Projekt X

Project X

Projekt X

Komedie / Krimi

USA, 2012, 84 min (SE: 93 min)

• Beckett51

Když já jsem na ty vochlastový párty nikdy moc nebyl.(25.3.2013)

Půlku filmu jsem doufal, že ti zmetci s těma kecy po tý párty budou mít takových průserů, že to ještě nezažili a já se jim budu konečně pořádně smát. Očekával jsem, že shoří dům, ale že bude hořet celá čtvrť? Klobouk dolů. Nápad tenhle film má dokonalej, zpracování taky nemá chybu, ale přesvědčte mě, že jste nebyli škodolibí a těm klukům jste ten průser nepřáli.(20.8.2013)

Neříkám, že by se to nemohlo stát, ale tohle bylo prostě moc. Nechápu proč je tak důležitý se na každé párty ožrat a považovat za skvělý to, když někdo odpálí keramického trpaslíka bejsbolkou. Sranda se dokáže udělat i jinak. Projekt X je teenagerovská komedie a já jako odrostlejší už tomu zas tak neholduji. I přesto jsem se dokázal zasmát a rozhovor s tatínkem nakonec příjemně zakončil celou pařbu. Týrání pejska jim teda ale neodpustim. :-)(6.9.2012)

• - Štáb se během natáčení omlouval sousedům a nejbližšímu okolí za hlasitou hudbu, která byla slyšet na 20 km daleko. (pan Hnědý)

• - Na konci filmu príde Thomas (Thomas Mann) do školy na zdemolovanom minivane, ale čelné sklo má v poriadku, aj keď mu ho na začiatku filmu rukou rozbil T- Rick (Rick Shapiro). (marciano)

• - Filmem se inspirovala i šestnáctiletá slečna z ČR, když pomocí Facebooku svolala párty. Na tu však přišlo 800 lidí a musela zasahovat i policie. (kohout08)