Scooby Doo: A XXX Parody

Erotický / Komedie

USA, 2011, 111 min

Sdílím názor uživatele KdG ale musím říct že na animák to nemá :D(9.1.2012)

Scooby Doo je můj oblíbenec.Verze XXX ačkoliv jsem tušil že to bude kra***a,tak to není překvapivě vůbec špatný ono je to dokonce parádní.Jen škoda že bez Scoobyho. 18+ 100%(21.5.2012)

Podobně jako XXX Flitnstoneovi vtipnější, než oficiální hrané filmy. A to to byly původně animáky. LMAO.(6.4.2012)

Realizace a zpracování Z čuby dú je super a snaží se co nejvíce přiblížit Scoobymu po kostýmové stránce i některými efekty. Jen ten děj je tak neskutečně jednoduchý a banální, že si přece filmaři mohli vymyslet něco většího. Král Evan Stone vyloženě baví a další postavy jak by smet. Jen ten děj byl tak neskutečně tupej, že to do očí bylo. Jinak solidní péčko, kde si aktérky nechaly (nepochybně schválně) zarůst kožíšky :)). TITULKY: http://www.titulky.com/Scooby-Doo-A-XXX-Parody-180613.htm(12.1.2012)

Ať už je to porno nebo ne, pořád je to jedna z nejpovedenějších inkarnací téhle legendy za poslední roky, která je asi o dva celá sedm parníku lepší, než všechny hrané filmy dohromady.(9.2.2014)