Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 6thSun
  ****

  Pokud mně chybělo dostatečné vnitřní napětí u Dnů zrady George Clooneyho, zde si již stěžovat nemohu. Vynikajicí politické drama v čele s Julianne Moore, která za svoji roli získala po právu cenu Emmy. 80%(24.9.2012)

 • Fr
  ****

  ,,MÍ DRAZÍ AMERIČANÉ... JE MI VELKOU CTÍ, PŘEDSTAVIT VÁM PŘÍŠTÍ VICEPREZIDENTU SPOJENÝCH STÁTŮ, GUVERNÉRKU SKVĚLÉHO STÁTU ALJAŠKA, SARAH PALIN....“ /// Politický fakta s parádními hráči pod taktovkou HBO. Teda… pokud máte chuť ocenit politický fakta – třebas i bez těch parádních hráčů. ,,Sarah z Aljašky“ a její projevy, politický konference, zákulisí kampaně, ale hlavně perfektní J.Moore (aneb jak k super roli může pomoct podoba?). U ,,odbornejch“ rozhovorů (my lingvisti říkáme ,,interview“) se jistě pobavíte, páč už tak nějak vod přírody milujeme debakly historickejch a epickejch rozměrů. BOŽE TO BYLA NÁROČNÁ KAMPAŇ! No, vona to byla spíš reality šou. A vo ní, tenhle film je. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou napsal Mark Halperin (v roce 2010) číst nebudu. 2.) George byl na mě moc chytrej. 3.) Thx za titule ,,Sip alias Bladesip“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(10.7.2012)

 • Enšpígl
  **

  Tak všeobecný nadšení teda příliš nesdílím. Možná kdybych byl amík, mluvil bych jinak, ale já žiju v jiným kocourkově a tak jsem na to občas čuměl jak kozel na vemeno. Ze zákulisí toho teda moc prozrazeno není. To že maj gauneři ( můj slovní ekvivalent pro politiky ) svoje mediální poradce, který jim říkaj, co maj říkat, jak se maj chovat, s kým si potřást rukou , s kým ne, jak na co reagovat, to je přece dost známý. To že do gauneřiny lezou v tomhle případě ambiciozní poloblbky v našem případě pro změnu zase třeba amorální monstra Klausovo-Kalouskova typu snad taky víme všichni. To, že vám debilům stačí když vám gauner slíbí boj proti korpuci (byt sám je v korupci pomalu hlavní kápo ) a plácá 150 let stejný kidy a vy pak běžíte jak stádo hovad ho zvolit a jste dokonce schopni své zvolené gaunery hájit před stádem opačně volících hovad vyznávající gaunery jiné barvy a ještě tvrdíte jak je to všechno užasně demokratické považuju za nejsmutnější grotesku a největší doklad lidské hlouposti v tomto století. Film postrádal dramatičnost, nepřínáší žádný novum a jediný světlý moment jsou herecké výkony, zejména madame Julianne Moore září jak kometa.(9.10.2012)

 • KIT.HL
  *****

  Pět hvězd nedávám skoro vůbec.....nedokážu dost dobře říci co to pro mne znamená....je to něco jako uspokojit všechny potřeby filmového fandy. Tady a to řeknu na rovinu, není to filmová lahůdka.Je to výpověď doby.Odvaha a upřímnost, bez tolik obvyklého patosu, ale s naprosto očekávanou americkou hrdostí....Už jsem to zde někde psal, ale chtěl bych vidět takhle natočený film o volbě českého prezidenta...Proto Amíkům smekám.Jsou to "sráči" v mnoha ohledech, ale dokážou střílet do vlastních řad.Nemusíte být Demokrat ani Republikán, ale tohle je dobře natočené story..."true story...." Politické divadlo, ano...v celé své nahotě....(26.9.2012)

 • O.Peta
  ****

  O politiku se moc nezajímám, ale filmy z tohoto prostředí se mi většinou líbí. Pro mne tedy i velice obohacující snímek, protože z této události jsem věděl pouze kdo stál proti komu a kdo volby nakonec vyhrál. Každopádně zfilmování celého volebního období se HBO skutečně povedlo, herecky to hlavní trio zvládlo perfektně. Hlavně tedy Julianne a Woody. A ono to vlastně ani o ničem jiném není. Nebýt takto přesvědčivých výkonů, které vtáhnou do děje, asi bych se unudil k smrti. Mixování se skutečnými záběry nebylo na škodu, vždy byly vsunuty správně tak, aby nepůsobily jako pěst na oko. Nemám v podstatě, co bych vytknul. 80%(10.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace