poster

Mladí muži za pultem

 • Česko

  Podvodníci z New Jersey

 • USA

  Clerks

Komedie

USA, 1994, 92 min

Režie:

Kevin Smith

Scénář:

Kevin Smith

Kamera:

David Klein

Střih:

Kevin Smith
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(20.12.2009)

 • Pumiiix
  ****

  Kevin Smith a jeho hodně povedený debut. Originální humor, dva smolaři a jejich sexuální hláškování, jeden den v práci navíc a tolik problému. Opět skvělý a nejvíce vtipní Jay a Silent Bob, dostávám se k filmům od Kevina postupně ;-) první jsem viděl Jay a Mlčenlivý Bob vrací úder, potom Dogmu, Clerks 2, Flákači a teďka až první film Clerks.… Nejvíc mě pobavili Flákači, ale v době kdy byl tento film uveden musel být zážitek trochu jiný, než když už víte co čekat a máte velké ambice, taky rozpočet byl takřka zanedbatelný…určitě dobrá potrhlá zábava, můžu jenom doporučit…8+/10*(8.4.2008)

 • Isherwood
  ***

  Převrácená rakev s bývalou přítelkyní či historka o zlomeném krku při autoorálním sexu jsou sice ve Smithově podání opravdu zábavné, jenže zvláště v první půli dialogy hrdinů trpí syndromem samoúčelnosti bez kapky vtipu či dějového posunu. Chtělo by to více přitlačit na pilu v suchém humoru (což později Smith dokázal, že umí naprosto geniálně) a nebo ta životní moudra nechat vyplouvat na povrch s nižší kadencí a přirozenějším způsobem, než je šroubovat do epizodních scének s návštěvníky obchodu. Zábavnost se tomu upřít nedá, ale svoji virtuozitu Smith dokázal až později.(12.11.2006)

 • kyselina
  ****

  Mladé muže jsem dlouho odkládala ze strachu, že narazím na další debilní komedii o ničem, ale teď, když už mám doma dvd, nebyla možná žádná omluva. Smithův styl humoru mi perfektně sedl a postava Randala je pro mě nezapomenutelná. 4+(6.4.2007)

 • xxmartinxx
  ****

  Docela povedená a nenáročná devadesátiminutovka, která člověku prošumí hlavou a může na ni hned po zkouknutí zapomenout. Nebo nemusí a v tom případě mu časem dojde, že zas tak nenáročná a bezduchá nebyla (můj případ). Tak i tak pěkné čtyři hvězdy.(10.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace