Expedice Grand Canyon

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2011, 27 min

Na naše malé zchudlé české poměry velmi slušný dokument o jedné z nejzajímavější části USA. Musím poznamenat, že nejenom kamerou, ale i mluveným slovem se Martinu Kratochvílovi podařil excelentní kousek. Díky studio Budíkov. Vaše dokumenty se mi líbí.(31.12.2012)

Krásná scenérie Ameriky, to se musí uznat. Ale čekat na sjetí divoké řeky Colorado ve známém Grand Canyonu na listině deset let či nechat losovat? 50%(1.1.2013)

Jak se zde píše, na naše poměry hezký dokument, ale jako starému vodákovi se nad výletem nafukovacím autobusem poháněným spalovacím motorem a řízeným dvěma „Karly“,plnou penzí, chce brečet. Pravda pro amíky je to bombastický zážitek, ostatně jsou vydření i když vidí, jak se někdo ohání třeba kladivem... Škodolibě jsem se šklebil, když bylo vidět, že někteří účastníci zájezdu to nudou zalomili a, ač si zaplatili, spinkali jako mimina romantika neromantika. Včil si uvědomuji, nemluví ze mne závist, že se tam nejspíš nepodívám?(11.1.2016)