Závod ke dnu

Vít Janeček

Vít Janeček

Braňo Pažitka

Midi Lidi

lena60: Obdivuji tvoji odvahu veřejně přiznat vlastní lenost či neschopnost zjistit si informace o filmu, na který jdu do kina.. http://piratskenoviny.cz/?c_id=33255(2.12.2011)

• Dronte

Bullshitting nejtěžšího kalibru. Každý člověk, který absolvoval základy ekonomie (mikro a makro) a pochopil je musel mít během sledování dokumentu pocit, obsazení sálu čečenskými teroristy není nejhorší alternativa ke strávení dalších 70 minut.¨ Více na http://dronteho.blogspot.com/2012/05/zavod-ke-dnu-napraveni-nekterych-lzi.html(25.5.2012)

Docela obstojně to poukazuje na problém. Ovšem že by se to jen pokusilo nalézt řešení, se říct nedá. Což z toho dělá tak trochu uřvané, nespokojené děcko.(26.12.2011)

• lena60

Česká radost v českých kinech, jo? Tsss. První návštěva kina na sérii dokumentů a hned rozčarování jako hrom. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč se tento dokument objevil ve vysílání ČT pod názvem Robota a v kinech je distribuován jako Závod ke dnu, když materiál natočený režisérem Janečkem je u obou dokumentů z 90%totožný? Kdybych neviděla před necelými dvěma měsíci Robotu v televizi, byly by to hvězdy tři. Takto navztekaný a znechucený odpad.(17.11.2011)

Hlavně poslední třetina filmu, kdy se přechází z českého prostředí do globálních dopadů, stojí za to.(2.11.2011)