poster

Všechny moje lásky

 • Velká Británie

  High Fidelity

 • Slovensko

  Sex, dievčatá, čokoľvek

Romantický / Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie / USA, 2000, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  *****

  Nádherný film, ukazující, nakolik tragicky legrační jsou vlastně naše životy. K tomu ta opojná láska k muzice, charismatický John Cusack a fantasticky střelený Jack Black, prostě lahůdka. Film, který je mi velmi blízký... akorát mám menší strach, že čím budu starší, tím mi bude bližší, ale proč se vlastně toho obávat? K čemu jinému by mi byly všechny ty moje lásky:)(13.12.2005)

 • ivishka
  ****

  Jistým způsobem mám slabost pro Johna Cusacka a jeho skvělé herecké schopnosti. Ale na 5 hvězd to dle mého soudu nemělo hlavně proto, že více než malé množství pár scén z obchodu s gramodeskami mi velice připomnělo děj chvalně známého Empire Records a jelikož se to ani lety něják výrazně neliší tak se není čemu divit. Ale jinak bych celkově na filmu nezměnila nic prostě super oddechová věc.(10.2.2012)

 • CheGuevara
  ***

  Mužská verze Deníku Bridget Jonesové. Možná. Konečně jeden kvalitní maskuliní romantický film, jenž si odpouští všechny zaběhnuté mužské stereotypy. Rob je hrdinou z masa a kostí, jenž by klidně mohl být i vašim kamarádem. Trošku se v něm musí poznat každý muž. Výsledný dojem trošku kazí až přílišná strukturovanost děje, která působí až seriálově, než filmově. Ale ti kdož se s tím vyrovají dostanou opravdou příjemnou komedii, která se nevyhýbá i vážnější struně.(24.1.2007)

 • Tuxedo
  ****

  Velmi zdařilá knižní adaptace (ačkoliv předloha je pořád o třídu lepší) románu Nicka Hornbyho. Být stejný blázen do hudby jako hrdinové tohoto filmu, šel bych s hodnocením na maximum.(21.1.2007)

 • Chrustyn
  ****

  Neobvyklá a trochu pomalá romance, která zaujme netradičním pojetím, výbornými herci a skvělým soundtrackem. Rychlejší tempo a více humoru by filmu rozhodně prospělo ale určitě se jedná o naprůměrný snímek, který mezi většinou romantických komedií hrdě vyčnívá.(19.2.2010)

 • - Práva na knihu "High Fidelity" Nicka Hornbyho byla zakoupena za půl milionu dollarů, pod podmínkou, že režisérem filmu bude Mike Newell. (D3VIL)

 • - Ve flashbacku, kde Rob a Laura poslouchají Iana při sexu, čte Laura knihu Love Thy Neighbor ("Miluj tvého souseda"). (D3VIL)

 • - Protože v Maďarsku neznal film Smrtelné zlo 2 téměř nikdo, diskutují Rob a Barry v maďarsky dabované verzi o Gaunerech. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace