poster

Liga spravedlivých: Zánik

 • USA

  Justice League: Doom

Animovaný / Akční / Fantasy

USA, 2012, 74 min

Předloha:

Gardner Fox (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Broome (komiks), Gil Kane (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AlexRockHardy
  ****

  Na komiksový film velmi slušné. já jsem velký fanda Batmana a tohle bylo super na animák. Takže 80%(20.7.2012)

 • liquido26
  ****

  Nový animák z dílny DC Comics je opět standartní superhrdinskou týmovkou - Justice League se utká s Legií zkázy, kterou představují archenemies jednotlivých členů JLA, v jejichž čele stojí nesmrtelný pračlověk Vandal Savage. Sice vcelku souhlasím s příspěvkem Djkoma - žádné překvapení, "dětská akční zábava" atd., ale mě to prostě u těhle filmů vůbec nevadí, neboť superhrdiny mám rád téměř v jakékoliv podobě.(3.3.2012)

 • ledzepfan
  *****

  Tenhle film překvapil jak jen mohl-nejspíš to je taky místním hodnocením, kde se s plným počtem velmi šetří :) .Tohle je ale opravdová lahůdka pro všechny fandy JL(a světa DC vůbec). Každý charaktér je vymazlený do detailů s citem a rozvahou(i ten stařík Alfred se na supermalém prostoru stal postavou, kterou si člověk krásně vychutná). Tvůrce evidentně nesvazovaly finance nebo nějáká rutinérská lenost, protože na tu animaci je radost se koukat-ať už to jsou Lanternovy nápadité konstrukty, ladnost soubojů W.W. nebo třeba vizuální orgie v podání bitky matanů=radost pohledět.. Navíc to celé není postavené jen na parádní akci ale součástí hry je i jistá psychologická rovina, která znovu ukazuje hloubku a důslednost Batmanovy geniality a skrze něj zaostřuje na ostatní členy JL.. Ta Lauren Montgomery prostě evidentně ví co dělá a zlepšuje se v tom, a já se každým dalším filmem víc a víc těším na její budoucí projekty. =V rámci žánru(čti: pro milovníky DC úchylné na JL ;) )-Špička(80%)(27.2.2012)

 • movieband
  ****

  Hodně kvalitní díl ze série animáků JL a taky zatím asi nejtemnější díl. Podařená animace se solidní akcí dělá z tohoto dílu asi nejkvalitnější část ze série. Napětí a nápady se tu nešetří, jen ke konci už to trochu ztratilo na svém kouzlu, které na diváka působí od začátku. 85%(11.7.2014)

 • togaf
  ***

  Animák o známých i méně známých (pro mě) superhrdinech, který neurazí, ale ani nenadchne. Snad jen arogantní Batman je nadprůměrný a pak ještě hlas Nathana Filliona.(9.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace