Kouzelníci

Neuveriteľný Burt Wonderstone

(festivalový název)

Komedie

USA, 2013, 100 min

Naivní připitomělá pohádka, která i přes všechnu svou hloupost a průhlednost diváka pobaví, (místy). Dlouho jsem přemýšlel, že bych dal pouhé dvě slunce, ale přišlo mi to nějak málo a nefér vůči všem těm hercům kteří v tomhle snímku hráli a snažili se, co to šlo. Takže dávám nakonec 3*. A 55%(27.6.2013)

(2,5*)(2.5.2014)

Áčkoví herci v béčkové komedii, kde je máloco správně, neboť tohle mohla být v jiném pojetí a s odlišným (spíše ale přímo opačným) přístupem naprostá a kultovní legenda. Takhle Don Scardino natočil jen bezzubou satiru a i po komediální stránce jde o věc sotva průměrnou, v kostce jeden z nejpromarněnějších filmových projektů poslední dekády. Jim Carrey ale nemá chybu...(31.3.2014)

prekvapili ma slabé hodnotenia, pretože je to síce stávka na istotu, trochu klišé, trochu schéma, šablóna, ale inak nadpriemerná komédia s výborným ústredným triom a príjemným humorom;(30.6.2013)

• dr.horrible

Strašne nevtipná komédia.Ak som pri I Give It a Year písal, že natoľko nefunkčná komédia tu už nebola dlho, tak vďaka Burtovi Wonderstonovi, tu mám hneď ďalší prírastok do rodiny absolútne nudných, schématických zbytočností. Carella normálne môžem, ale tu mi stále tou istou, jedinou grimasou, po 90 minút neskonale liezol na nervy.Arkin sa tu vyslovene strápňuje a Carrey síce možno pár krát rozosmeje, furt je to ale aspoň o dve úrovne nižšie, než by som od komikov ich mien, v podobnom filme čakal. Dokonca ani to cameo Gillian Jacobs nebolo vtipné! 30%(10.6.2013)