Máša a medvěd (TV seriál)

• Rusko

Masha i Medved

• slovenský

Máša a medveď

Masha and the Bear

(neoficiální název)

Animovaný / Komedie / Akční

Rusko, 2009, 32x7 min

Dcéry to majú radi a ja som spokojná, keď mám chvíľu kľudu :-). Máša je veľká výmyselníčka, ale popravde radšej vymýšľajúca Máša ako otĺkajúce a neustále si ubližujúce zvieratká či podobné rozprávky.(25.11.2015)

Tohle bylo nějaké nebezpečně dobré. A zábavné a ztřeštěné.(7.6.2016)

Konečně nějaká novodobá pohádka, co není zkažená moderní dobou, ale obsahuje ten klasický vtipný humor jako staré kreslené pohádky. Musím řict že jsem se u ní opravdu královsky bavil. Jasných pět.(15.11.2016)

Nečekaně dobré a zárvoveň ruské, to skutečně jednoho překvapí. Animace je pěkná, dětem se to moc líbí. Jen kdyby si ten medvěd tak nenechal s..t na hlavu, holka by potřebovala solidně vyprášit kožich.(14.8.2013)

Velmi malá, hyperaktivní Marfuška, pardon, Máša, a její dobrácký dospělý parťák Medvěd. Má to v sobě hodně ze vztahu Boo a Sully z Monsters Inc., ale je to málo sentimentální a hodně rozpustilé.(3.5.2013)

• - Čínska panda je synovcom medveďa Míšu. (Momo_desu)

• - Máša vie hrať na elektrickú gitaru ("Hit sezóny"). (Momo_desu)

• - V ruskom meste Elaň sa v mestskom parku nachádza socha Máše a medveďa. (Zdroj: mamastory.sk)