Každá chyba môže znamenať koniec sveta. Ide o viac, než kedykoľvek predtým. Gerryho malá dcérka si iba chcela vytlačiť fotku svojho obľúbeného koňa, Aké je jej prekvapenie, keď sa začne tlačiť niekoľko desiatok strán písmen, ktorým nerozumie. Jej otec, geológ Gerry Anderson (Casper Van Dien) je však múdrejší. Stal sa vlastníkom zápisu kódu DNA a momentálne je pravdepodobne jediný na svete, kto niečim takým disponuje. Také čosi by sa však zišlo aj teroristom, ktorí by podľa kódu mohli zostrojiť tie najhrozivejšie biologické zbrane (oficiální text distributora)

ripo

Tento film spadá žánrovo a kvalitatívne do kategórie nemecký kriminálny film (aj keď jeho skutočný pôvod treba hľadať na opačnej strane zemegule) ()

silent cut

jak už bylo řečeno, podobnost čistě náhodná... se spoustou špatných filmů... Tenhle se film byl špatný už ve chvíli, kdy se někdo rozhodl ho natočit, protože Obří teleskop, zachránce rodinného krbu i naivisticky roztomilé používání té nejmodernější technologie (mikrovlná trouba s fosforovým lcd panelem a jehličkovou tiskárnou v desáté minutě...a najednou 10:15 To je Kůň... vytištěný...barevně... Film nabízí i něco navíc. Momenty, kdy čekáte, že někdo vytáhne jogurt, ochutná a objeví se logo... Vítejte v budoucnosti. Takhle se budou bavit děti našich vnoučat stejně, jako my se bavíme nad historickými týdeníky z let x.y. ()