Projekt X

Project X

Projekt X

Komedie / Krimi

USA, 2012, 84 min (SE: 93 min)

Tak ako som tento aj minulý rok zahajoval trashom, tak som po vzore toho predošlého, chcel aj rok 2013, zakončiť nejakým pasujúcim párty filmom, ktorý by ma kvalitne nažhavil na silvestrovskú noc. A opäť mi to vyšlo. Tentokrát ide samozrejme len o primitívnu puberťácku zábavku, postrádajúcu intelekt aj svedomie, ale je tam všetko: Sex, drogy, chlast, nahé sedemnástky, plameňomet aj auto v bazéne. Cielovej skupine samozrejme nedochádza, že to na čom sa v záverečnom popise budúcich osudov hlavných postáv smeje, vtipné neni a že zničiť všetko okolo aby ste sa stali populárnymi, vám na konci maturitného ročníka už moc nepomôže, ale ak to zoberiete ako ja a začnete tým večer plný ... (povedzme) zábavy, na tie tri hviezdy, by vám to poslednú noc roku mohlo postačiť(6.1.2014)

Tomu říkám klika .. pořádat (nechtěnou) monster party, po který už není potřeba ani moc uklízet. Tak všechno nejlepší, Thomasi : )(4.10.2012)

• Don Jebal

Rozpočet: 12 000 000 $ Otvárací Víkend: 21 051 363 $ (v 3 055 Kinách) Tržby USA: 54 731 865 $ Tržby SR: 26 204 $ Tržby Celosvetovo: 100 931 865 $Radšej som mal ísť niekam na ,,párty´´ako som mal pri tomto Projekte X stráviť skoro hodinu a pól.Nefungujúci tisíckrát omletý maglajz,ktorý drží nad odpadom 20 minútová záverečno-epická seba deštrukcia.(3.6.2012)

Děje tam moc není soustředí se to na kalbu, což je fajn. Byla to prdel a já jsem se teda pobavil.(4.7.2012)

• Wacoslav1

Fakt to měla bejt komedie? A to jako opravdu? Tak proč mi teda kurva nebylo do smíchu, ale spíš do breku?!5%(1.3.2014)