Máša a medvěd (TV seriál)

• Rusko

(neoficiální název)

Animovaný / Komedie / Akční

Rusko, 2009, 32x7 min

• mota

Pro deti zrejme neskodne, ale dospelaci se moc nepobavi.(14.11.2015)

Velmi pekná a roztomilá rozprávka :)(31.7.2012)

Veľmi vydarená animácia, aj celkovo tie postavičky a lesné prostredie plné zvieratok. Ruské rozprávky majú v sebe čaro, aj keď je tam minimum nejakého hovoreného slova. Väčšina dielov je milá, vtipná a s príjemnou pointou, no niektoré sú tak trochu priemerné. Ale v konečnom dôsledku je to nadpriemer, teda aspoň čo sa tohto žánru týka.(28.12.2013)

Nechtěně viděno asi 10 dílu jelikož nám to v hyperbarický komoře na rehabilitaci pouštěli, neboť polovina osazenstva byli rusáci.(23.8.2016)

Můj malej bráška tuhle pohádku miluje, na nic jiného nechce koukat :D A mě se to taky líbí, je to fakt super pohádka pro děti. :-)(8.12.2014)

• - V ruskom meste Elaň sa v mestskom parku nachádza socha Máše a medveďa. (Zdroj: mamastory.sk)

• - Medveďova chladnička je značky "Animaccord", čo je zároveň štúdio, v ktorom sa seriál vyrábal. (lychee)

• - Čínska panda je synovcom medveďa Míšu. (Momo_desu)