poster

Honey 2

 • USA

  Honey 2

Komedie / Drama / Muzikál

USA, 2011, 106 min

Režie:

Bille Woodruff
 • Pajky3
  **

  Tak to teda nic moc. Já vim, že tomu nerozumim, ale co to bylo? Většinou u podobnejch filmů závidim, že něco uměj, ale tady? Tady neni co závidět, hlavní hrdinka si akorát hraje na drsnou a nic z toho. Že to bylo od začátku jasný, co se bude dít a jak to dopadne, to už mě u takovýho filmu nevytáčí. Tohle jsem si nepouštěl kvůli originalitě. Aspoň, že v těch posledních pár minutách přeci jen předvedli něco zajímavějšího, ale ani tak to nebyl žádnej zázrak. Z toho předposledního vystoupení by měl Tron radost. Podprůměr, a co je horší i ve svém žánru.(2.11.2011)

 • Sinn
  **

  Pfff, pěkná srajda, jak příběhem (kterej tu vlastně není, jen talentšou a nějaký ty vložky ze zákulisí), tak především tanečně...a hlavní typerka taky nic moc, zlatá Jessica Alba.(10.10.2011)

 • MMR
  ****

  Tak samozřejmě, že je to pořád to samé, omílané stále dokola. Proto se na tyhle filmy dívám se segrou, protože jí tohle baví. A mě tenhle díl bavil více než ten první, i když už od začátku bylo více než nad míru jasné, jak to nakonec dopadne. A přesně tak to také dopadlo.(14.1.2012)

 • - Filmová postava Maria Bennetová (Kat Graham) má shodou okolností stejné příjmení jako další Katiina seriálová role v seriálu Upíří deníky (od r. 2009), kde hraje Bonnie Bennetovou. (Reesam)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace