poster

Hodný dinosaurus

 • USA

  The Good Dinosaur

 • Slovensko

  Dobrý dinosaurus

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2015, 101 min

Režie:

Peter Sohn

Scénář:

Meg LeFauve

Producenti:

Denise Ream
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zorro
  ****

  70% graficky pecka ale jde o jeden ze slabších pixaru(29.11.2015)

 • Shakers
  ****

  Čakal by som väčšie hodnotenie, pretože to fakt nie je zlé. Tento krát Pixar príbehom neohromí a doslova žiadny zlom, ani záblesk lepšieho príbehu sa tu nenájde. Toto je klasická road movie o dvoch stratených kamošoch. A presne to je najväčšie plus na celom Dobrom Dinosaurovi. Animácia je skutočne úchvatná, postavy a dobrý a zlý dinosaury zábavný a to k dobrému animáku stačí. Za mňa spokojnost. Plusom aj opäť skvelý slovenský dabing. 80% - 4*(26.7.2016)

 • kajas
  ****

  Všichni víme, že pixarovky se vyznačují fantastickou animací, ale já vizuální zpracování tohohle filmu vážně musím vyzdvihnout. Ta řeka vypadala tak opravdově... No a příběh? Najdou se v něm okamžiky dojemné, vtipné, ale taky divné (po přečtení českých dabérů jsem měla hned jasno, Lukáš Pavlásek ;)). Nic přelomového, ale zvednutí nálady je zaručeno.(18.12.2015)

 • korbitch22
  ****

  Když tu čtu ty komentáře některých "lidí", skoro mě až děsí, kolik neskutečných idiotů v téhle zemi je a kolik jich nám ukazuje své primitivní názory, jak lidské, tak co se týče filmových znalostí zde na CSFD. Mnohem kvalitnější, dojemější a zábavnější Pixarovka než nedotažý a nudný brak V hlavě. Překrásná animace, mile ujetý děj, výborný dabing. Příjemný mix hodně starého Dinosaura a Doby ledové. Mám rád tyhle milé a dojemné animáky, ve kterých je i smrt, děti se mají učit že patří k životu. Nějaký blb tu v komentáři píše, že mladší divák osmi let bude mít z filmu trauma :-D pusť pětiletýmu děcku Nekonečný příběh, nebo jako mě brácha pouštěl Predátora, Terminátora, Batmana a Dětskou hru...v první třídě...to zažiješ teprve trauma, nebo nevychováš dalšího rozmazlenýho sráče, kterejch je tahle doba plná.85%.(10.4.2016)

 • Davies182
  ****

  Ještě že ten PIXAR máme, a že nám čas od času rezolutně dokáže, jak nesmlouvavě umí dojmout i animované, nejen hrané celovečeráky. Regulérně naměkko z překvapivě dospělého příběhu o bojácném dinosaurovi a jeho malém člověčím kamarádovi!(24.4.2016)

 • - Pohyby hlavního dinosauřího hrdiny Arla, zejména pohyby jeho nohou, založili animátoři na pohybech slonů. (D.Moore)

 • - Boj mezi tyrannosaurem a velociraptory napodobuje ten ze snímku Jurský park (1993). (hansel97)

 • - Filmaři chtěli, aby si hlavní lidský hrdina Spot mohl sedat na nohy jako to dělají psi. Museli proto upravit anatomii jeho těla. (D.Moore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace