To, že je film těžko vymezitelný žánrově i jinak, je pravda, ale není to nic, co by mu ubíralo na kvalitě. Chci říci, že dílo je to přinejmenším pozoruhodné a velmi kvalitní.(28.11.2012)

• d-fens

ocenenia : MFF Mar del Plata 2011 - Najlepší herec (Olivier Gourmet)(2.1.2012)

Politika je špína a kdo by jednou nechtěl spadnout do koryta? Nečekejte žádná horentní překvapení nebo šílené odhalení. Je to film jen o politice, kterou každý zná.(11.11.2012)

• For Fun

1 hvězdička za překrásnou Martinovu ženu. \\víc mne toho ve filmu nezaujalo - slabý námět. Když už točit film o politice, tak by se určutě našlo dramatičtější téma. Tohle patří spíš na televizní obrazovky.(21.12.2012)

Amorfní, sterilní, nepříjemné, neatraktivní, nepřehledné s těžko vymezitelnou hranicí mezi soukromým a veřejným. Prostě divácky krajně odtažitý koncept, který zachycuje současnou krizi státu a politiky. Škoda, že to Schöller ještě trochu více nedotáhl, ale i tak je to jedna z nejpodnětnějších filmových "nud" za poslední dobu.(24.11.2012)