poster

Plán útěku

 • USA

  Escape Plan

 • USA

  Tomb, The

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Plán úteku

 • Slovensko

  Útek z väzenia

Akční / Thriller / Mysteriózní

USA, 2013, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Douglas
  ***

  Od koncepce geniálního útěku k deus-ex-machine-gun... aneb co se zpočátku jeví jako hravé, je na konci v křečovité simulaci téže hravosti už jenom blbé. Více viz Douglasovy poznámky.(28.10.2013)

 • movie
  ****

  70% Dobře odvedená práce, která připomene Slyovy starší "inteligentní akční filmy" NÁJEMNÍ VRAZI nebo SPECIALISTA. To, že někoho napadlo po třiceti letech v branži konečně obsadit Arnolda do role rakušáka považuju za omračující. Stejně tak i jako Arnoldův komentář na Slyovu potkávací pěsťovku: "Hmuuu, you hit liiike vegetarian."(16.3.2014)

 • choze
  **

  Sly a Arnold na stará kolena tasili poslední kartu, co jim zbyla - společný buddy movie. Bohužel, výsledkem je jen ušmudlané vězeňské béčko, kde si oba pouze symbolicky jednu vrazí, sporadicky zahlásí a když na konci Arnie heroicky čapne kulomet a na chviličku přejde do Expendables módu, je už pozdě. Kde jsou ty časy, kdy Slye věznili nahého v kostce ledu a do mozku mu pumpovali, jak se plete svetr, a kdy Arnold odsprintoval z lochu s výbušným obojkem kolem krku rovnou do brutální reality show.(27.10.2013)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Lionsgate,Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 2,883 // Otvárací Víkend v USA: $9,885,732 //(18.1.2014)

 • Tom Hardy
  ****

  Jak málo stačí ke štěstí :) Scénář se nechytá ani na první sezónu Útěku z vězení a postupný vývoj má minimum utečeneckých vychytávek (Arnoldovo odvedení pozornosti nicméně vstoupí do dějin). Důležitý je nadhled, fakt, že pánové si to dávají s absolutní lehkostí, Vinnie Jones a James Caviezel dokonale plní záporné škatulky a režie tomu všemu dodává potřebnou dynamiku. Pokoj 1408 se mi od Håfströma líbil víc, ale tam měl režisér k ruce nápaditější scénář. Plán útěku je přímočařejší, než si téma zaslouží, ale všechny to TAK očividně baví, až se baví i divák. Tedy, za předpokladu, že jste na podobných filmech vyrostli a překousnete, že je to "jen" výcuc z výborné stalloneovky Tango a Cash. 70%. Více zde.(15.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace