poster

Chceš pěstí?

 • Česko

  Vítejte v Punchi

 • Velká Británie

  Welcome to the Punch

Akční / Thriller / Krimi / Dobrodružný

Velká Británie / USA, 2013, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Foma
  ***

  Mně to přišlo jako počítačová hra, vlastně úplně nereálná záležitost s uměle vytvořeným světem (je to sice v Londýně, ale nepotkáte v něm nikoho jinýho než účastníky příběhu), což samozřejmě nemusí vadit, ale tady je trochu samoúčelný, mělký jako právě ta počítačová hra. Trochu silnější je to díky Strongovi a postavě policistky, tohle jí snad dělat nemuseli! :-)(2.2.2014)

 • Cervenak
  ****

  Už z obsadenia je jasné, kto bude na konci tým "prekvapivým" zlodušským mozgom v pozadí... ale to je asi tak všetko, čo sa týka mojich výhrad. Poctivá, s chuťou natočená akčná kriminálka - nadupaná, gradujúca, herecky hutná, vizuálne vymaznaná, s akčnými scénami, ktoré sú efektné a pritom nie samoúčelné. Drsné, chlapské, moje gusto.(9.4.2013)

 • joehot
  ****

  Chlapáckej film se sympatickou ústřední dvojicí.(28.5.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Slušná moderní kriminálka s notnou dávkou akce, která jednodušší příběh, schovává za slušné vizuální zpracování. Rozhodně se nejedná o nový "Nelítostný souboj", (navíc polda a bandita se zde musí chtě nechtě spojit) ale přesto film dokáže zaujmout a slušně pobavit. Škoda jen, že se film za celou dobu více nerozjede (akce moc není a i přes efektní zpomalovačky, přestřelky příliš nevytrhnou) a přes "třetí" rychlostní stupeň se za celou dobu nedostane a nedokáže pořádně vykreslit ani charaktery postav. Více přitvrdit a lépe pracovat s postavami a mohli jsme tu mít překvapení letošního roku. Takhle zůstává "jen" slušný průměr. P.S. český název absolutně ignoruje to co originální a vlastně i jedna ze zápletek filmu představuje a dokazuje, že česká distributor nepracuje ani se slovníkem, natož hlavou. Podobný přehmat se jen tak nevidí. Co by na něj řekl Franta Fuka??(5.4.2013)

 • SeBig

  Další z mnoha filmů, který jsem nevydržel dokoukat ani do půlky.. z hudby co tam hrála po celou stopáž filmu tedy až do minuty co jsem prestal koukat jsem měl nehoráznou migrénu. Styl kamery jako by to točily Norové nokii 3310 a hlavne ta nehoráznáá nuda!!! Nic prostě nezaživný a bez McAvoye by ten film neměl nic.. na tohle nemám abych to dokoukal uplně mi to vzalo energii a 30 minut.(24.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace