Hodný dinosaurus

USA, 2015, 101 min

Peter Sohn

Meg LeFauve

Denise Ream

Príjemný animák, no od Pixaru som čakal určite viac. Viac zábavy, viac nápadov, zaujímavejšie postavy... Najslabšia pixarovka.(23.10.2016)

Nic jsem z toho nečekal a vida co z toho vzniklo milý animovaný filmek. Jo popravdě je to velká hra na city, ale já jsem tu hru sežral a to se u mně často nestává. Není to takové jaké jsem čekal a to je jen dobře. Je to vyspělý film ne žádná prvoplánová pohádka, která by měla děti jen nachvíli zabavit. ( 31.12.15/Cinema City/Sčítání lidu:25 )(1.1.2016)

Když tu čtu ty komentáře některých "lidí", skoro mě až děsí, kolik neskutečných idiotů v téhle zemi je a kolik jich nám ukazuje své primitivní názory, jak lidské, tak co se týče filmových znalostí zde na CSFD. Mnohem kvalitnější, dojemější a zábavnější Pixarovka než nedotažý a nudný brak V hlavě. Překrásná animace, mile ujetý děj, výborný dabing. Příjemný mix hodně starého Dinosaura a Doby ledové. Mám rád tyhle milé a dojemné animáky, ve kterých je i smrt, děti se mají učit že patří k životu. Nějaký blb tu v komentáři píše, že mladší divák osmi let bude mít z filmu trauma :-D pusť pětiletýmu děcku Nekonečný příběh, nebo jako mě brácha pouštěl Predátora, Terminátora, Batmana a Dětskou hru...v první třídě...to zažiješ teprve trauma, nebo nevychováš dalšího rozmazlenýho sráče, kterejch je tahle doba plná.85%.(10.4.2016)

• dezorz

Pre-historická chvíľa. Pixar to zopsul.(30.3.2016)

Veškeré filmařské úsilí bylo vloženo do opravdu precizní animace, leč se už nejspíše nenašlo místo a čas na pořádnější příběh, nějaké dospělácké vtípky či klasické pixarovské kouzlo. Samotné postavy jsou sice roztomilé a určené spíše pro menší diváky, ale koncept člověka jako mazlíčka, prezentace "zhuleného stavu" nebo trhání hlav broukům, nejsou úplně nejšťastnější volby. Podprůměrný animák s prvotřídní animací. [60%] | Kino - Prom.(19.12.2015)