Scooby Doo: A XXX Parody

Erotický / Komedie

USA, 2011, 111 min

• kaposlav

Čím ďalej tým viac nadobúdam pocit, že tieto paródie stoja za hovno. Skupinka pornohercov sa oblečie ako postavy zo známeho filmu, alebo rozprávky a zašusta si medzi sebou. Akurát su obmedzení pri výbere a úroveň bežného porna dorovnáva len fantázia diváka, alebo hovorený humor. Teda pokial viete anglicky, lebo s dabingom som ešte xxx paródiu nevidel.(17.10.2012)

Podobně jako XXX Flitnstoneovi vtipnější, než oficiální hrané filmy. A to to byly původně animáky. LMAO.(6.4.2012)

Sdílím názor uživatele KdG ale musím říct že na animák to nemá :D(9.1.2012)

Docela jsem na to koukal, ale je to hodně zábavné, až nečekaně. Herci se skutečně snažili i něco hrát, dialogy prostinké, ale vtipné. Líbilo se mi že třeba v chůzi a gestech bylo znát, že mají nastudovanou předlohu. Shaggy bezvadný. A ty titulky jsem objevil až po shlédnutí, tak si to zopáknu :) Něco takového jsem asi ještě neviděl a protože jsem se u tohoto péčka i zasmál a pobavil a samotné holky se mi líbily, tak spokojenost. Kéž by bylo víc takových filmů, kde je i snaha o něco navíc, než jen o čisté xxx dovádění v rozličném prostředí. Výprava jinak prostá, proti jiným filmům z podobného ražení i chudá, ale ta stylizace herců a dialogy i ta klasická sekvence ze scooboo - kdy postavy běhají nepochopitelně odněkud někam sem a tam, ta byla ukázková a bezvadná. A zakončení taky ve stylu předlohy - šílená děcka, posedlá sexem :) 9/10(24.5.2013)

Realizace a zpracování Z čuby dú je super a snaží se co nejvíce přiblížit Scoobymu po kostýmové stránce i některými efekty. Jen ten děj je tak neskutečně jednoduchý a banální, že si přece filmaři mohli vymyslet něco většího. Král Evan Stone vyloženě baví a další postavy jak by smet. Jen ten děj byl tak neskutečně tupej, že to do očí bylo. Jinak solidní péčko, kde si aktérky nechaly (nepochybně schválně) zarůst kožíšky :)). TITULKY: http://www.titulky.com/Scooby-Doo-A-XXX-Parody-180613.htm(12.1.2012)