Kouzelníci

(festivalový název)

The Incredible Burt Wonderstone

Komedie

USA, 2013, 100 min

Vidět Jima Carreyho zatloukat hřebík vlastní hlavou je zážitek na celý život. Criss Angel hadr :-) Jinak některé džouky zhusta nekorektní (Kambodža), jiné výrazně slabší. Obsazení prima, Copperfieldovo cameo potěšilo. Jo a Alan Arkin je pořád badass jak cyp.(28.8.2013)

Cekal jsem o hodne vic. Z danyho tematu se dalo vytezit daleko vic foru a nejen par uchylnejch predstaveni a sem tam nakej gag. Vetsinu casu se tu jen keca a to jeste nijak zvlast zabavne. Herci jsou sice fajn, at uz ultra namakeupovanej Carell, jako vzdy uchylne vypadajici Buscemi nebo Carrey, kteryho tu je ale zoufale malo. Jenze co je to platny, kdyz vetsinu casu nemaj moc co delat. Sem tam sem se sice zasmal, to ne ze ne a ani se neda rict, ze bych se nudil, jen to proste neni nic extra a pritom tu potencial byl.(2.7.2013)

• Gilmour93

Carrey mi připomínal Pitta, Buscemi Gluma s blonďatou parukou, Olivia Wilde krásnou skutečnost, že ložnice není jen na spaní a Carrell? Ten se zase na misce vah překlopil na stranu Netalentovaný idiot. Těžkotonážně obsazené, leč Scardino tomu nedodal to, co každý kouzelnický trik potřebuje - Prestige. A taky nápad, vtip, provedení, ladnost, nenucenost a vůbec všechny ty drobnosti, co vedou k úspěchu.. Na druhou stranu, pokud Criss Pokustón Angel zrovna nezvedal penisem stůl s ruletou v MGM Grand a díval se, jistě objevil ve svém „čarování“ rezervy..(19.11.2013)

• HellFire

Hrozná přehlídka vtipných herců bez vtipu v děsně nudném filmu o kouzelnících.(13.4.2013)

Mám děsně rád tyhle komedie, co tady mají sotva 60 procent, ale už od pohledu vypadají bláznivě a zábavně. Já nevím proč, ale zdejší uživatelé je tady hodnotí děsně průměrně a někdy až podprůměrně. A já to prostě nechápu. Za těch 100 minut jsem se nasmál tak jak u kdejaké jindy daleko lépe hodnocené americké komedie ne. Je to šílený, to je zřejmý, ale přesně o tom to je. Jim Carrey, co paroduje Chrise Angela prostě nemá chybu. Stejně tak i scéna s Davidem Copperfieldem. Do toho velkolepej závěr, co mě fakt sejmuj. A když tak nad tím přemýšlím, tak tohle je asi nejlepší hlavní role Steve Carella, co jsem zatím viděl, a kde se projevil jako totální komik. No konečně.(11.5.2014)