poster

Hypnotizér

 • Švédsko

  Hypnotisören

 • anglický

  The Hypnotist

 • Slovensko

  Hypnotizér

Krimi / Drama / Thriller

Švédsko, 2012, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • schizmo
  **

  Ne zrovna zábavnej thriller, který se snaží prezentovat něco, co US produkce udělala už mockrát a lépe, takže v případě typicky skandinávsko-chladného přístupu k věci, nemá moc šanci na úspěch. Navíc místy dost nesympatické obsazení a předvítalný děj tomu, také moc nepomáhají, takže jediné, co za něco opravdu stojí, je pár vostrých gore scén. Jinak bohužel velká nuda.(10.9.2013)

 • Wormboy
  *

  Problem knih od Keplerovcov je ten,ze vzdy balansuju na velmim tenkom lade aspon ciastocnej uveritelnosti...taky Uspavac prepadol hlboko na druhu stranu do vod nezmyslu. Kniznemu Hypnotizerovi sa vsak balans podarilo "ako tak" udrzat az do konca. Dovod toho bolo viacero linii, ktore na seba ciastocne nadvazovali a doplnali sa, cim citatel mal pocit rozplietania pribehu a jeho pozadia. Filmova adaptacia prakticky uuuplne ignoruje hlavny katalizator povodneho pribehu, je stavana na hlavnej dejovej linii, ktora je vsak aj v knihe velmi slabucka. Zostavaju len oci pre slzy, ze Lasse Hallstrom ako osvedceny adapter mnohych knih, sa pustil do strukturovanej kriminalky...jedna velka bieda. 1,5/5*(28.6.2016)

 • =woody=
  *****

  Čus bus! Asi bych měl taky začít nejdřív o knížce. Jenže já četl naposledy tak možná Děti z Bullerbynu, zůstaneme-li u těch předloh. Takže jako vždy - hodnotím pouze film, neposkvrněn literaturou. :-) Jedná se o podařenou severskou kriminálku, která samozřejmě kýžené atmosféry a vtažení do děje dosáhne snáze na velkém plátně tmavého kina, než na malém monitoru, kde se leskne slunce v okně a vedle na stole je padesát rozptylovadel. Až na závěrečnou akci, která byla fakt přes čáru, skvělá podívaná. Měl jsem se, nekecám, filmově. ;-) Woo.(28.4.2013)

 • Chlupis
  **

  Atmosféra obstojná, jako celek to ale absolutně nefunguje a budí spíše úsměv na tváři podobný tomu, který člověk míva při sledování tuzemských televizních seriálů. Škoda, protože kromě scénáře opravdu funguje úplně všechno od herců až k perfektní kameře.(3.6.2013)

 • c.tucker
  **

  Na severský thriller je to pěkná sračka velebnosti, ale v rámci žánru to ujde. Některé postavy mě draly krev a byla to taková uspávačka, že mě málem neprobral i nablblý závěr. Lasse už se na tohle příště vykašli a zůstaň u filmování knížek od Nicholase Sparkse, to ti celkem jde.(23.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace