poster

Rybí legendy Jakuba Vágnera (TV pořad)

Dobrodružný / Dokumentární

Česko, 2010, 16x26 min

Hrají:

Jakub Vágner
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • otík
  ***

  Kuba nahodí, párkrát to nevyjde, zanadává si, ale nakonec si vykutálenou a jedinečnou rybu vychutná. Nevím, co na to rybáři, ale já jako laik se nad tím usměju a jdu dál.(2.4.2016)

 • igi B.
  *

  Trpím s tebou Jakube %-] . . . Jedna hvězdička jen za ty genrové obrázky z různých krajin, za tu >samohanu< pak tak leda leklou mřenku do gatí. Tak ještě že se Kubík má tak pěkně veřejnopráv(n)ě, že si to tak všechno navzdory všem těm protivenstvím vybojoval a že si to teda za prachy nucených poplatníků >šašské rybovize< tak užívá. Ale dvd s jeho filmiky si nekoupím, jeho buzní hekání mě fakt nerajcuje a honím si raději u jiné pisskultůry... °-/ - - - P.S. A minutu ticha za Klárčina hafánka. Že by pro dobro věci zabili pejska? Nebo že by si z nás tahle parta už dělala nepokrytě prdel? Tak pochcat rybu... - - - P.P.S. A blbouni, uvědomte si, že tohle nemá nic společného s dokumentární tvorbou, natož s nějakým reálným dobrodružstvím! Copak nechápete, že je to povětšinou jen trapně markýrovaná >multikultiso.nic< realityšou? Kla(u)n Vágner se nažral a ryba zůstala celá, jen tu zase chybí ta realita a zůstala jen pachuť po rybině zasmrádnuté šou... - - - - - (Občasně náhodně nahlédnuto na >leklém sprostoru< , hodnocení po sumčím dílu 447., komentář zde s úšklebkem jako padechcátý - 18.4.2013)(18.4.2013)

 • MichelSmith
  *****

  Jakub je neskutočný sympaťák, ryby som síce chytal naposledy ako 7 ročný do sáčku,ale aj tak som pravidelný divák! Výborný koment Overlord...(4.10.2014)

 • Socraates
  **

  Cestování, rybaření, to jsou parádní záležitosti! Jen ten Jakub, ač určitě schopnej rybář, je celej celičkej strašnej .... no je prostě na pěst.(26.6.2013)

 • cielnyl
  *****

  Jakub Vágner je fakt borec! Má neutuchající odvahu a odhodlání. Každý z těchto filmových cyklů nabízejí velice zajímavý a poučný pohled na danou krajinu, kulturu a zvyky. Rozhodně se netočí jen okolo ryb a rybaření, i když je to samozřejmě jedna z hlavních složek. Já Jakuba obdivuju!(22.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace