poster

V nitru Llewyna Davise

 • USA

  Inside Llewyn Davis

 • slovenský

  Vnútri Llewyna Davisa

Drama / Komedie / Hudební

USA / Velká Británie / Francie, 2013, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  *

  ,,JÁ JSEM LLEWYN DAVIS. MEL NOVIKOFF VÁM ASI PŘED MĚSÍCEM POSLAL MOU DESKU. LÍBÍ SE VÁM TA DESKA? CHTĚL BYCH TU HRÁT. A TAKY SI SEHNAT MANAŽERA.…“ /// Hodně muziky. Prej folk… (neříkám tak ani tak…). Umělec. Venku je zima a chudák nemá ani zimník. Umělec. V klubu ho potřebovat nebude … (jakožto důvěřivej Sťůart nečekám žádnej podraz, zvlášť když hraje ,,Five Hundred Miles“)… je tu totiž docela dost muziky – á soráč, to už jsem… no nic, já jen, že na koncíku jsem byl předevčírem, takže jsem chtěl mrknout na nějakej film. S duem Coen+Coen nemívám problém. Většina filmů mě (dokonce!) pobaví! Ale co dělám proboha tady… Vojet Jean? Llewin to už udělal (ne vole druhej …). Ze života lúzra co hraje folk a měl by si na šprcku nasazovat šprcku (aby náhodou nevzniklo nějaký pokračování…) je ZKURVENÁ NUDA! A jestli furt věřím, že se to změní, tak na konci chápu, že jsou situace, kdy by se měli optimisti střílet! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Potřebuju zvopakovat pravidla pro čuráky. 2.) Su nudná sračka a budu vo sobě točit film. 3.) Thx za titule ,,dod“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(27.1.2014)

 • Jordan
  *****

  čo iné môžem dať ja - odchovaný na folku a coenovských filmoch?! sympatický isaac, krásna (a nádherne nasratá) mulligan a skvelá, komorná, folková atmosféra; coenovci majú skvelý cit pre looserov, najmilovanejší "budižkničemovia" filmového plátna sú z ich dielne;(28.5.2014)

 • Aky
  ****

  Film, v jehož příběhu jde všechno špatně, nic nevychází tak, jak byste tomu sympatickému folkaři přáli, ale přesto je to krásné. Už kvůli té pořádné porci výtečné folkové muziky.(6.12.2014)

 • A_FISH
  ****

  Můj život je jako kýbl sraček. Nepamatuju si, že bych ho nasral.(24.5.2015)

 • Legas
  ****

  Všechny ty figurky jsou úžasné. Mírně bizarní. Představte si například Justina Timberlakea, jak hraje na akustiku a zpívá „Těch tisíc mil, těch tisíc mil...“ :-)(25.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace