Rybí legendy Jakuba Vágnera (TV pořad)

Dobrodružný / Dokumentární

Česko, 2010, 16x26 min

Jakub Vágner
  • Socraates

Cestování, rybaření, to jsou parádní záležitosti! Jen ten Jakub, ač určitě schopnej rybář, je celej celičkej strašnej .... no je prostě na pěst.(26.6.2013)

Kuba nahodí, párkrát to nevyjde, zanadává si, ale nakonec si vykutálenou a jedinečnou rybu vychutná. Nevím, co na to rybáři, ale já jako laik se nad tím usměju a jdu dál.(2.4.2016)

Být to jen o rybách, tak to hned přepnu, ale tady jde spíš o to putování všemi možnými kouty světa, krásnou přírodou a jako třešničku na dortu si tam sympaťák Jakub Vágner občas uloví nějakou tu rybku. Nadprůměrnej dobrodružnej dokument, kterej dokáže zaujmout.(19.1.2012)

Vágner je šílenec, kterého obdivuju a já jako milovník rybolovu a všeho co se motá kolem těch slizských nádherných vodních potvor (ryb) nemůžu dát méně než plný počet. Mě to prostě baví jak ďas :)(26.1.2012)

nemohu si pomoct, rozhodně by se dalo vytěžit víc z dokumentárních prvků(30.8.2012)