Nastala chyba při přehrávání videa.
 • woody
  ****

  11. bondovka - Nikdy neodpustím tomu člověku, který Brokollimu pustil Star Wars. Pochopte, že Moonraker je dobrý film. Ale v rámci Bondovek je to už takřka komedie. Zrychlený sjezd nemocničního lůžka z kopce. Umrlec v rakvi. Finále kde proti sobě ve vzduchoprázdnu pálí vesmírné jendotky lejzry a skafandry lítají sem a tam už jsem nevěděl co si myslet :-) Navíc je hlavní záporák zoufale nevýrazný. To není šílenec chtějící vyhladit svět nervovým plynem. To je bezcharizmatickej boháč s vizáží černokněžníka. Co potěší je samozřejmě Jaws, který má svou nejlepší scénu hned na začátku. A jeho milenka je rovněž jeden z nejnehumornějších prvků celého dobrodružství. Pokračovat takhle dál, tak by se dal Austin Powers považovat za pokračovatele a ne parodátora :-)(31.7.2006)

 • HAL
  ****

  Slušný díl na kterém už konečně je vidět i slušná technická vyspělost a obrazová kvalite která přišla se začátkem osmdesátých let... čím Moonraker vybočuje je dost silné komediální ladění... a začíná být hodně vidět že je na tuhle roli už Rogwr Moore hodně starý. Sice ještě pořád zvládá bez větších problémů, ale rezervy už vidět docela jsou. Ještě že je tu Jaws se svou cute árijkou. 7/10(6.11.2008)

 • Djkoma
  ****

  Slušná bondovka. Přesto mě nesedí a nikdy sedět nebude Pan Roger Moore v roli agenta s ddvěma 0. Příběh ujde, na svou dobu byl celkem zajímavý a i díky kosmickému výzkumu a letům velmi dobový. Avšak na bonda ne tak skvělá podívaná.(6.11.2004)

 • Jeanne
  ***

  Můžu obdivovat odvahu vyrovnat se konkurenci Vetřelců, Star Wars apod. ze stejné doby, ale Bond jako sci-fi nebo bláznivá komedie (nesmrtelný záporák, šílená jízda po Benátkách na pruhované matraci...) prolínaná romantickými záběry (sledování krásky v prostředí benátských paláců a dvorků, scéna roztrhání dívky běžící po zahradách Vaux-le-Vicomte jako vystřižená ze Sněhurky...) mi prostě příliš nesedí.(3.8.2010)

 • Gemini
  ***

  Nad průměr tuto bondovku předznamenávající poměrně rozporuplné období filmových zpracování osudů Flemingova nejslavnějšího hrdiny pozvedá jen a pouze Richard Kiel coby nezapomenutelný Jaws. A možná bych zmínil ještě skvělou naháněčku po Benátkách a pozoruhodnou práci soundtrackisty Johna Barryho.(12.1.2004)

 • Lois Chiles

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace