Treasure Buddies

Michael S. Bolton

Kostýmy:

Jori Woodman
  • H4ku11

Môcť sa tak na to dívať očami malého dieťaťa, asi by som šalel od spokojnosti.(16.5.2016)

• Eywa11

Jedna hviezda za šteniatka a Egypt, pretože keby to vidím ako malá šušňa určite by to bol práve pre tie veci môj top film, a keby okolo ešte preletí asteroid pozerala by som to dookola. Teraz môžem povedať, že som to prežila len ako kulisu pri raňajkách, a že keď budú moje deti niekedy v budúcnosti chcieť pozerať podobné hovadiny a Teletabies urobím im aj sebe kakavko a sebe tam šprcnem aj trocha rumu, lebo tieto záležitosti sa v triezvom stave nedajú pozerať :D haf haf(15.5.2016)

• mimozakon

Keby som bol malé dieťa -- možno... možno...ale takto, vôbec nie... možno tak batoľa pozerajúce sa na zvieratká.(19.12.2013)

• stefi7773

Ešte som film nevydela tak nejdem hodnotiť ale viem, že to buďe určite pod 4*(5.5.2012)

• predators

Indiana Jones se reinkarnoval do pěti štěňat, která se vydávají hledat náhrdelník Kleokatry. Jsou zde patrné nízké náklady a piškotí zaměření nelze upřít, ale jako rodinná sobotní dopolední podívaná neurazí. 50%(21.1.2012)