StreetDance 2

• slovenský

Street Dance 2

Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie, 2012, 85 min

Skvělé taneční pohyby, ovšem ne moc překvapivý příběh. Jak jsme mohli od začátku očekávat, tak film má romantický nádech a skupina opět na konci opět zvítězí. Tanci bych dala pět hvězdiček, ale příběhu jako takovému už jen dvě.(9.12.2012)

• Falconica

Závěrečnej tanec je dobrej, ale předchází mu spíše takové rytmické šumění-zrnění.(12.5.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $22,501,000▐ tieto tanečné filmy sú už strašná schématická vývarovosť, v rámci choreografie už skoro nieť čo strhujúce ponúknuť, jedine sympatická Sofia Boutella poteší /35%/(19.12.2012)

Řekla bych že až na naprosto nesympatické herce, zvláště hlavní ženskou představitelku (jak taková baba se může někomu líbit, to nechápu), je to i lepší než jednička. Jednoduše proto, že smíchání streetdance s latinskými tanci vypadá líp než s baletem a je to možná i trochu obvyklejší. Jinak opět parádní taneční čísla, hudba, skupiny, jsem zvědavá s čím se vytasí Step up 4. Dalo by se říci konkurenční film. P.S. Ten borec co si úplně vyhazoval ruky z kloubů...no fuj..na to se nedalo dívat.(9.9.2012)

Od týchto filmov nemožno očakávať vrcholové herecké výkony ani prepracované dejové spracovanie. Všetko to šľape na takmer vopred jasnom a jednoduchom príbehu, ktorého hlavnou ozdobou je tanec a samozrejme milostná historka, takže záleží len na tom či tvorcovia priniesli niečo iné ako bolo v predošlých podobných, tanečných filmoch. Niektoré momenty boli od predošlých filmov odlišné ako priebeh prípravy na konečný súboj v tom, že tu na to takmer vôbec netrénovali, ale hľadali sa tí najlepší z celej Európy. To že zavítali do Prahy bolo prekvapivé, no cesta vlakom s dobytkom tu reklamu Prahe pokazila. Vcelku úspešné zvládnuté tanečná salsa, keď latino tanečníci to v klube riadne rozbalili a aj niektorá choreografia v modernom tanci ukázala zaujímavé prevedenie tanečníkov, takže na 50 % to bolo učite.(21.9.2012)

• - V momentě, když jede Ash (Falk Hentschel) do Prahy i z Prahy, objevuje se česká vlajka ve špatném provedení, kdy je bílá barva vzájemně prohozena s červenou. (Hades.ka)