Scooby Doo: A XXX Parody

Erotický / Komedie

USA, 2011, 111 min

Sdílím názor uživatele KdG ale musím říct že na animák to nemá :D(9.1.2012)

• Frajer42

Mě to tedy příliš nebavilo. Původní film mé pozornosti celý život zřejmě unikal, takže mi chybělo to srovnání s tím, co zde mělo být porno parodováno. Takový ten nástin příběhu zde moc nedocením a pornografický zbytek mě také neokouzlil. Herečky jsou ošklivé a herci mají krátké hady. Dokonce to tam vypadá, jak u Bobří řeky, ale pořádné. Jednou se to polesbí a jednou té blondýně jeden z frajerů pošimrá střeva. Jinak je to taková ta klasika, která nikoho nebaví, ani kdyby ji provozoval, natož se na to jen dívat. Čekal jsem, kdy tam vlítne ten zatoulanej čokl a trošku to zpestří. To bylo ale pouze moje ctěné přání. Pochopitelně jsem se nedočkal. Hvězdička maximálně.(3.5.2014)

Pekni herci, pekne kostymi, super napad, presne ako keby clovek sledoval tu rozpravku, jednoducha anglictina ako sa dalo aj cakat, kedze sa s tym niekto babral a dal si tu namahu spravit k pecku este aj titulky tak teda obetoval som ten cas v pritomnosti mojej polovicky a super sme sa bavili :)(3.10.2011)

• kaposlav

Čím ďalej tým viac nadobúdam pocit, že tieto paródie stoja za hovno. Skupinka pornohercov sa oblečie ako postavy zo známeho filmu, alebo rozprávky a zašusta si medzi sebou. Akurát su obmedzení pri výbere a úroveň bežného porna dorovnáva len fantázia diváka, alebo hovorený humor. Teda pokial viete anglicky, lebo s dabingom som ešte xxx paródiu nevidel.(17.10.2012)

Jenom škoda, že tam nebyl i sám Scooby :D.(28.11.2011)