poster

Pomsta mrtvého muže

 • USA

  Dead Man Down

 • Slovensko

  Pomsta mŕtveho muža

Krimi / Thriller / Drama / Akční / Romantický

USA, 2013, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ****

  Revenge movie som už dlhšie nevidel, preto ma tento thriller milo prekvapil. S albánskou mafiou si to nedávno rozdával i L. Neeson v pokračovaní Odplaty, ale až taký účinok to nemalo. Pomsta mŕtveho muža odkrýva karty postupne , na nič netlačí a pomaly graduje do očakávaného akčného finále. Postava "monštra" - N. Rapace dodáva filmu niečo v čom sa odlišuje od hromady jemu podobných. Osud i zbližovanie hlavnej dvojice robí film atraktívnejším a ten happyend som mu nakoniec odpustil. Ale je pravda, že si potrpím na temnejšie a drsnejšie závery...80%.(11.10.2013)

 • Radek99
  ***

  Dnes už slavný dánský režisér Niels Arden Oplev natočil další hodně rozporuplný film, a i když je americký, je stále stejně pomalu vyprávěný a stejně seversky potemnělý, má celkem zajímavý příběh, takový čistý žánr, který je ovšem, jak je v postmoderní době zvykem, pomalu křížen s doposud zcela nesouvisejícím žánrem, krimi thriller z oblasti východoevropských mafií působících v současné Americe se potkává s čistou romantikou, jež je ještě podávána s určitou mírou nadsázky (vracení potravinových dóz atd.), což je z diváckého hlediska už jen tak tak na hraně snesitelného, na úplný konec se ovšem celý doposud celkem stravitelný film vrátí kamsi hluboko do 80. let a ve stylu osmdesátkového béčka předvede pan režisér ultimativní bitku ústředního hrdiny s absurdní přesilou nepřátel, před níž by bylo dobré film vypnout a nekazit si večer nebo jinou část dne, kterou jste coby diváci věnovali sledování tohoto snímku...(25.7.2013)

 • Indiana
  ***

  Začalo to opravdu dobře, ale pak se na scéně objevila zjizvená Noomi Rapace. Takhle nesympatickou postavu sem ve filmu už dlouho neviděl a scény s ní i její hluchou matkou mě opravdu moc nebavily, Farrell v tý roli byl hodně dobrej, film mohl bejt lepší.(17.10.2014)

 • cheyene
  *****

  Velmi zdařilý thriller s dávkou krimi, romantiky, akce a dramatu. Poutavý příběh je dekorován hereckými výkony Colina Farrella a Noomi Rapace, odehrává se v dobrém prostředí a nechybí mu syrovost, atmosféra, napětí, přestřelky, rozebírání charakterů postav a jejich vztahy.(30.7.2013)

 • Superpero
  ****

  Velice cool gangsterka s podivnou hlavní dvojicí a nečekanými zvraty. Režie je svižná a kromě akční linie tam skvěle funguje i romantika, takže pro mě osobně tohle byla fakt pecka. Absolutoriu překáží jen trochu překombinovaný děj, ale fakt se mi tam líbily takový ty civilní momenty, jako když dvě kolemjdoucí ženský divně civí na partu mafiánů, jak připosraně otvíraj schránku, protože se bojej bomby. Nebo děcka, co házej Noomi Rapace šutry do ksichtu atd.(7.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace