poster

Hodný dinosaurus

 • USA

  The Good Dinosaur

 • Slovensko

  Dobrý dinosaurus

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2015, 101 min

Režie:

Peter Sohn

Scénář:

Meg LeFauve

Producenti:

Denise Ream
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dale
  ***

  Príjemný animák, no od Pixaru som čakal určite viac. Viac zábavy, viac nápadov, zaujímavejšie postavy... Najslabšia pixarovka.(23.10.2016)

 • URBAN
  ****

  Nic jsem z toho nečekal a vida co z toho vzniklo milý animovaný filmek. Jo popravdě je to velká hra na city, ale já jsem tu hru sežral a to se u mně často nestává. Není to takové jaké jsem čekal a to je jen dobře. Je to vyspělý film ne žádná prvoplánová pohádka, která by měla děti jen nachvíli zabavit. ( 31.12.15/Cinema City/Sčítání lidu:25 )(1.1.2016)

 • korbitch22
  ****

  Když tu čtu ty komentáře některých "lidí", skoro mě až děsí, kolik neskutečných idiotů v téhle zemi je a kolik jich nám ukazuje své primitivní názory, jak lidské, tak co se týče filmových znalostí zde na CSFD. Mnohem kvalitnější, dojemější a zábavnější Pixarovka než nedotažý a nudný brak V hlavě. Překrásná animace, mile ujetý děj, výborný dabing. Příjemný mix hodně starého Dinosaura a Doby ledové. Mám rád tyhle milé a dojemné animáky, ve kterých je i smrt, děti se mají učit že patří k životu. Nějaký blb tu v komentáři píše, že mladší divák osmi let bude mít z filmu trauma :-D pusť pětiletýmu děcku Nekonečný příběh, nebo jako mě brácha pouštěl Predátora, Terminátora, Batmana a Dětskou hru...v první třídě...to zažiješ teprve trauma, nebo nevychováš dalšího rozmazlenýho sráče, kterejch je tahle doba plná.85%.(10.4.2016)

 • dezorz
  *

  Pre-historická chvíľa. Pixar to zopsul.(30.3.2016)

 • vteco
  ***

  Veškeré filmařské úsilí bylo vloženo do opravdu precizní animace, leč se už nejspíše nenašlo místo a čas na pořádnější příběh, nějaké dospělácké vtípky či klasické pixarovské kouzlo. Samotné postavy jsou sice roztomilé a určené spíše pro menší diváky, ale koncept člověka jako mazlíčka, prezentace "zhuleného stavu" nebo trhání hlav broukům, nejsou úplně nejšťastnější volby. Podprůměrný animák s prvotřídní animací. [60%] | Kino - Prom.(19.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace