Chceš pěstí?

Vítejte v Punchi

Welcome to the Punch

Akční / Thriller / Krimi / Dobrodružný

Velká Británie / USA, 2013, 99 min

Tuctová kriminálka, kterou táhnou McAvoy se Strongem. Zapomenutelná, ale v jistých ohledech celkem fajn akční jednohubka na sobotní večer. Škoda jen, že se nepřidal ještě Jason Statham.(22.6.2013)

Mně to přišlo jako počítačová hra, vlastně úplně nereálná záležitost s uměle vytvořeným světem (je to sice v Londýně, ale nepotkáte v něm nikoho jinýho než účastníky příběhu), což samozřejmě nemusí vadit, ale tady je trochu samoúčelný, mělký jako právě ta počítačová hra. Trochu silnější je to díky Strongovi a postavě policistky, tohle jí snad dělat nemuseli! :-)(2.2.2014)

• TeeAge

|| Scenár: Eran Creevy | Hudba: ? | Produkcia: ? | Distribúcia: Momentum Pictures | Štúdio: Worldview Entertainment | Rozpočet: 8,5 miliónov $ | Tržby: 2,640,000 $ || Chladná, zo začiatku nádejne vyzerajúca, proti bežnému prúdu idúca akcia. Chladná krv prúdiaca v žilách tohoto kusu však nechala chladným aj mňa. McAvoy sa naviac do akčného thrilleru podľa mňa vôbec nehodí. 40% | Blu-Ray, HU DTS |(14.9.2013)

• SeBig

Další z mnoha filmů, který jsem nevydržel dokoukat ani do půlky.. z hudby co tam hrála po celou stopáž filmu tedy až do minuty co jsem prestal koukat jsem měl nehoráznou migrénu. Styl kamery jako by to točily Norové nokii 3310 a hlavne ta nehoráznáá nuda!!! Nic prostě nezaživný a bez McAvoye by ten film neměl nic.. na tohle nemám abych to dokoukal uplně mi to vzalo energii a 30 minut.(24.7.2013)

Milý český distributore dej si sám pěstí. Kdo sakra vymyslel ten překlad? Nemá to ani nic společného s filmem a evokuje to céčkové blbosti, které dávají na TV Barrandov. Punch lokace, která právě hodně souvisí s filmem a jeho závěrem. Film mě hodně překvapil. Žánrový akční thriller s pěkným vizuálem (zelený filtr), který si libuje ve velkých scénách. Pokud tu někdo předhazuje Nelítostný souboj, pak by se měl vzpamatovat. Tohle nemá dvojici Niro-Pacino a samotný příběh je také jiný. McAvoy-Strong si sedí dobře a jejich nesourodá dvojice tvrdý polda-starý kriminálník také šlape dobře. Nejprve si jdou po krku, aby pak nakonec museli spolupracovat. To je rozhodně jiné než Heat od Manna. Velkým plus filmu je jeho délka. Já se bavil a celou dobu vydržel až do konce. Hodnocení OST: Vkusný a tvořící náladu. 7/10(11.6.2013)