařina, co se čisté romance týče.(31.5.2012)

• Faidra

Richarde, tos ty prachy potřeboval tak zoufale nebo ses nudil? Doufám, že to první.(25.7.2007)

• GOREGASM

Naše babičky by si určitě dosyta nad osudy arcibiskupa Chamberlaina poplakaly. My jakožto cynismem infikovaná generace otevíráme této přeslazené, plytké a citově povrchní podívané bránu do romantického pekla, jehož nekonečno je stejně definitivní jako stopáž této infernálně nudné limonády. 0%(11.4.2012)