Honey 2

Honey 2

Komedie / Drama / Muzikál

USA, 2011, 106 min

• MoiJe

Ani jedna Oh yeah! choreografia, dialogy nastastie zriedkave. Je to barbarstvo, ale cast sla na rychlejsie prehravanie...(9.1.2012)

• Vxxx

Takový kýč. Choreografie naprosto ubohá, hudba taky nic moc. Navíc já celý film musela bojovat se svým odporem ke Katerine Graham. Zato Randy Wayne byl velmi sympatický.. jenže to tomu moc nepomůže. Mám ráda taneční filmy, ale tenhle byl plný trapných a hloupých situací. 1*(28.2.2013)

Dobře se mi kouká na lidi, kteří umí tancovat a jako by nic dokážou předvézt nějaký pořádný kousek. Příběh jsem ani nehledala. Samozřejmě tu nějaká základní kostra je a kolem ní je nabaleno spousta tancování. Vlastně tu jde právě jen o to tancování. Tohle je přesně ten tip filmu, na jehož začátku už člověk ví, jak to celé dopadne. Tenhle prostý a jednoduchý fakt mi nevadil. Jen jsem netrpělivě čekala na poslední fázi filmu.(11.10.2011)

• Lama.Lama

Mmm..tak co říct k tomuto počinu? Příběh sám o sobě nemá žádnou cenu komentovat, protože to je tááák průhledné, že nemá smysl na něm plácat písmenka. Jelikož jsem anti-fanynka Kat (u které horší než herecké výkony jsou snad jen její oblečky a zpěv) tak tím, že je obsazena do hlavní role, pro mě film ještě před zhlédnutím ztrácí na kvalitě.. a nemýlila jsem se. Dávám hvězdu za taneční kreace.(1.11.2011)

• DivX

Musím říct, že choreografie a hudba ve filmu Honey 2 nedosahovala ani z poloviny takových "kvalit" jako pokračování Let´s Dance 3, který mimo jiné nebyl taky žádný zázrak! Je to jen strašně ohraná písnička. 30%(6.11.2011)