poster

Liga spravedlivých: Zánik

 • USA

  Justice League: Doom

Animovaný / Akční / Fantasy

USA, 2012, 74 min

Předloha:

Gardner Fox (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Broome (komiks), Gil Kane (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ledzepfan
  *****

  Tenhle film překvapil jak jen mohl-nejspíš to je taky místním hodnocením, kde se s plným počtem velmi šetří :) .Tohle je ale opravdová lahůdka pro všechny fandy JL(a světa DC vůbec). Každý charaktér je vymazlený do detailů s citem a rozvahou(i ten stařík Alfred se na supermalém prostoru stal postavou, kterou si člověk krásně vychutná). Tvůrce evidentně nesvazovaly finance nebo nějáká rutinérská lenost, protože na tu animaci je radost se koukat-ať už to jsou Lanternovy nápadité konstrukty, ladnost soubojů W.W. nebo třeba vizuální orgie v podání bitky matanů=radost pohledět.. Navíc to celé není postavené jen na parádní akci ale součástí hry je i jistá psychologická rovina, která znovu ukazuje hloubku a důslednost Batmanovy geniality a skrze něj zaostřuje na ostatní členy JL.. Ta Lauren Montgomery prostě evidentně ví co dělá a zlepšuje se v tom, a já se každým dalším filmem víc a víc těším na její budoucí projekty. =V rámci žánru(čti: pro milovníky DC úchylné na JL ;) )-Špička(80%)(27.2.2012)

 • StrYke
  ***

  Kde byl Aquaman?(20.7.2012)

 • Kothy
  *****

  Tak tenhle díl byl parádní. Každý hrdina se setkal se svou nemesis. Poté, co je porazili museli opět spojit své síly a zachránit svět před globální katastrofou. Objeví se tu i Martian Manhunter. Hlavní záporák je 80 000 let starý Vandal Savage, který vytvoří Legii zkázy aby ochromil JL a zničil půl Země. A Cyborg je na konci pozván do JL. :)(16.2.2014)

 • Mysteri699
  ****

  Co vynikající Liga spravedlivých: Zánik film z DC animovaného původních filmů série Batman a Superman, Green Lantern mars lovce člověka iontů a Cyborg se spoustou akce a úžasného příběhu o spravedlnosti.(4.4.2013)

 • boshke
  ****

  Mé první setkání s Ligou spravedlivých. A poměrně příjemné. Nápad ničení jednotlivých členů LS dle návodu Batmana je zajímavý a celý film jsem si užil... 80%(21.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace