poster

Honey 2

 • USA

  Honey 2

Komedie / Drama / Muzikál

USA, 2011, 106 min

Komentáře uživatelů k filmu (49)

 • Dever
  ****

  O tom že je to už cca po 100x to isté klišé sa ani baviť nebudeme, ale keď mne vždy tieto teenedžersko-školácke tanečné filmy tak zdvihnú náladu. Aj keď pár nesympatických, negatívnych a trapných scén sa našlo, no ja si ajtak musím dať za 4* kvôli pekným ženám, choreografiám a hudbe......70%(8.11.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Takhle má vypadat snímek, který je upřímný k divákovi. Hodní jsou hodní, zlí jsou zlí, naivní jsou naivní a nikdo nevyrušuje žádnou zbytečnou komplikovaností charakteru. Přesto mne tento snímek inspiroval k tomu, abych se vrhl do tanečních kreací a až s lehkostí postřeleného slona zvládnu nespadnout při polce, tak si sestavím takovou crew, že černoši zblednou závistí, bílí muži se naučí skákat a papež konvertuje k ateismu.(5.9.2012)

 • MMR
  ****

  Tak samozřejmě, že je to pořád to samé, omílané stále dokola. Proto se na tyhle filmy dívám se segrou, protože jí tohle baví. A mě tenhle díl bavil více než ten první, i když už od začátku bylo více než nad míru jasné, jak to nakonec dopadne. A přesně tak to také dopadlo.(14.1.2012)

 • Beastmaster4
  *

  Předem prokouknutá taneční limonáda nepostrádající nic, co je u těhle kousků nutné k úspěšnému americkému konci. Proč někdo točí filmy, které tu byly nejméně 100x nevím, moc tomu nerozumím. HONEY 2 se tváří, jakoby se od některých klišé chtělo odprostit, ale bohužel, jen některé známé pasáže rychleji přejíždí, možná aby to už nebylo opravdu moc, ale ono je to moc i tak. Dvě pěkné ženské, na které je radost pohledět nemůžou tohle zachránit, ani kdyby byly úplně nahé. Děvčata si užijí více, svalnatých mužů odhalených do půli těla je tu dost. Takže jde ve výsledku zas o další prd, který je jen o hezkých tvářičkách. Řekl jsem si, že se na HONEY 2 podívám jen, protože jsem ho měl v PC a nějaký film pro odlehčení mi neuškodí, bohužel tohle není ani na odlehčení, je to spíš prodlužovák nudy, takže už nikdy víc! Navíc některé taneční kousky vypadají jak epileptické záchvaty a to vůči modernímu tanci v jakékoliv podobě nebývám kritický.(16.10.2011)

 • BigDeal
  *

  Predvídateľné, snažiace sa vyzerať štýlovo a cool, no namiesto toho smiešne, scenárovo tupé, tanečné scény často takisto nezaujímavé, takmer úplne bez zápletky a celkovo strašne, ale fakt - až na úrovni pohrávania sa s myšlienkami o spáchaní samovraždy - strašne nudné!(3.2.2013)

 • MoiJe
  **

  Ani jedna Oh yeah! choreografia, dialogy nastastie zriedkave. Je to barbarstvo, ale cast sla na rychlejsie prehravanie...(9.1.2012)

 • blackrain
  ****

  Dobře se mi kouká na lidi, kteří umí tancovat a jako by nic dokážou předvézt nějaký pořádný kousek. Příběh jsem ani nehledala. Samozřejmě tu nějaká základní kostra je a kolem ní je nabaleno spousta tancování. Vlastně tu jde právě jen o to tancování. Tohle je přesně ten tip filmu, na jehož začátku už člověk ví, jak to celé dopadne. Tenhle prostý a jednoduchý fakt mi nevadil. Jen jsem netrpělivě čekala na poslední fázi filmu.(11.10.2011)

 • Marek1991
  ***

  Ak niekto tomuto dá jednu hviezdu a menej je podľa mňa neobjektívny do veľkej miery. Spočiatku som si povedal, čo to je, lebo tá pózerská hlúpa scéna medzi väzeňkyňami bola zlá. Neskôr však nastalo osvietenie, lebo dialógy boli nadmieru skvelé a bez naivných a tupých rečí. Scenár tiež do veľkej miery ušiel, jediné čo mi tam stále vadí, je že niekto sa s niekým zoznámi a hneď vie presne napodobniť choreografiu tých druhých. Jessica Alba mi tu dosť chýba a najmä tú lásku černošky a belocha s peknou tváričkou som vôbec neuveril. Na konci som zas predvídal, že sa to rozhodne buď rozstrel alebo víťazstvo skupiny okolo, ktorej sa točí dej a tá pôjde na radu ako druhá a ono sa tieto dve veci spojili a nakoniec to tak dopadlo. Choreografie boli podľa mňa skvelé, dej bol zo začiatku jednoduchý, ale neskôr sa to zmenilo a tak sklamaný som z toho nebol. Scénka, kde jedna černoška varovala druhé dievča, že si ma dávať na jedného chalana pozor a následne ešte v ten večer ju náhodne stretli plačúc kvôli nemu v temnej malej bočnej uličke tomu dodala nedôveryhodnosť, tiež ma vedia vždy negatívne pobaviť tie pózerské ksichty, čo robia porotcovia. Pobavil som v dobrom, keď dievča išlo tancovať so starým pánom a on povedal, že netancuje a keď už tak jedine na pohreboch svojich nepriateľov. Napriek tomu, že to nie je trápne ako iné veci tomuto podobné a je to troška iné, dosť ma to nudilo. To znamená, že buď je už táto téma vyčerpaná alebo to jednoducho nemalo iskru a ja si myslím, že ešte stále to druhé. S pôvodnou Honey to nemá veľa spoločné, skôr si to chcelo privyrobiť na jej úspechu. Dalo by sa to po mnohých stránkach zlepšiť. Začínam si vravieť, prečo musia ku každému aspoň trocha dobrému filmu natočiť pokračovanie? A prečo väčšina je tak zlých, že len žije z minulej slávy? Odpoveď bude určite peniaze a to vie zničiť veľa.(7.6.2012)

