poster

Ruby Sparks

 • USA

  Ruby Sparks

 • Slovensko

  Ruby Sparksová

Romantický / Komedie / Fantasy

USA, 2012, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KlárkaS
  ****

  6 let trvalo než dvojice, která dala světu jeden z nejkrásnějších filmů, dohromady další, skoro stejně parádní film. Zoe Kazan je nová Zooey Deschanel, jen ne tolik otravná (ale jestli bude hrát pořád stejné role, hrozí to i u ní), ale plusové body jí přidává i fakt, že si tohle dílo sama napsala. Láska je téma nevyčerpatelné a je supr, že se pořád dokáží najít jiné způsoby jejího znázornění. Akorát škoda toho happyendu, já radši konce typu Like Crazy, protože jak asi všichni víme, láska na 99% procent stejně skončí špatně (ale to je dobře, bez melodramat se prostě neobejdeme). Jen se modlím, aby v téhle zavedené šestiletce Jonathan Dayton a Valerie Faris nepokračovali dál, my totiž potřebujeme tyhle svěží 'nezávislé' americké (komediální) filmy!(23.12.2012)

 • jojinecko
  ****

  Calvin mi príde tak trochu ako "woodyovská" postava, vďačná pre herca a šikovne napísaná. Rovnako postavu Ruby si napísala Zoe Kazan rovno na telo, pričom táto malá žienka je skutočný talent. Ruby Sparks je príjemným, zábavným a zároveň neprvoplánovým filmom, ktorý je zároveň dostatočne chytrý. Parádna oddychovka...(8.11.2012)

 • Eddard
  ****

  Well, I´m off to write my book... 80%(16.12.2013)

 • larelay
  *****

  krasny film... Inteligentny, zabavny, smutny, a aj napriek nerealnej dejovej linke, tak pravdivy vo svojej podstate. Uzasne, takto si predstavujem rom/com. Kazda jedna postava mala svoje miesto a mam pocit, ze tito herci zahrali to najlepsie, co mohli. Velmi presvedcive, velmi romanticke :)(22.10.2012)

 • Botič
  ****

  She came to me wholly herself, I was just lucky enough to be there to catch her. Z Ruby Spark mohl být na jednu stranu celkem originální, lahůdkový, vztahový horor, což duo Dayton&Faris dokazují jednou skvěle nasvícenou a dobře mířenou scénou, ale za sebe jsem rád, že je z ní neotřepaná romantická komedie, které možná ke konci dochází dech, ale díky předchozí hodině jí leccos odpustíte. Pravdivé! Skutečné! Láska na první pohled! Little Miss Sunshine nebyla jen náhoda!(5.1.2013)

 • Paul Dano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace