Honey 2

Horúčka sobotňajšej noci

Komedie / Drama / Muzikál

USA, 2011, 106 min

• ecceHOMMO

Ach..to bolo sklamanie ako hrom. Tanečné filmy mám rád,....ibaže v tomto ma za srdce nechytila žiadna tanečná choreografia. A keďže práve na tanci film stojí, len zťažka som to dokázal prekusnúť. A tak jediným pozitívom je sympatická Katerina Graham.(10.11.2011)

• Sinn

Pfff, pěkná srajda, jak příběhem (kterej tu vlastně není, jen talentšou a nějaký ty vložky ze zákulisí), tak především tanečně...a hlavní typerka taky nic moc, zlatá Jessica Alba.(10.10.2011)

• DivX

Musím říct, že choreografie a hudba ve filmu Honey 2 nedosahovala ani z poloviny takových "kvalit" jako pokračování Let´s Dance 3, který mimo jiné nebyl taky žádný zázrak! Je to jen strašně ohraná písnička. 30%(6.11.2011)

Tak samozřejmě, že je to pořád to samé, omílané stále dokola. Proto se na tyhle filmy dívám se segrou, protože jí tohle baví. A mě tenhle díl bavil více než ten první, i když už od začátku bylo více než nad míru jasné, jak to nakonec dopadne. A přesně tak to také dopadlo.(14.1.2012)

O tom že je to už cca po 100x to isté klišé sa ani baviť nebudeme, ale keď mne vždy tieto teenedžersko-školácke tanečné filmy tak zdvihnú náladu. Aj keď pár nesympatických, negatívnych a trapných scén sa našlo, no ja si ajtak musím dať za 4* kvôli pekným ženám, choreografiám a hudbe......70%(8.11.2011)

• - Filmová postava Maria Bennetová (Kat Graham) má shodou okolností stejné příjmení jako další Katiina seriálová role v seriálu Upíří deníky (od r. 2009), kde hraje Bonnie Bennetovou. (Reesam)