Honey 2

Honey 2

Komedie / Drama / Muzikál

USA, 2011, 106 min

• Jara.Cimrman.jr

Takhle má vypadat snímek, který je upřímný k divákovi. Hodní jsou hodní, zlí jsou zlí, naivní jsou naivní a nikdo nevyrušuje žádnou zbytečnou komplikovaností charakteru. Přesto mne tento snímek inspiroval k tomu, abych se vrhl do tanečních kreací a až s lehkostí postřeleného slona zvládnu nespadnout při polce, tak si sestavím takovou crew, že černoši zblednou závistí, bílí muži se naučí skákat a papež konvertuje k ateismu.(5.9.2012)

• ecceHOMMO

Ach..to bolo sklamanie ako hrom. Tanečné filmy mám rád,....ibaže v tomto ma za srdce nechytila žiadna tanečná choreografia. A keďže práve na tanci film stojí, len zťažka som to dokázal prekusnúť. A tak jediným pozitívom je sympatická Katerina Graham.(10.11.2011)

Příběh je vlastně slepenice zápletek ze spousty jiných filmů, ale po choreografické/taneční stránce se Honey 2 má rozhodně čím chlubit, skvěle nasnímané, skvěle zatančené, skvěle propracované a to jsem už "pár" tanečních filmů viděl. 70 %(30.12.2011)

• Vxxx

Takový kýč. Choreografie naprosto ubohá, hudba taky nic moc. Navíc já celý film musela bojovat se svým odporem ke Katerine Graham. Zato Randy Wayne byl velmi sympatický.. jenže to tomu moc nepomůže. Mám ráda taneční filmy, ale tenhle byl plný trapných a hloupých situací. 1*(28.2.2013)

• Rakosnicek77

Bože to byl děs. Děj nula, zábava, napětí, romantika dvě nuly. Celkově to s originálem nemělo společné ani titulky!(25.11.2015)