 • Lama.Lama
  *

  Mmm..tak co říct k tomuto počinu? Příběh sám o sobě nemá žádnou cenu komentovat, protože to je tááák průhledné, že nemá smysl na něm plácat písmenka. Jelikož jsem anti-fanynka Kat (u které horší než herecké výkony jsou snad jen její oblečky a zpěv) tak tím, že je obsazena do hlavní role, pro mě film ještě před zhlédnutím ztrácí na kvalitě.. a nemýlila jsem se. Dávám hvězdu za taneční kreace.(1.11.2011)

 • Sinn
  **

  Pfff, pěkná srajda, jak příběhem (kterej tu vlastně není, jen talentšou a nějaký ty vložky ze zákulisí), tak především tanečně...a hlavní typerka taky nic moc, zlatá Jessica Alba.(10.10.2011)

 • DivX
  **

  Musím říct, že choreografie a hudba ve filmu Honey 2 nedosahovala ani z poloviny takových "kvalit" jako pokračování Let´s Dance 3, který mimo jiné nebyl taky žádný zázrak! Je to jen strašně ohraná písnička. 30%(6.11.2011)

 • Pajky3
  **

  Tak to teda nic moc. Já vim, že tomu nerozumim, ale co to bylo? Většinou u podobnejch filmů závidim, že něco uměj, ale tady? Tady neni co závidět, hlavní hrdinka si akorát hraje na drsnou a nic z toho. Že to bylo od začátku jasný, co se bude dít a jak to dopadne, to už mě u takovýho filmu nevytáčí. Tohle jsem si nepouštěl kvůli originalitě. Aspoň, že v těch posledních pár minutách přeci jen předvedli něco zajímavějšího, ale ani tak to nebyl žádnej zázrak. Z toho předposledního vystoupení by měl Tron radost. Podprůměr, a co je horší i ve svém žánru.(2.11.2011)

 • Vxxx
  *

  Takový kýč. Choreografie naprosto ubohá, hudba taky nic moc. Navíc já celý film musela bojovat se svým odporem ke Katerine Graham. Zato Randy Wayne byl velmi sympatický.. jenže to tomu moc nepomůže. Mám ráda taneční filmy, ale tenhle byl plný trapných a hloupých situací. 1*(28.2.2013)

 • Chen
  ***

  Příběh je vlastně slepenice zápletek ze spousty jiných filmů, ale po choreografické/taneční stránce se Honey 2 má rozhodně čím chlubit, skvěle nasnímané, skvěle zatančené, skvěle propracované a to jsem už "pár" tanečních filmů viděl. 70 %(30.12.2011)

 • ecceHOMMO
  **

  Ach..to bolo sklamanie ako hrom. Tanečné filmy mám rád,....ibaže v tomto ma za srdce nechytila žiadna tanečná choreografia. A keďže práve na tanci film stojí, len zťažka som to dokázal prekusnúť. A tak jediným pozitívom je sympatická Katerina Graham.(10.11.2011)

 • LondonGirl
  *

  Predvídateľné a prvoplánové... ale tento druh filmov bude mať vždy svojich divákov. Kat Graham v hlavnej úlohe bol dobrý ťah hlavne pre fanúšikov Upírskych denníkov, ale tam to asi končí. Niektorých zaujme ešte blondiačik, no budem sa opakovať, predvítateľné a prvoplánové.(14.9.2014)

 • DeLaMorte
  *

  ono by se mělo koukat téměř na vše ať pak divák může posuzovat kvalitu filmu....taneční čajíček s předem jasným záměrem...scény které jsem viděl Xkrát mě opravdu neoslovili možná jen nejsem takový příznivec tance přeci jen jsem divák.(6.11.2011)

 • ARI50
  *****

  Nadupana pecka proste tohle byla špička škoda že tam nebyli mali prckove jako u jedničy ale spousta tance salt a podobne tohle bylo užasne naramna kamera a spomalene zabery, hudba do toho všeho nej . Prostě špička na dvoju.(7.10.2011)

 • Angie91
  **

  Zbytečné. nudné, nezvládnuté... oproti jedničce naprosto neoriginální!! Zlatá Honey Daniels...(5.11.2011)

 • Phorbo
  *

  Tak to je pro mě větší propadák než Step up Streets. Taneční fil klasicky bez příběhu. První polovina je příšerně rozpačitá a příjde mi jako kdyby se herci/tanečníci neuměli uvolnit a stojí to za prd. Druhá polovina už je lehce lepší, dobrý nápad s Tron obleky na konci a taky pěkný závěrečný titulky... za to taky jediná 1*, protože hlavní herci jsou mi krajně nesympatičtí a ostatně scénář jak jsem řekl je opět žádný. Kamera stojí za neskutečný ho*no. Předpokládal jsem že když se udělá sequel k Honey s excelentní Albou tak dvojka bude aspoň za něco stát. Ale takovýdle debakl který snad i hrdě nosí jmeno Honey je prostě hrůza.(12.10.2011)

<< předchozí 1 2 3