Hodný dinosaurus

USA, 2015, 101 min

Peter Sohn

Meg LeFauve

Denise Ream

To čo predvádza pixar svojou animáciou, nemá obdobu. Tam je určite vrchol ladovca:)! Dejovo taktiež vycibrené, aj keď na dávne časy, keď animáky začínali, to nie je:). Suma sumárum, krásna štvorečka. Nazdar(28.11.2015)

Viděl jsem spoustu lepších animáků. Na můj vkus i tak trochu drasťák a celé je to takové odnikud nikam. Ke konci se ale přeci jen dostavila nějaká ta emoce, každopádně v rámci žánru opravdu jen lehký nadprůměr.(20.3.2016)

Nie je to až taká strata času, ako by sa snáď podľa hodnotenia mohlo zdať. Zo začiatku milé, miestami úsmevné, neskôr viac vážnejšie a ku koncu aj posmutnelé. Myslím, že na túto rozprávočku treba tú správnu náladu. Dievčatám sa však páčilo. Príbeh o tom, čo by sa mohlo stať, keby meteor minul našu planétu a malý jaskynný chlapec by sa skamarátil s dinosauríkom, ktorý hľadá cestu domov. 70/100(16.4.2016)

Pixarovští rozhodně nezklamali. Animace povedená, stejně jako příběh, i když ta westernová tématika mi moc nesedla. Celý děj Vám pěkně zabrnká na všechny druhy citů - od radosti po smutek přes napětí. Rozjezdová pasáž je opravdu hodně vydařená a vtípky se to tam jen hemží. Opravdu takhle od srdce a z plných plic jsem se už dlouho nezasmál, proto přidávám ještě jednu hvězdičku navíc a zaokrouhluji nahoru na 4.(8.2.2016)

Skoro se až nechce věřit, že tohle vzešlo z produkce Pixar. Vypadá to totiž přesně jako další bohapustá disnyovka čistě pro děti. Krom jedné emocionální scény slabota..43%(7.2.2016)