Automata

• Francie

Autómata

Sci-Fi / Thriller

Francie / Španělsko, 2014, 109 min

70% nemůžu říct, že neuvažuju i nad 4. hvězdou. Španělskou produkci mám moc rád a roboti se v tomhle film opravdu moc povedli. Banderas má skvělé charisma, musím říct, že jsem čekal béčkové sci-fi a byl jsem velmi příjemně překvapen. Pravděpodobně se na tento snímek podívám znovu.(10.2.2015)

Originalita muze byt diskutabilni, film me v ramci zanru presto neurazil a vlastne celkem pobavil. Fajn zanrova spotrebka. Dobra muzika, nejake ty emoce, Tonda slusne zahral, ikdyz jeho akcent jeho hereckemu projevu obcas dodava mirne usmevny podton.(22.10.2014)

,,Vy jste opice. Zlá opice." Špinavé existenciální drama. Příjemně líně plynoucí za doprovodu vetřelčí hudby (autorem je ovšem Zacarías M. de la Riva). Něco z Blade Runner, něco z Já, robot, špetka z písků StarWars a Duny. Tisíckrát kladené otázky o smyslu bytí, o životě, o budoucnosti. Budoucnost už není to, co bývala...a Banderas je slušivá troska.(3.12.2014)

Autómata je film, který si zaslouží úctu. S málem si vystačí a hodně nám dává. A Antonio byl vynikající. Palec hore.(8.11.2014)

recenze ZDE(22.1.2015)