poster

Máša a medvěd (TV seriál)

 • Rusko

  Masha i Medved

 • slovenský

  Máša a medveď

 • anglický

  Masha and the Bear

  (neoficiální název)

Animovaný / Komedie / Akční

Rusko, 2009, 32x7 min

 • M-arta
  ****

  Chystáte se na rodičovství? Vžijte se do role medvěda a máte dokonalou přípravku toho, co budete pravděpodobně prožívat denně! ;-)(14.4.2013)

 • Gemini
  *****

  Technicky i jinak vymazlená animovaná groteska z Ruska? Nu, je na čase se soudruhů začít opravdu bát, protože to dokazuje, že skutečně dokážou "dohnat a předehnat":) Občas sice mám pocit, že se tu v oblasti vyobrazování "trademarků" ruského kulturního dědictví trochu moc tlačí na pilu (hlavně písničky jsou takové, ehm...), ale převážnou většinou mě tyhle příhody starého cirkusového medvěda a blonďaté copaté pohromy nehorázně baví. 90%(7.6.2016)

 • zelvopyr
  *****

  Velmi malá, hyperaktivní Marfuška, pardon, Máša, a její dobrácký dospělý parťák Medvěd. Má to v sobě hodně ze vztahu Boo a Sully z Monsters Inc., ale je to málo sentimentální a hodně rozpustilé.(3.5.2013)

 • kulyk
  ****

  Nějaký číman mi zakryl první díl, vycházím tedy z premisy, že Béďa porodil téměř lidské (tedy ruské) dítě, rozhodl se protivit přírodě i nadále a nesežral jej, aby následně trpěl více, než pták v trní. Ďurovo poznámku o objednávce ÚV FSB podepisuji vlastní menstruační krví a dodávám, že na dálněvýchodní původ jde jinak o velice zdařilou kokotinu. Dětem se to líbí. Dětem se sice líbí ledasco, kupříkladu žížala na patře nebo olizování chcíplého vrabce (výjimečně nejde o peďácké dvojsmysly, pouze o výčet toho, co se dnes mé pitomstvo snažilo před domem narvat do tlamičky), ovšem zde jsem ani já netrpěl touhou ukázat světu včerejší oběd.(17.10.2014)

 • evulienka3
  *****

  Dcéry to majú radi a ja som spokojná, keď mám chvíľu kľudu :-). Máša je veľká výmyselníčka, ale popravde radšej vymýšľajúca Máša ako otĺkajúce a neustále si ubližujúce zvieratká či podobné rozprávky.(25.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace