Scooby Doo: A XXX Parody

Erotický / Komedie

USA, 2011, 111 min

Ať už je to porno nebo ne, pořád je to jedna z nejpovedenějších inkarnací téhle legendy za poslední roky, která je asi o dva celá sedm parníku lepší, než všechny hrané filmy dohromady.(9.2.2014)

Docela jsem na to koukal, ale je to hodně zábavné, až nečekaně. Herci se skutečně snažili i něco hrát, dialogy prostinké, ale vtipné. Líbilo se mi že třeba v chůzi a gestech bylo znát, že mají nastudovanou předlohu. Shaggy bezvadný. A ty titulky jsem objevil až po shlédnutí, tak si to zopáknu :) Něco takového jsem asi ještě neviděl a protože jsem se u tohoto péčka i zasmál a pobavil a samotné holky se mi líbily, tak spokojenost. Kéž by bylo víc takových filmů, kde je i snaha o něco navíc, než jen o čisté xxx dovádění v rozličném prostředí. Výprava jinak prostá, proti jiným filmům z podobného ražení i chudá, ale ta stylizace herců a dialogy i ta klasická sekvence ze scooboo - kdy postavy běhají nepochopitelně odněkud někam sem a tam, ta byla ukázková a bezvadná. A zakončení taky ve stylu předlohy - šílená děcka, posedlá sexem :) 9/10(24.5.2013)

• Frajer42

Mě to tedy příliš nebavilo. Původní film mé pozornosti celý život zřejmě unikal, takže mi chybělo to srovnání s tím, co zde mělo být porno parodováno. Takový ten nástin příběhu zde moc nedocením a pornografický zbytek mě také neokouzlil. Herečky jsou ošklivé a herci mají krátké hady. Dokonce to tam vypadá, jak u Bobří řeky, ale pořádné. Jednou se to polesbí a jednou té blondýně jeden z frajerů pošimrá střeva. Jinak je to taková ta klasika, která nikoho nebaví, ani kdyby ji provozoval, natož se na to jen dívat. Čekal jsem, kdy tam vlítne ten zatoulanej čokl a trošku to zpestří. To bylo ale pouze moje ctěné přání. Pochopitelně jsem se nedočkal. Hvězdička maximálně.(3.5.2014)

Realizace a zpracování Z čuby dú je super a snaží se co nejvíce přiblížit Scoobymu po kostýmové stránce i některými efekty. Jen ten děj je tak neskutečně jednoduchý a banální, že si přece filmaři mohli vymyslet něco většího. Král Evan Stone vyloženě baví a další postavy jak by smet. Jen ten děj byl tak neskutečně tupej, že to do očí bylo. Jinak solidní péčko, kde si aktérky nechaly (nepochybně schválně) zarůst kožíšky :)). TITULKY: http://www.titulky.com/Scooby-Doo-A-XXX-Parody-180613.htm(12.1.2012)

Podobně jako XXX Flitnstoneovi vtipnější, než oficiální hrané filmy. A to to byly původně animáky. LMAO.(6.4.2012)