poster

Z for Zachariah

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015, 95 min

Režie:

Craig Zobel

Předloha:

Robert C. O'Brien (kniha)

Scénář:

Nissar Modi

Kamera:

Tim Orr

Producenti:

Tobey Maguire

Střih:

Jane Rizzo

Kostýmy:

Bob Buck
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pepo
  ****

  Sadlo mi to. Minimalistická klubovka , ktorá síce takmer nikdy nestrhne ale hlavne kvôli námetu, dobre hrajúcemu skoro áčkovému obsadeniu a výbornej hudbe väčšinou nenudí. Skvelá záverečná scéna to v mojich očiach dvíha o stupeň vyššie. 7/10(22.10.2015)

 • sochoking
  **

  Vpohode by som dal o jednu hviezdičku navyše, ale to by ona nesmela byť ako na práškoch a jeho šepkanie mi trhať ušné bubienky! Až som z kože skoro vyskočil...(3.9.2015)

 • Zeck
  ***

  Nostalgicky vzpomínám na trapné sračky z 80. a 90. let, ve kterých se autoři snažili postapokalyptickou atmosféru navodit ubohými triky, které alespoň evokovaly, že se stalo skutečně něco apokalyptického. Dnes si člověk pustí oceňovaný zombie seriál a pět řad sleduje jeden akr lesa, případně tento film o Zemi zasažené jaderným spadem, ve kterém je celou stopáž k vidění jen idylická krajinka hodná k trávení dovolené, které k dokonalosti chyběla už jen pasoucí se fialová kráva dojící lentilky přímo do huby stvořené k blowjobu patřící Margot, která v tomto filmu KoKo(t) vezme do huby jen jednou (a nebude to vidět). Slovní hříčky zaseknuté na prvním stupni základní školy byly to jediné čím jsem se při sledování zabavoval, protože tak odhadnutelný film kopírující veškeré scenáristické postupy o dvou klaccích a jedné díře, to se jen tak nevidí, zvláště bez jediné invence, která by ta klišé chtěla alespoň náznakem bourat. Po zhlédnutí posteru, který je pro každého člověka s IQ nad 80 spoiler jako prase, je tedy jasné, co bude následovat. A na to se čeká skromných 40 minut u sázení sóji a brambor, aby se dalších 40 nestalo vůbec nic a to nejzajímavější na konci pro jistotu ani nebylo "umělecky" divákovi nabídnuto, protože pokud už si dokázal domyslet celý film po prvních dvaceti minutách, kdy ještě ani nebyly představeny všechny postavy, ať si domyslí i ten úplný závěr, ušetří se prachy a práce. 55%(3.9.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Když už pořádně zfilmují Malevil? 50%(9.10.2015)

 • Petroff
  **

  Na divadlo dobrý, ale forma tu mnohonásobně převyšuje obsah a o postapo taky nejde. Škoda.(6.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace