poster

StreetDance 2

 • Velká Británie

  StreetDance 2

 • slovenský

  Street Dance 2

Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Když se film blýskne náročnými a propracovanými tanečními choreografiemi má vyhráno bez ohledu na jednoduchý příběh se kterým si scénář nedal velkou práci a potýkal se s obehraným schématem od začátku do konce. Všechno už bylo k vidění v jiných tanečních filmech. Asi je výhodou, že jsem neviděl jedničku. Když na mě ve dvojce vybalili náročné taneční sestavy bylo jasné na čem film přišel stavět. Nemá v podstatě co jiného nabídnout a čím jiným zaujmout. A to víte, že dojde na lásku a amatéři porazí v kontestu špičkové profíky. A kdo má tanec v krvi si film užije mnohem víc a vlastně ví na co se do kina vydal. Nemůže být v tom případě zklamán. Hvězdičky si budete odčítat nebo přičítat podle toho, jak moc vám přijde spojení salsy a streetdance vkusné. 60%(4.5.2012)

 • M.i.k.e
  ****

  jednoduché až běda a prakticky stále podle stejné šablony,ale na tyhle filmy koukám pro odreagování a hlavně pro taneční čísla a ty jsou tady prostě zvládnuté na výbornou.Ty 4 jsou sice hodně přestřelené,ale tohle si klidně pustím brzo znova...70%(27.7.2012)

 • cukorek
  ***

  Od týchto filmov nemožno očakávať vrcholové herecké výkony ani prepracované dejové spracovanie. Všetko to šľape na takmer vopred jasnom a jednoduchom príbehu, ktorého hlavnou ozdobou je tanec a samozrejme milostná historka, takže záleží len na tom či tvorcovia priniesli niečo iné ako bolo v predošlých podobných, tanečných filmoch. Niektoré momenty boli od predošlých filmov odlišné ako priebeh prípravy na konečný súboj v tom, že tu na to takmer vôbec netrénovali, ale hľadali sa tí najlepší z celej Európy. To že zavítali do Prahy bolo prekvapivé, no cesta vlakom s dobytkom tu reklamu Prahe pokazila. Vcelku úspešné zvládnuté tanečná salsa, keď latino tanečníci to v klube riadne rozbalili a aj niektorá choreografia v modernom tanci ukázala zaujímavé prevedenie tanečníkov, takže na 50 % to bolo učite.(21.9.2012)

 • johnn333
  **

  Euro-shit, ve kterém jedou hrdinové do Prahy ve vlaku společně s dobytkem. 30%(6.5.2012)

 • DJ Rocco iNc
  odpad!

  Nechápem, načo točia také bludy, ktoré majú pripomínať staré slávne verzie.(6.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace