poster

Útěk

 • Norsko

  Flukt

 • slovenský

  Útek

 • anglický

  Escape

Thriller / Akční / Dobrodružný / Historický

Norsko, 2012, 75 min

Režie:

Roar Uthaug

Scénář:

Thomas Moldestad

Hudba:

Magnus Beite
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  **

  Takhle neohrabaně inscenovaná klišé jsem už dlouho neviděl.(19.2.2013)

 • Xmilden
  **

  Uvěřitelné asi jako seriál Neuvěřitelné příběhy. Závěrečná Rambo část vypadá dosti nepravděpodobně. Scénář si vystačí tak tak na 75 minut, takže je alespoň dobře že film poměrně svižně uteče. Z hereckého obsazení výrazně ční, hlavně vzhledově, Ingrid Bolso Berdal.(24.10.2013)

 • darkrobyk
  ****

  Norská krajina ve své temné kráse a příběh, který není ničím nový ani objevný, ale má spád. Ano, režisér sází na náhodu, štěstí a nepravděpodobnost, že je nad slunce jasné - takhle by se to stát prostě nemohlo. Nemá cenu vyjmenovávat řadu nesmyslů, ať už pád do vodopádu, nebo fakt, že mladá dívka zatočí s bandou ozbrojených dospěláků. Ne, ve skutečnosti by to byl hodně krátký příběh. Ale jako dobrodružná pohádka v přitažlivých kulisách, proč ne? Už chyběli jen draci a zákeřní skřítci. Já jsem se nehal obelhat, přivřel obě oči a užíval si zemi, kterou mám rád (tedy kromě Čech).(29.12.2015)

 • hygienik
  ****

  Akčno - historické HLP - Hlboký Ľudský Príbeh. Podobných filmov vyprodukovali Nóri inšpirovaní vlastnými dejinami za posledné roky viac. Jednotlivec (tu dve deti) bojuje v lone prekrásnej prírody o prežitie. Jeho najväčším nepriateľom, ako to už býva, je partička hrdlorezov, ktorí sa za ním naháňajú. Klasická zápletka je tu komorná, s jednoduchou a priamočiarou dejovou líniou. Film ako celok fungoval na moje prekvapenie veľmi dobre. Ak sa stotožníte s hlavnými postavami, bude vás to baviť.(19.12.2012)

 • ConanVJ
  ***

  Hento historický severský filmek neni nic světobornýho, ale na jedno vidění to stačí. Příběh je jednoduchej a neni zde nic, co by nebylo vidět někde jinde. I konec je lehce předvídatelnej. Hlavní hrdinka mi nepřišla ničím zajímavá. záporáci v poho, hnusný zabijáci, co s e s nikým nemažou. Co se mi ve filmu hodně líbilo bylo prostředí a parádní soundtrack. Za mě 60% :)(31.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace