Modrá laguna

USA, 1980, 101 min

Randal Kleiser

Douglas Day Stewart
  • Galadriel

Naprostá hovadina, při jejímž sledování jsem se vyloženě bavila jen počítáním logických chyb ve filmu (všimli jste si třeba, jaké má hrdinka po několika letech života na pustém ostrově pěstěné nehty?). Za zmínku stojí jen krásná příroda a slušná hudba Basila Poledourise.(21.9.2004)

• Kimon

Naivní romantický snímek pro mladé dospívající romantické a zamilované snílky.(11.9.2008)

Herci jsou sice ošklivější než ve dvojce,ale jednička prostě není tak okoukaná.A má to sice nějaké ty chybičky,navíc je to dost sentimentální příběh.. ale dá se na to podívat.(10.3.2011)

• mzss1

Film má celkem dobrý, zajímavý příběh. Bohužel spracování a technická stránka filmu je na mizerné úrovni. Tenhle film mi víceméně nesednul, tak ho nechci nějak snižovat. Romantický nádech a tak - to se tu najde. Na film se dá v klidu dívat, ale nějak mě neoslnil. Tyto typy nemám rád, takže hodnotím celkově na 34% = **(24.11.2012)

Brooke Shields - (Emmeline) +++ Christopher Atkins - (Richard) +++ Leo McKern - (Paddy Button) +++ William Daniels - (Arthur Lestrange) +++ Elva Josephson - (Malá Emmeline) +++ Glenn Kohan - (Malý Richard) +++ Alan Hopgood - (Kapitán) +++ Gus Mercurio - (Dôstojník) +++ Produkcia: Richard Franklin, Randal Kleiser +++(23.9.2006)