dokonale svedectvi o lidske blbosti, manipulaci medii smerem ven k divakum i manimulaci zakulisnich hracu dovnitr medii. Zkratka americka historie nikdy nevytahla do popredi tak blizko prezidentskemu postu blbejsi kravu...:)(31.10.2012)

Byl jsem na to zvědavý, jenže za celý film jsem nenašel nějaký silnější moment, navíc mě to ani moc nebavilo, nedokázalo si mě to získat na svou stranu. Líbilo se mi to jen výpravou a hereckými výkony, díky tomu dávám ještě poměrně vysoké hodnocení. Nejvíce mě překvapil asi Woody Harrelson, který běžně vyniká hlavně ve ztřeštěných rolích.Juliane Moore než výkonem, mě překvapila spíše vzhledem, který byl pro tento film hodně vystylizovaný, a to asi až neúměrně. Její postava jinak aspoň pro mě krajně nesympatická a nikoho takového bych určitě sám taky nevolil. Hlavně nechápu jak se svým alibisticko naivním vnímámím mohla tak hrdě vystupovat (myslím tu postavu), nejspíše díky své hlouposti. A bělovlasý Ed Harris si střihnul taky vkusně zahranou postavu, která sice neměla tolik prostoru, ale líbil se mi. Všichni ostatní byli ve filmu spíše jen jako kulisy. Film jako ukázka toho v pozadí volební kampaně není asi zcela od věci, ale určitě už jsem viděl lépe zpracované toto téma. Přestože ne tak vypiplané jako toto. Přišlo mi to v mnoha místech příliš maximalistické, puntičkářské a nezáživné. Což o to, takový svět politiky určitě bývá, ale nic pro mě. Plusem je to, že v tom je znatelná láska Američanů k Američanům a některým dialogům v tomto směru se člověk prostě musí pousmát. 5/10(19.10.2012)

Pokud mně chybělo dostatečné vnitřní napětí u Dnů zrady George Clooneyho, zde si již stěžovat nemohu. Vynikajicí politické drama v čele s Julianne Moore, která za svoji roli získala po právu cenu Emmy. 80%(24.9.2012)

Zaujímavý pohľad do zákulisia boja o prezidentský post. Ku nám sa tieto predvolebné boje príliš nedostali, takže som bol veľmi pobavený, akú osobu si vybrali republikáni na miesto možnej viceprezidentky. Pobožná puťka, ktorá o svete nevie ani toľko, čo priemerný žiak strednej školy. No aj tak mám dojem, že keby sa táto osôbka stala prezidentkou, tak by nebola najhlupšou hlavou štátu v histórii, rád by som si pozrel takýto film aj o Georgikovi Juniorovi, ako doňho tlačili učivo ZŠ. :-) Vďaka skvelým hercom a vysokej miere zábavy je to veľmi vydarený film.(11.9.2015)

47th (2): Produkce HBO jen tak nějaký slabý výrobek do světa nepouští. To je stále platné. Prezidentské volby ukazují zákulisí ani ne tak dramatické jako spíše historicky globálně medializované prezidentské kampaně v roce 2008. Film charakterizují výborné dialogy, přesné herecké obsazení, gradující davové scény a trefný hudební doprovod. Pro režséra jedovatě protivné série o Austinu Powersovi Jaye Roache velmi dobrý zápis do filmografie.(30.6.2012)