Kouzelníci

Neuveriteľný Burt Wonderstone

(festivalový název)

Komedie

USA, 2013, 100 min

Paráda. Jen přechody od toho, že blbec najakou není blbcem a naopak, jsou zbytečně rychlé, kazí to celkový dojem. Ale u komedie přivírám oči(17.4.2013)

No čekala jsem rozhodně větší palbu. Takové herecké obsazení, které není vidět jen tak v kdejakém snímku by mělo předvést naprosto excelentní show, ovšem opak je pravdou. Je to naprosto tuctový, chvílemi i nudný americký film. A navíc předvídatelný až hrůza. Kdyby zde nebyli mé oblíbené tváře, nevím, zda bych to vůbec dokoukala.(27.4.2013)

Přehled citací: "Utratil jsi minulý týden 75.000$ za prostěradla....Jediný majetek cenná listina v hodnotě 200$ z roku 1973 má dnes hodnotu 248$....Zjistil jsem, že hotelová služba mimo hotel nefunguje...Lidi dostali, co chtěli!" hovoří za vše. Závěrečná ukázka praktického mizení diváků ve jménu iluze mě ujistila o jednom, už se o své kufry na letišti nebojím.☺A konečně "Jim Carrey" bez komentáře.(26.10.2015)

Vidět Jima Carreyho zatloukat hřebík vlastní hlavou je zážitek na celý život. Criss Angel hadr :-) Jinak některé džouky zhusta nekorektní (Kambodža), jiné výrazně slabší. Obsazení prima, Copperfieldovo cameo potěšilo. Jo a Alan Arkin je pořád badass jak cyp.(28.8.2013)

Jak je v něčem trapný Steve Carell, tak je téměř jasné, jakou ten film bude mít úroveň...Tentokrát ani můj čím dál víc oblíbený Jim Carrey to nezachránil.(27.7.2013)