Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ****

  ,,MÍ DRAZÍ AMERIČANÉ... JE MI VELKOU CTÍ, PŘEDSTAVIT VÁM PŘÍŠTÍ VICEPREZIDENTU SPOJENÝCH STÁTŮ, GUVERNÉRKU SKVĚLÉHO STÁTU ALJAŠKA, SARAH PALIN....“ /// Politický fakta s parádními hráči pod taktovkou HBO. Teda… pokud máte chuť ocenit politický fakta – třebas i bez těch parádních hráčů. ,,Sarah z Aljašky“ a její projevy, politický konference, zákulisí kampaně, ale hlavně perfektní J.Moore (aneb jak k super roli může pomoct podoba?). U ,,odbornejch“ rozhovorů (my lingvisti říkáme ,,interview“) se jistě pobavíte, páč už tak nějak vod přírody milujeme debakly historickejch a epickejch rozměrů. BOŽE TO BYLA NÁROČNÁ KAMPAŇ! No, vona to byla spíš reality šou. A vo ní, tenhle film je. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou napsal Mark Halperin (v roce 2010) číst nebudu. 2.) George byl na mě moc chytrej. 3.) Thx za titule ,,Sip alias Bladesip“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(10.7.2012)

 • nascendi
  ****

  Bol som príjemne prekvapený televíznym filmom, ktorý som vnímal viac ako hraný dokument z posledných prezidentských volieb v USA, a teda vďaka nemu mal predstavu, ako to mohlo prebiehať. Videl som viacero filmov na túto a podobné témy, vrátane seriálu Západné krídlo. Prezidentské voľby si v ich susedstve vôbec nepočínajú zle. Okrem dobre zvládnutej, takmer autentickej atmosféry, to však bol predovšetkým famózny výkon Julianne Moore, ktorým sa tento film odlíšil od podobných. Nielen ona, ale aj Woody Harrelson sa výborne uviedol v úlohe člena volebného štábu. Mimoriadny film.(14.10.2012)

 • Gilmour93
  ****

  „All the policy is a stage, And all the men and women merely players.“ Tak nějak to ten Shakespeare napsal, nebo to bylo jinak..? Skvěle napsané, zahrané i zrežírované drama, které je svou "polopatičností" vstřícné i k řadovému, v americké politice nepříliš zběhlému, divákovi. Zatímco McCain a Palinová označili Game Change za nepravdivé vyobrazení průběhu prezidentské kampaně (ač to sami ani neviděli), její tehdejší hlavní stratég Steve Schmidt (Harrelson) ty dvě hodiny naopak přirovnal k mimotělnímu zážitku a já osobně jej obdivuji, že tehdy v 2008 neskončil na Lexaurinu, protože s tímhle materiálem se opravdu nedá pracovat.. Až skončí celebrita Obama své druhé volební období, přál bych si v Bílém domě zase nějakého republikánského prezidenta - sranda totiž musí být, i kdyby Thomase Jeffersona věšeli..(16.1.2013)

 • iamek
  ****

  [47. MFF KV 2012](10.7.2012)

 • Botič
  ****

  Tohle, že je televizní film? Game Change kope za naprosto jiný tým - za tým, který by mohl směle konkurovat tandemu ze stáje Frost/Nixon! Roach některá témata naťukává u jiných jde až na dřeň, ale díky vynikají Julianne Moore předkládá divákům tak neskutečně uhrančivý film až to hezké není. Na tenhle kousek by se měla podívat hlavně Phyllida Lloyd, aby věděla, jak se mají točit (politická) dramata.(15.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace