StreetDance 2

• slovenský

Street Dance 2

Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie, 2012, 85 min

// Distribútor: Vertigo Films // Žáner, ktorý ma nikdy neomrzí..... 70%(17.8.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $22,501,000▐ tieto tanečné filmy sú už strašná schématická vývarovosť, v rámci choreografie už skoro nieť čo strhujúce ponúknuť, jedine sympatická Sofia Boutella poteší /35%/(19.12.2012)

• LIVINGDEAD

Nesympatická hlavní postava tanečníka Ashe. :-( A navíc, ta druhá taneční skupina válela 100 x lépe.(14.8.2012)

• Micro41CZ

Z nějakýho zvrácenýho důvodu mě tahle sračka docela bavila... (ale jinak ve všech směrech slabota)(9.5.2012)

• DannyJ

Nespočet různejch klišéček, ale na druhou stranu byl příběh vedlejší.. Je to asi takhle : 10 minut taneční číslo, 2 minuty z příběhu, 10 minut taneční číslo a tak pořád dokola.. Proto si myslím, že film splnil účel.. Prostě sem chtěl vidět jak lidi trsaj né žádnej propracovanej plot..(13.5.2012)

• - V momentě, když jede Ash (Falk Hentschel) do Prahy i z Prahy, objevuje se česká vlajka ve špatném provedení, kdy je bílá barva vzájemně prohozena s červenou. (Hades.ka)