poster

Špion, který mě miloval

 • český

  Agent, který mne miloval

 • anglický

  The Spy Who Loved Me

 • slovenský

  Agent, ktorý ma miloval

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1977, 125 min (Director's cut: 123 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ****

  Typický příklad bondovky, ve které není podstatný ani tak příběh jako celkové pojetí a nápady. Zápletka je vskutku primitivní, záporák nic moc, ale akční scény jsou na špici. Už samotná úvodní sekvence na lyžích vypadá výborně, pak se v půlce filmu objeví auto obojživelník a v závěru je 40 minutová juchanda plná střelby a výbuchů. Imho zabiják Jaws není špatný, ale viděl jsem lepší.(27.1.2007)

 • MrCreosote
  ***

  Chybí tomu šmrnc a energie, kterými oplýval Thunderball - o pár let starší bondovka taktéž z podmořského prostředí. Umělé roubování romantických motivů zbytečně zdržuje tempo a dědkovský arcipadouch nebudí ani trochu respektu. Jako tradičně se povedlo obsazení zlého pomocníka, takže po černochovi s hákem místo ruky nebo dvojici homosexuálů tu máme další zapamatováníhodnou postavu - tentokrát se jí stal nesmrtelný Jaws se zuby náchylnými ke korozi. Doufám, že Moonraker bude i přes napohled přestřelenou zápletku zábavnější a především svižnější.(29.12.2011)

 • SeBig
  *****

  Hned na začátku honička na lyžích, vodní auto a Jaws. Bond v podání skvělého Rogera Moora opět zachranuje svět po boku s krásnou Barbarou Bach. Parádní hudba tomu dodávala grády.(18.7.2014)

 • JohnnyD
  *****

  Plusy: tempo, napätie, všetky scény spolu držia ako majú, hláškujúci Roger Moore, Anja (jedna z najlepších Bondgirls), perfektná romantická zápletka, perlivé dialógy medzi Jamesom a Anjou, KGB, podmorské sídlo záporáka, hajzel so železnými zubami, vychytávky Q, lyžovačka, krmenie rybičiek; Zápory: občasná iritujúca disco hudba, nie práve najBondovskejšia úvodná skladba, slabšia posledná polhodinka. Jedna z najlepších Bondoviek.(3.11.2007)

 • LiVentura
  *****

  Ano, pan "Čelistňák" v akci......(31.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace