poster

StreetDance 2

 • Velká Británie

  StreetDance 2

 • slovenský

  Street Dance 2

Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DannyJ
  **

  Nespočet různejch klišéček, ale na druhou stranu byl příběh vedlejší.. Je to asi takhle : 10 minut taneční číslo, 2 minuty z příběhu, 10 minut taneční číslo a tak pořád dokola.. Proto si myslím, že film splnil účel.. Prostě sem chtěl vidět jak lidi trsaj né žádnej propracovanej plot..(13.5.2012)

 • ABLABLABLA
  ****

  Řekla bych že až na naprosto nesympatické herce, zvláště hlavní ženskou představitelku (jak taková baba se může někomu líbit, to nechápu), je to i lepší než jednička. Jednoduše proto, že smíchání streetdance s latinskými tanci vypadá líp než s baletem a je to možná i trochu obvyklejší. Jinak opět parádní taneční čísla, hudba, skupiny, jsem zvědavá s čím se vytasí Step up 4. Dalo by se říci konkurenční film. P.S. Ten borec co si úplně vyhazoval ruky z kloubů...no fuj..na to se nedalo dívat.(9.9.2012)

 • tterez
  **

  Na scénář se nelze ohlížet → absolutní tragédie, trapný dialogy a neherci.. ALE ty choreografie to na 35% utáhnou..(14.5.2012)

 • Chen
  ***

  Z filmové hlediska jedna, možná jedna a půl hvězdičky, ale z tanečního strká StreetDance 2 konkurenci do kapsy. 7/10(22.9.2012)

 • Johnny.ARN
  **

  Taký zdrb som mal pripravený, ale načo. To, že to má predvídateľný a otrepaný dej asi nikoho neprekvapí. To, že zadeľujú tanečky, to tiež každý vie. Tieto dance filmy sú dobré iba na to, že tam môžu zažiariť budúci skvelý tanečníci. Dejovo, výpravovo, režisérsky to veľmi nemá čo ponúknuť. Teraz pozitíva.Ano, predstavte si, aj tie to malo. Záverečný battle, pri ktorom som si dementne klepkal nôžkou a kýval hlavou do salsového rytmu a prekrásnu Sofiu Boutellu. Inak hlavný hrdina vrcholne nesympatický. 2 z 5(16.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace