poster

Rybí legendy Jakuba Vágnera (TV pořad)

Dobrodružný / Dokumentární

Česko, 2010, 16x26 min

Hrají:

Jakub Vágner
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • duklak2
  *****

  Jakub Vágner necítí bolest a nezná strach. To je obdivuhodné. Myslím, že jeho otec už na něj musí být pyšný. Doufám, že bude natočeno více dílů, poněvadž si to tento "dokument" jistojistě právem zaslouží.(15.12.2011)

 • Djkoma
  ****

  O čem vlastně je hodnocení TV pořadů a jak je hodnotit? Kritéria jako v případě Bergmana nebo Felliniho? Ale no tak. Mě osobně Jakub Vágner dokázal svým civilním chováním upoutat u rybolovu, který mi v podstatě přijde jako naprostá nuda. Takže body pro něj a pro celý tento klidný a příjemný pořad.(23.3.2014)

 • MichelSmith
  *****

  Jakub je neskutočný sympaťák, ryby som síce chytal naposledy ako 7 ročný do sáčku,ale aj tak som pravidelný divák! Výborný koment Overlord...(4.10.2014)

 • PauloZ
  *****

  Vágner je šílenec, kterého obdivuju a já jako milovník rybolovu a všeho co se motá kolem těch slizských nádherných vodních potvor (ryb) nemůžu dát méně než plný počet. Mě to prostě baví jak ďas :)(26.1.2012)

 • Hnedoocko
  *****

  Jsem ráda, že i u nás se najde dobrodružná povaha, která se neváhá podělit o svůj každodenní chleba v džunglích a pustinách celého světa. Úchvatné záběry lovů jeho vysněných ryb mě moc baví. Já tomu klukovi zkrátka fandím :).(26.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace