Hošo Emi není zrovna úspěšným právníkem, ale i tak se dostane k případu, kdy musí obhajovat muže, který je obviněn z vraždy své zámožné manželky. Muž má jediné alibi, že byl v hostinci, kde se mu nespalo zrovna nejpohodlněji, neboť mu na hrudi seděl duch starý pět set let. A to je právě jediný svědek, který může dokázat mužovu nevinu. (Zíza)

Tsuki

Na doporučení bych sice čekala lepší komedii, ale špatné to nebylo - takové více pohádkové. Mělo to pár hodně zábavných scén - hlavně jsem se teda nasmála u té malinké vedlejší role Katsuhisy Namaseho (mnozí ho možná znají z Gokusenu) a taky pobavilo stepování Hiroshiho Abeho. Bohužel však musím říct, že největším kamenem úrazu tohoto snímku je délka. Dvě a půl hodiny je zkrátka na takový příběh trošku moc. Ke konci jsem se už docela nudila, takže to pak pokazilo celkový dojem. Ani příjemná písnička v koncových titulcích už to nespravila. Milý film průměrné kvality. ~(3,0)~ ()

Tyckin

Yuko si tu sice vrzne opravdu jen vedlejší housle, ale ani tak rozhodně nelituji, že jsem tuhle velmi zábavnou duchařskou soudní podívanou zhlédl, povětšinou mi nabídla solidni zábavu a leckdy i dokázala dojmout. ()