Chceš pěstí?

Čas pomsty

Akční / Thriller / Krimi / Dobrodružný

Velká Británie / USA, 2013, 99 min

• SeBig

Další z mnoha filmů, který jsem nevydržel dokoukat ani do půlky.. z hudby co tam hrála po celou stopáž filmu tedy až do minuty co jsem prestal koukat jsem měl nehoráznou migrénu. Styl kamery jako by to točily Norové nokii 3310 a hlavne ta nehoráznáá nuda!!! Nic prostě nezaživný a bez McAvoye by ten film neměl nic.. na tohle nemám abych to dokoukal uplně mi to vzalo energii a 30 minut.(24.7.2013)

Stylova drsna akcni kriminalka celkem realisticky dej slusne to odsejpa minimalni prostor pro nudu v Anglii holt maji na podobny filmy mustr a umi je tocit to se musi nechat pravda jak uz tu nekdo zminuje zaverecne prekvapive odhaleni zase az tak prekvapive neni kdyz se clovek diva pozorne ale to je jenom detail jo a neda mi to ovsem abych se taky minimalne nepozastavil nad tim genialnim prekladem uz si zive predstavuju jak na to jdu a povidam v pokladne dobry den jeden listek do kina a na co chcete jit? Chces pesti? ne tohle fakt ne to uz je opravdu konec very nice! at zije demence po cesku...(10.4.2013)

• MoiJe

What a waste. Waste of the actors, waste of time... Este aj Riseborough s tymi ciernymi vlasmi vyzera neprirodzene. (WTF cesky nazov.)(12.5.2013)

Možná trošičku nadprůměrná kriminálka, která se od milionu ostatních anglických policajtcských thrillerů odlišuje výkonem dvou velmi zajímavých herců...hádejte kterých...60%(16.3.2014)

Mně to přišlo jako počítačová hra, vlastně úplně nereálná záležitost s uměle vytvořeným světem (je to sice v Londýně, ale nepotkáte v něm nikoho jinýho než účastníky příběhu), což samozřejmě nemusí vadit, ale tady je trochu samoúčelný, mělký jako právě ta počítačová hra. Trochu silnější je to díky Strongovi a postavě policistky, tohle jí snad dělat nemuseli! :-)(2.2.2014)

• - Alternatívnymi názvami snímky boli Punch 119 či Betrayer. (MikaelSVK)

• - Jacob Sternwood (Mark Strong) nosí hodinky značky Omega Speedmaster Triple. (dyfur)

• - Keď si Max (James McAvoy) doťahá vodu z kolena, poslednýkrát si potiahne z cigarety, ktorá je očividne dofajčená. Keď ju ale hodí do hrnca s vodou, je vyfajčená iba asi do polovice. (sWONDER)