poster

Projekt X

 • USA

  Project X

 • Slovensko

  Projekt X

Komedie / Krimi

USA, 2012, 84 min (SE: 93 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ****

  Project X si treba pozrieť po vydarenej párty. I keď unavený, ľúbilo sa.(6.8.2012)

 • Flipper
  **

  Príliš veľký počet spitých, nechutných, blbých amerikáncov na meter štvorcový a aj 88 minút je tu veľa. Našťastie "inteligentná" pointa filmu dáva ten pravý šmrnc dnešnej doby a pre toho, kto nemá sladkých 15, bude len sentimentálnym závanom spomienok na pubertu (a to aj tak ogrcanú a nechutnú).(30.5.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Projekt X je důvodem, pro by se měla najít věková hranice, nad kterou je sledování podobných filmů nevhodné. Její přesnou výši nejsem schopen určit, ale vím zcela jistě, že jsem ji před několika desetiletími překročil. Ale jsem pozitivní člověk, takže když jsem se nebavil, tak jsem alespoň hledal a našel poučení. Až se mé děti přiblíží hranici zletilosti, tak si zvednu pojistku na barák, připojístím si káru proti utopení a při každém odchodu z domu zaktivuji nástražný výbušný systém kolem domu. Mně se zkrátka po zahradě 2000 lidí, pyroman ani liliput producírovat nebude, ale kdyby mi Metallica zahrála do rytmu k sexu se slečnou podle mého výběru, tak bych možná udělal výjimku. Ale v devět ráno, ať jste všichni v posteli!(16.12.2013)

 • cukorek
  ***

  " Veľkí hráči hrajú veľké hry " takto objasňoval Costa počiatočnú prípravu na narodeninovú mega párty. Očividne sa partia mladých chlapcov túžiacich po sexuálnom zážitku veľkými hráčmi nestala, keďže túto hru nezvládli. Film je istým spôsobom prepadák a istým spôsobom búra mýtus. Prepadol jednoduchým spracovaním, obsadením hercov ich výkonmi a a niekedy ťažko uveriteľnými udalosťami. Mýtus búral ozaj bláznivou párty, ktorá zmiatla celú ulicu ako prílivová vlna rozbúreného mora v ktorej len tak lietali vulgarizmy zo slovníka mladých teenagerov (veď aj my sme boli mladí), ľahké odhalenie nahoty a dobrým výberom hudby, ktorá podporila energiu naštartovanej mládeže. Priestor dostali aj nové vtipné dekoračné prvky v podobe neohrozenej bezpečnostnej služby, či bláznivého predajcu drog. Párty mám rád a táto ma celkom inšpirovala, takže zaslúžených 50%.(9.8.2012)

 • Rominator
  ***

  Thomas (Thomas Mann), Costa (Oliver Cooper) a J.B. (Jonathan Daniel Brown) se snaží uspořádat narozeninový večírek, kde by oslavili Thomasovy sedmnácté narozeniny. Vše jde ze začátku podle plánu, ale s narůstajícím počtem návštěvníků se vše začíná vymykat z rukou. Většina filmu je natočena netradičně z pohledu kamery Daxe (Dax Flame), který celý večírek dokumentuje. Určitě vyčnívají scény s nasraným liliputánem, přivázání pejska k nafukovacím balónkům a drogový dealer T-Rick (Rick Shapiro) s plamenometem.(12.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace