poster

Můj bratr Tom

 • Velká Británie

  My Brother Tom

 • Slovensko

  Môj brat Tom

Drama

Velká Británie, 2001, 109 min

Režie:

Dom Rotheroe

Kamera:

Robby Müller
(další profese)
 • bouncer
  ****

  Velice jednoduše natočený film, který rozhodně nestál mnoho peněz, přesto je velmi kvalitní. Působí na diváka především citovou složkou a kdo se nebojí u filmu projevit emoce, určitě si film Můj bratr Tom zamiluje.(10.6.2004)

 • misterz
  ****

  Vynikajúci nízkorozpočtový film, pričom v tomto prípade mi nevadila ani ručná kamerka. Snímok je plný osobnej drámy dvoch mladých ľudí, ktorí nájdu úľavu až keď splynú v jedno. Jedna duša, jedno telo, jeden sopeľ.... Po emotívnej stránke to pekne graduje, pričom záver je v tomto smere už hotový vodotrysk. Ale toho ježka nemuseli, to už bolo na mňa moc. 85/100(16.9.2015)

 • Eodeon
  *****

  Ten film je nádherný, ale nevěřím, že lidé jsou schopni v něm tu krásu nalézt. Je výborně natočený a především skvěle kamerově zpracovaný. Téma je to nejúžasnější, jaké si já umím představit - vtah dvou lidí, který se neúprosně vzdaluje atributům lidské civilizace. Ti dva chtěli být jen přátelé, ale city je přetavily v jedinou bytost.(24.1.2006)

 • jondzavid
  ****

  Osobitá love story dvojice, s ktorou sa život nehrá. Únik do ich vlastného sveta, ktorého poetika a hravosť kontrastuje s krutým návratom do reality je zobrazený celkom pôsobivo, k tej štvrtej* som sa však priklonil najmä vďaka zaujímavým výkonom hlavných predstaviteľov.(27.10.2005)

 • DwayneJohson
  *****

  Chtěl bych toho napsat tolik, ale nic pořádného mě nenapadá. Jen, že jsem právě viděl nádherný, úžasný a smutný film zároveň. Možná časem něco dopíšu nebo celý koment předělám, ale dnes ne. Dnes nemám tu správnou náladu a kdo ví, zda li jí vůbec někdy budu mít. Na tenhle film si už určitě nikdy netroufnu, to vím zcela jistě.(17.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace