Pomsta mrtvého muže

Dead Man Down

Pomsta mŕtveho muža

Krimi / Thriller / Drama / Akční / Romantický

USA, 2013, 118 min

Ale to se nám to vydařilo! Největším problémem je Farrel, jehož jediným patvarem obličeje, který zvládá nasadit, je stehno z vepřa, přesto to ni on neposral do průměru. Gratulujeme a děkujeme za naboření.(5.5.2014)

Zpočátku, perfektní romantické drámo. Životem sežvýkané trosky na sebe koukají z balkónu až se do sebe zakoukají a pozvou se na rande. Pak se to začne lehce šmodrchat a hrdinové odhaují svá tajemství. Přidejte pár vražd, parádní atmosféru a mělo by to fungovat. A funguje, ale to obsazení a režisér slibovali víc. A hlavně konec jak ze Seagalovky celému filmu podráží nohy. Nechápejte mě špatně, finální zabíjačky mám rád, ale do DEAD MAN DOWN prostě nepasovala.(3.7.2013)

• bestlama

Dead Man Dole je poctivá thrillerová, drsná, temná nálož, která má vlastně více společného se souloži než s náloži. Takový dvouhodinový romantický příběh o tom, jak se hnusná, šikanovaná zrůda zamiluje do frajera, který umí vyřídit na potkání 12 chlapů. Od začátku tokají, až to vede k závěrečné lásce. Mezitím je to vlastně jenom vata o tom, jak se chce maďar pomstit těm, kteří mu zabili rodinu. Byl jsem u filmu velmi nasraný, jak se mi Olin Farrel dokáže zprotivit za 8min a 36s. Příště si budu dávat více pozor na to, jaký film si vybírám a když už, tak doufám příště v lepší příběh, než podobně překopírovanou Bourneovku!(30.6.2013)

Jediné napětí, které fungovalo naplno, bylo to erotické, mezi Colinem a Noomi.... a kupodivu mi stačilo.(11.3.2014)

Sice Colin na konci rozpoustal inferno za které by se svého času nemusel stydět ani Arnold, přesto jsou mé dojmy trošku rozpačité. Chvílemi mě přišlo že Oplev neví co přesně má točit. Jednou se už už schyluje k romantice, aby hned vzápětí Colin sundal 3 chlápky ve stylu Jasona Bourna. Nejedná se o špatný film, ale výsledek mohl dopadnout určitě lépe. 60%(22.7.2013)

• - Názov filmu sa objaví až v dvanástej minúte. (Johnny.ARN)

• - V scéne, kde Alphonse (Terrence Howard) preberá hovor od svojho človeka, chytí telefón naopak, ale aj napriek tomu ďalej veselo telefonuje. (vander19)

• - Na konci filmu, keď Victor (Colin Farrell) a Beatrice (Noomi Rapace) cestujú domov newyorským metrom, môžeme vidieť nápis "York-Dauphin", čo je zastávka filadelfského metra. (vander19)