Scooby Doo: A XXX Parody

Erotický / Komedie

USA, 2011, 111 min

• kaposlav

Čím ďalej tým viac nadobúdam pocit, že tieto paródie stoja za hovno. Skupinka pornohercov sa oblečie ako postavy zo známeho filmu, alebo rozprávky a zašusta si medzi sebou. Akurát su obmedzení pri výbere a úroveň bežného porna dorovnáva len fantázia diváka, alebo hovorený humor. Teda pokial viete anglicky, lebo s dabingom som ešte xxx paródiu nevidel.(17.10.2012)

Pekni herci, pekne kostymi, super napad, presne ako keby clovek sledoval tu rozpravku, jednoducha anglictina ako sa dalo aj cakat, kedze sa s tym niekto babral a dal si tu namahu spravit k pecku este aj titulky tak teda obetoval som ten cas v pritomnosti mojej polovicky a super sme sa bavili :)(3.10.2011)

• Frajer42

Mě to tedy příliš nebavilo. Původní film mé pozornosti celý život zřejmě unikal, takže mi chybělo to srovnání s tím, co zde mělo být porno parodováno. Takový ten nástin příběhu zde moc nedocením a pornografický zbytek mě také neokouzlil. Herečky jsou ošklivé a herci mají krátké hady. Dokonce to tam vypadá, jak u Bobří řeky, ale pořádné. Jednou se to polesbí a jednou té blondýně jeden z frajerů pošimrá střeva. Jinak je to taková ta klasika, která nikoho nebaví, ani kdyby ji provozoval, natož se na to jen dívat. Čekal jsem, kdy tam vlítne ten zatoulanej čokl a trošku to zpestří. To bylo ale pouze moje ctěné přání. Pochopitelně jsem se nedočkal. Hvězdička maximálně.(3.5.2014)

Docela jsem na to koukal, ale je to hodně zábavné, až nečekaně. Herci se skutečně snažili i něco hrát, dialogy prostinké, ale vtipné. Líbilo se mi že třeba v chůzi a gestech bylo znát, že mají nastudovanou předlohu. Shaggy bezvadný. A ty titulky jsem objevil až po shlédnutí, tak si to zopáknu :) Něco takového jsem asi ještě neviděl a protože jsem se u tohoto péčka i zasmál a pobavil a samotné holky se mi líbily, tak spokojenost. Kéž by bylo víc takových filmů, kde je i snaha o něco navíc, než jen o čisté xxx dovádění v rozličném prostředí. Výprava jinak prostá, proti jiným filmům z podobného ražení i chudá, ale ta stylizace herců a dialogy i ta klasická sekvence ze scooboo - kdy postavy běhají nepochopitelně odněkud někam sem a tam, ta byla ukázková a bezvadná. A zakončení taky ve stylu předlohy - šílená děcka, posedlá sexem :) 9/10(24.5.2013)

Scooby Doo je můj oblíbenec.Verze XXX ačkoliv jsem tušil že to bude kra***a,tak to není překvapivě vůbec špatný ono je to dokonce parádní.Jen škoda že bez Scoobyho. 18+ 100%(21.5.2012)