Nastala chyba při přehrávání videa.
 • For Fun
  *

  1 hvězdička za překrásnou Martinovu ženu. \\víc mne toho ve filmu nezaujalo - slabý námět. Když už točit film o politice, tak by se určutě našlo dramatičtější téma. Tohle patří spíš na televizní obrazovky.(21.12.2012)

 • fleurette
  ****

  Z tohoto filmu mám rozporuplný pocit. Na vině je asi mé očekávání zžíravé kritiky života jednoho ministra a politického systému, místo toho je to spíše sonda do charakteru člověka, který je shodou okolností ministr, a která vyznívá chvílemi trapně, chvílemi pateticky a chvílemi prostě lidsky. Velmi se mi líbil Michel Blanc v roli inteligentního a klidného poradce Gillesa.(13.12.2012)

 • d-fens

  ocenenia : MFF Mar del Plata 2011 - Najlepší herec (Olivier Gourmet)(2.1.2012)

 • wocicko
  *****

  To, že je film těžko vymezitelný žánrově i jinak, je pravda, ale není to nic, co by mu ubíralo na kvalitě. Chci říci, že dílo je to přinejmenším pozoruhodné a velmi kvalitní.(28.11.2012)

 • mortak
  ****

  Expresionistická variace na téma Jak chutná moc. A velice dobrá variace na svět politiků, ve kterém vše ztrácí význam, a mrtvé dívky při autobusové nehodě jsou stejně nepříjemné jako vdechnuté sousto hamburgeru. I když je film zpočátku pro diváka docela iritující (a tomu napomáhá i "hudba"), po chvíli se cesta do pekla jednoho ministra stává skluzavkou a vy si začnete vybavovat kauzy české politiky odpovídající jednotlivým epizodám, ve vyprázdněné mluvě politiků a v impotenci jejich činů poznáte i fráze z české kotliny. Film ve svém tempu využívá sice mnoho klišé a občas sklouzne ke karikatuře, ale nikdy nemíří do prázdna.(27.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace