když se na tohle podíváte, tak vám musí být jasné, proč by normální člověk nikdy nevlezl do politiky.. pokud je totiž možné, aby se žena jako Sarah Palinová (za předpokladu, že budeme věřit ve věrohodnost tohoto snímku) málem stala viceprezidentkou USA, tak je snad možné úplně všechno.. Julianne Moore každopádně odvedla výborný výkon a mně se pokaždé, když byla v roli otřesné Sarah Palinové na scéně, otvírala kudla v kapse..(15.12.2012)

Jak se Sarah Palin nestala vicepresidentkou. Stoji a pada to s herci, a ti jsou vyborni! A pusobi to pomerne neutralne, zadna demonizace jedne ci druhé strany. I to se pocita!(2.8.2012)

• bassator

47th KVIFF 2012 - HORIZONS - Horizonty (Game Change / GAME CHANGE / Prezidentské volby)(17.7.2012)

Tak má vypadat politický film.(2.8.2012)

Pět hvězd nedávám skoro vůbec.....nedokážu dost dobře říci co to pro mne znamená....je to něco jako uspokojit všechny potřeby filmového fandy. Tady a to řeknu na rovinu, není to filmová lahůdka.Je to výpověď doby.Odvaha a upřímnost, bez tolik obvyklého patosu, ale s naprosto očekávanou americkou hrdostí....Už jsem to zde někde psal, ale chtěl bych vidět takhle natočený film o volbě českého prezidenta...Proto Amíkům smekám.Jsou to "sráči" v mnoha ohledech, ale dokážou střílet do vlastních řad.Nemusíte být Demokrat ani Republikán, ale tohle je dobře natočené story..."true story...." Politické divadlo, ano...v celé své nahotě....(26.9.2012)

• - Film vychází ze třetí části stejnojmenné knihy Game Change od autorů Johna Heilemanna a Marka Halperina. (Mara12)

• - Snímek byl převážně natáčen ve státě Maryland a hotelu Wilmington ve státě Delawere. (chelseaman22)

• - Představitelka hlavní role se ve filmu objeví ve dresech třech týmů NHL. Konkrétně se jedná o kluby New York Rangers, Colorado Avalanche a Detroit Red Wings. (Lembi4)