poster

Rybí legendy Jakuba Vágnera (TV pořad)

Dobrodružný / Dokumentární

Česko, 2010, 16x26 min

Hrají:

Jakub Vágner
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cielnyl
  *****

  Jakub Vágner je fakt borec! Má neutuchající odvahu a odhodlání. Každý z těchto filmových cyklů nabízejí velice zajímavý a poučný pohled na danou krajinu, kulturu a zvyky. Rozhodně se netočí jen okolo ryb a rybaření, i když je to samozřejmě jedna z hlavních složek. Já Jakuba obdivuju!(22.7.2014)

 • Kmotr76
  ****

  Zábavný dokument/cestopis. Jakub je správně zapálen pro věc a kromě samotných ryb, o kterých se toho příliš nedozvíme se dostaneme do odlehlých koutů planety a poznáme místní obyvatele. Ocenit musím různorodost. Ať už jde Vágner lovit nilského okouna či sibiřskou štiku, vždy to je zajímavé a napínavé. Ale hlavně musím ocenit jeho odvahu a dobrodružného ducha, která se v Čechách jen tak nenajde.(26.3.2014)

 • Sfinkter
  ****

  Sympaťák, který si svou pozici vypracoval sám. A to je u lidí to nejdůležitější, ať dělají cokoliv.(26.10.2011)

 • Peytl
  **

  Kubík se štábem, se scénářem hodným antických tragédií, přehrávání a steny, skřeky, vzdechy a jódlování megapiraňou kastrovaného bígla Benyho. No to Petrův zdar. Nazdar!(22.5.2013)

 • tormento
  ****

  O poznanie zaujímavejšie spracovaný dokumentárny cyklus ako ten z dielne Discovery-River monsters(http://www.csfd.cz/film/270079-ricni-monstra/)....aj keď si myslím, že Vágner sa nechal silno inšpirovať. Rybie legendy nie sú iba pre rybárov, a musia sa páčiť každému milovníkovi prírody.+ za doprovodný komentár Pavla Rímskeho(12.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace