Pokud mně chybělo dostatečné vnitřní napětí u Dnů zrady George Clooneyho, zde si již stěžovat nemohu. Vynikajicí politické drama v čele s Julianne Moore, která za svoji roli získala po právu cenu Emmy. 80%(24.9.2012)

Roztomilý film o tom, jak nejhodnější člověk na světě prohrál volby kvůli ženě. Ale jaké! Nehledám v tom věrohodnost, vnímám to jako klasický filmový příběh, a jako takový je to moc příjemné.(25.2.2013)

Zaujímavý pohľad do zákulisia boja o prezidentský post. Ku nám sa tieto predvolebné boje príliš nedostali, takže som bol veľmi pobavený, akú osobu si vybrali republikáni na miesto možnej viceprezidentky. Pobožná puťka, ktorá o svete nevie ani toľko, čo priemerný žiak strednej školy. No aj tak mám dojem, že keby sa táto osôbka stala prezidentkou, tak by nebola najhlupšou hlavou štátu v histórii, rád by som si pozrel takýto film aj o Georgikovi Juniorovi, ako doňho tlačili učivo ZŠ. :-) Vďaka skvelým hercom a vysokej miere zábavy je to veľmi vydarený film.(11.9.2015)

Paráda, normálně bych řekla, že tenhle film osciluje někde na pomezí dramatu a satirické komedie, ale ono to bohužel vypadá, že to je skutečně relativně pravdivý příběh. Dosadíme si na kandidátku na viceprezidentku ameriky na první pohled hodně sympatickou guvernérku, abychom po chvíli, ale když už je vlastně pozdě, zjistili, že ví o politice úplný hovno. Julianne Moore je ve své roli precizní, nespustila jsem z ní oči, její Palinová mě bavila, na jednu stranu jsem si chvilkama zakrývala oči nad tím, co to zase plácla, na stranu druhou jsem se s ní sem tam dokázala i sžít, páč každej máme něco a mě politikaření a zahraniční politika taky nikdy moc nerajcovala. Dvě hodiny utekly jako voda a já se bavila královsky. 80%(18.5.2013)

Víc televizních filmu od HBO! Nezaujatý pohled do prezidentské kampaně se skvělými hereckými výkony a poutavým příběhem, ani tolik nevadí, že stejně nakonec nevyhrajou nebo spíš naopak díky bohu.(26.2.2013)