poster

Pomsta mrtvého muže

 • USA

  Dead Man Down

 • Slovensko

  Pomsta mŕtveho muža

Krimi / Thriller / Drama / Akční / Romantický

USA, 2013, 118 min

 • Flipnic
  ****

  Hodně slušný. Temnej, ponurej a pomalej thriller o pomstě otce vyvražděné rodiny, který se dostane do gangu, který toto spáchal. Film má hlavně hodně suprovou formu, úžasnou kameru a vizual. Je zde snad jen jedna světlejší pasáž s vycházejícím sluncem a pak úplněj závěr v metru. Jinak samá temnota. Sice ohraná písnička typu Punisher a stovky dalších, ale slušně natočený a vyvážený s jednou suprovou akční scénou na úplném konci. Líbilo se, doporučuju. Collin je zde fakt dobrej.(16.6.2013)

 • LiVentura
  **

  Čím dál víc nabývám pocitu, že nám američtí autoři již nemohou nic nového nabídnout.!!(21.8.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Když mě mafiáni naposledy postříleli i s celou mou rodinou, tak jsem to mlčky strpěl, ale jestli to udělají ještě jednou, tak se vážně naštvu a taky se jim pomstím. Mrtvý Victor, který je větší Maďar než vypádá, je pro mne totiž velmi inspirativní figurou a nijak mne přitom nevyrušovalo, že si během pomsty střihl vedlejšák s nabouranou sousedkou. Tempo vyprávění přitom nikam nespěchalo, ale celkem příjemně vygradovalo směrem ke koncovce krvavé tak, jak si správná pomsta zaslouží.(28.10.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Vo filme a aj pri záverečných titulkoch zaznie pieseň "Éblouie par la nuit" od francúzskej speváčky Zaz. (Casador)

 • - Režisér Niels Arden Oplev se ostře ohradil proti propagaci filmu v Americe, která podle něj film reprezentovala zcela mylně. Vyjádřil se rovněž o problémech s rozpočtem a nutnosti film natočit v kratším čase. Dle svých slov také nebyl schopen za tak krátký časový úsek sestříhat film do vysněné podoby. (HellFire)

 • - V scéne, kde Alphonse (Terrence Howard) preberá hovor od svojho človeka, chytí telefón naopak, ale aj napriek tomu ďalej veselo telefonuje. (vander19)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace