Scooby Doo: A XXX Parody

Erotický / Komedie

USA, 2011, 111 min

• kaposlav

Čím ďalej tým viac nadobúdam pocit, že tieto paródie stoja za hovno. Skupinka pornohercov sa oblečie ako postavy zo známeho filmu, alebo rozprávky a zašusta si medzi sebou. Akurát su obmedzení pri výbere a úroveň bežného porna dorovnáva len fantázia diváka, alebo hovorený humor. Teda pokial viete anglicky, lebo s dabingom som ešte xxx paródiu nevidel.(17.10.2012)

Ať už je to porno nebo ne, pořád je to jedna z nejpovedenějších inkarnací téhle legendy za poslední roky, která je asi o dva celá sedm parníku lepší, než všechny hrané filmy dohromady.(9.2.2014)

Docela jsem na to koukal, ale je to hodně zábavné, až nečekaně. Herci se skutečně snažili i něco hrát, dialogy prostinké, ale vtipné. Líbilo se mi že třeba v chůzi a gestech bylo znát, že mají nastudovanou předlohu. Shaggy bezvadný. A ty titulky jsem objevil až po shlédnutí, tak si to zopáknu :) Něco takového jsem asi ještě neviděl a protože jsem se u tohoto péčka i zasmál a pobavil a samotné holky se mi líbily, tak spokojenost. Kéž by bylo víc takových filmů, kde je i snaha o něco navíc, než jen o čisté xxx dovádění v rozličném prostředí. Výprava jinak prostá, proti jiným filmům z podobného ražení i chudá, ale ta stylizace herců a dialogy i ta klasická sekvence ze scooboo - kdy postavy běhají nepochopitelně odněkud někam sem a tam, ta byla ukázková a bezvadná. A zakončení taky ve stylu předlohy - šílená děcka, posedlá sexem :) 9/10(24.5.2013)