Scooby Doo: A XXX Parody (video film)

Erotický / Komedie

USA, 2011, 111 min

Podobně jako XXX Flitnstoneovi vtipnější, než oficiální hrané filmy. A to to byly původně animáky. LMAO.(6.4.2012)

Ať už je to porno nebo ne, pořád je to jedna z nejpovedenějších inkarnací téhle legendy za poslední roky, která je asi o dva celá sedm parníku lepší, než všechny hrané filmy dohromady.(9.2.2014)

Jenom škoda, že tam nebyl i sám Scooby :D.(28.11.2011)

• kaposlav

Čím ďalej tým viac nadobúdam pocit, že tieto paródie stoja za hovno. Skupinka pornohercov sa oblečie ako postavy zo známeho filmu, alebo rozprávky a zašusta si medzi sebou. Akurát su obmedzení pri výbere a úroveň bežného porna dorovnáva len fantázia diváka, alebo hovorený humor. Teda pokial viete anglicky, lebo s dabingom som ešte xxx paródiu nevidel.(17.10.2012)

Docela jsem na to koukal, ale je to hodně zábavné, až nečekaně. Herci se skutečně snažili i něco hrát, dialogy prostinké, ale vtipné. Líbilo se mi že třeba v chůzi a gestech bylo znát, že mají nastudovanou předlohu. Shaggy bezvadný. A ty titulky jsem objevil až po shlédnutí, tak si to zopáknu :) Něco takového jsem asi ještě neviděl a protože jsem se u tohoto péčka i zasmál a pobavil a samotné holky se mi líbily, tak spokojenost. Kéž by bylo víc takových filmů, kde je i snaha o něco navíc, než jen o čisté xxx dovádění v rozličném prostředí. Výprava jinak prostá, proti jiným filmům z podobného ražení i chudá, ale ta stylizace herců a dialogy i ta klasická sekvence ze scooboo - kdy postavy běhají nepochopitelně odněkud někam sem a tam, ta byla ukázková a bezvadná. A zakončení taky ve stylu předlohy - šílená děcka, posedlá sexem :) 9/10(24.5.2013)

Realizace a zpracování Z čuby dú je super a snaží se co nejvíce přiblížit Scoobymu po kostýmové stránce i některými efekty. Jen ten děj je tak neskutečně jednoduchý a banální, že si přece filmaři mohli vymyslet něco většího. Král Evan Stone vyloženě baví a další postavy jak by smet. Jen ten děj byl tak neskutečně tupej, že to do očí bylo. Jinak solidní péčko, kde si aktérky nechaly (nepochybně schválně) zarůst kožíšky :)). TITULKY: http://www.titulky.com/Scooby-Doo-A-XXX-Parody-180613.htm(12.1.2012)

Sdílím názor uživatele KdG ale musím říct že na animák to nemá :D(9.1.2012)

Scooby Doo je můj oblíbenec.Verze XXX ačkoliv jsem tušil že to bude kra***a,tak to není překvapivě vůbec špatný ono je to dokonce parádní.Jen škoda že bez Scoobyho. 18+ 100%(21.5.2012)

• Loleq7

Mě to tedy příliš nebavilo. Původní film mé pozornosti celý život zřejmě unikal, takže mi chybělo to srovnání s tím, co zde mělo být porno parodováno. Takový ten nástin příběhu zde moc nedocením a pornografický zbytek mě také neokouzlil. Herečky jsou ošklivé a herci mají krátké hady. Dokonce to tam vypadá, jak u Bobří řeky, ale pořádné. Jednou se to polesbí a jednou té blondýně jeden z frajerů pošimrá střeva. Jinak je to taková ta klasika, která nikoho nebaví, ani kdyby ji provozoval, natož se na to jen dívat. Čekal jsem, kdy tam vlítne ten zatoulanej čokl a trošku to zpestří. To bylo ale pouze moje ctěné přání. Pochopitelně jsem se nedočkal. Hvězdička maximálně.(3.5.2014)

Pekni herci, pekne kostymi, super napad, presne ako keby clovek sledoval tu rozpravku, jednoducha anglictina ako sa dalo aj cakat, kedze sa s tym niekto babral a dal si tu namahu spravit k pecku este aj titulky tak teda obetoval som ten cas v pritomnosti mojej polovicky a super sme sa bavili :)(3.10.2011)

Byl to mazec. Viděl jsem skoro všechny filmy se Scooby Doo a jeho partou, a tohle je jeden z nejpovedenějších. ;-)(27.11.2011)

Super věc, holky obvzlášť ta v oranžovém nejsou zrovna tím co bych od porna chtěl ...ale je to vtipný, srandovně zahraný, scény sedí a originál je znásilněn jaksepatří. Povedená XXX parodie.(12.3.2013)