poster

Trafačka – Chrám svobody

 • anglický

  Trafacka: Temple of Freedom

Dokumentární

Česko, 2011, 75 min

Scénář:

Saša Dlouhý

Producenti:

Saša Dlouhý

Střih:

Jakub Voves
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -Ravee-
  ***

  Relativně zajímavý dokument o relativně nezajímavé skupině osob s relativně pozoruhodným polem působnosti v relativně nepozoruhodném filmovém kabátě..(16.11.2012)

 • Slarque
  ***

  Trafačka možná byla chrám svobody, ale tenhle film zachycuje všechno možné, snad i nějaké to umění. Tvůrci měli možná dobré téma, ale moc přesvědčivý filmový tvar mu vtisknout nedokázali.(18.11.2012)

 • NoFiction
  ***

  29.12.2013 a hle Trafačka furt stojí.(29.12.2013)

 • ledzepfan
  ***

  Kdybych se o tom chtěl rozepisovat, tak by to byla onanie na 100řádků(minimálně), takže ve zkratce: Základní myšlenka(nepoužívaný industriální prostor jako zázemí pro umělce)je parádní. Jednotlivé osobnosti(převážně s kořeny ve sreetartu), jejich přístupy a motivace k tvorbě jdou dost mimo mě. Formální stránka filmu z mého pohledu průměrná-Málo toho důležitého tozn. tvorby v trafačce a taky mi chyběly praktická infa jako např. Kdo ten prostor a ty projekty financuje a z čeho? Jak a kde se dá postavit několikapatrový stromový domek z nahnilých prken se zavedenou elektřinou tak aby to unikalo pozornosti úřadů?...atd....... Je to zajímavé ale s klukama bych o umění asi moc nepokecal.(1.6.2014)

 • neoBlast
  ***

  Z dokumentární hlediska naprosto nezajímavý příšpěvek do české kinematografie - rozhodně nečekejte cokoliv navíc nad rámec časosběrného snímku, třeba to "něco" co přidal Banksy do svého Exit Through the Gift Shop. Zkrátka sledujeme bandu umělců, kteří se sdružují v jednom atraktivním centru - vzhledem k tomu, že většina jejich performací byla nedávno velmi medializována, jsou jejich zpovědi občasným nošením dříví do lesa - navíc jsou to celkem nezajímavé osobnosti. 50 %(7.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace