poster

Mladí muži za pultem

 • Česko

  Podvodníci z New Jersey

 • USA

  Clerks

 • Velká Británie

  Clerks

Komedie

USA, 1994, 92 min

Režie:

Kevin Smith

Scénář:

Kevin Smith

Kamera:

David Klein

Střih:

Kevin Smith
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ***

  No, určitě jsem čekal víc. Záchvaty smíchu se u mne nedostavovaly, zasmál jsem se spíše sporadicky. Plácání o ničem se díky scénáři Kevina Smithe mění v dialogy kultovního statusu, nicméně já upřednostňuju trošku inteligentnější vtipné rozhovory. Doufám, že druhý díl na mne udělá lepší dojem.(14.9.2008)

 • movie
  ***

  Jinak chutná v sedmnácti, jinak chutná v devětadvaceti. Tu anymovanou scénu dodanou do final cut verze bych fakt zakázal. 70%(10.12.2014)

 • Satan
  ****

  Černobílý laciný debut Kevina Smitha, který táhne dvojice prodavačů. Především ale Brian O'Halloran aka Dante "dneska jsem tu vůbec neměl bejt" Hicks a jeho slovní zásoba zaručují, že nuda si dává volno. Když je ale na scéně jedna z holek, spadá snímek do nezáživné slátaniny, ze které ji může vytrhnout maximální první "37" dialog. Jinak všeobecné tlachání o životě (většinou o sexu), různých ptákovinách a nedůležitých věcech je předmětem celé legrace a to je, oč tu běží. Míhající Silent Bob je výborným doplňkem a závěrečný taneček je famózní. [Přesná stopáž: 99 min - First cut](25.7.2007)

 • TheMaker
  *****

  GENIÁLNÍ(22.4.2008)

 • B!shop
  *****

  Tohle je naprosto dokonala komedie, diky niz vznikly minimalne dve zasadni veci. Zviditelnil se Kevin Smith a moh diky tomu natocit dalsi skvely filmy a vznikla tu dvojka Jay a Silent Bob, coz je nejzasadnejsi dvojice vsech dob. Sice tentokrat nemaj jeste tolik prostoru, ale jsou tu a to se pocita. Ve filmu se prakticky furt jen keca, bud nejaky sprostarny nebo zivotni moudra, ale diky naprosto genialnimu scenari je to proste jizda, nektery vtipy jsou naprosto kulervouci a Brian s Jeffem nemaj chybu. Proste dokonalost.(20.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace