TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Prostředí 5/10/// PLUS: Michael Clarke Duncan, cameo roličky několika oblíbených herců (Eric Roberts, Annette O´Toole), sympatická Maddie Hasson, některé zápletky, český dabing MÍNUS: měl jsem trochu problém si zvyknout na hlavní postavu a na styl vyprávění a zápletek, vše hodně náhodné, zjednodušené a těžko reálně vysvětlitelné, tam kde v jiných seriálech hlavní postavě věříte její intuici, všímavost a dedukci, tak tady jsem tomu nevěřil./// Shrnutí: Oddechový seriál, který sází na zvláštní humor a netradiční hlavní postavu a její vyšetřovací metody. Zároveň vychází z universa Sběratelů kostí a občas si propůjčuje její postavy. Rovněž byl zajímavý crossover, kde v jedné části Sběratelů hostovali právě postavy z tohoto seriálu a celé to působila jako další část Šestého smyslu. Závěr první řady byl o třídu lepší než zbylé části. Částečně děj uzavřel, ale nechal si pootevřená vrátka pro další sérii. O jejím vzniku ale spíš pochybuji, bez účasti perfektního M.C. Duncana to nebude ono./// Celkem 56%///(24.8.2014)

Milý seriál, taková oddechovka na volný večer o šáhlém válečném veteránovi a jeho kamarádech, navíc vyšetřující případy. Postavy jsou sympatické všechny, ale asi nejsympatičtější postavou je pro mě Leo Knox, který by se sice mohl zdát jako velký naštvaný svalovec, ale má zlaté srdce. I když jsem se bála, čeho se to vlastně dočkám, nenudila jsem se a příjemně jsem se bavila. Určitě budu koukat dál. 80%(1.7.2013)

Ze všech třinácti dílů je ten poslední nejlepší a celý seriál jím měl vlastně začínat, protože potom by byla divácká sledovanost úplně někde jinde. Jednotlivé díly mají různě kolísající obsahovou kvalitu. S postavami se člověk za celou dobu moc neseznámí a nepřirostou mu k srdci, ale potenciál tam byl. Nejvíce zbytečné postavy byly Willa Monday a Timo Proud. Naopak více prostoru mohla dostat Isabel Zambada (Mercedes Masöhn). Ze seriálu Bones / Sběratelé kostí hostoval ve druhé epizodě Dr. Lance Sweets (John Francis Daley) a v šesté epizodě Dr. Jack Hodgins (T.J. Thyne).(10.2.2013)

• magnolia

(klasicky povedená) americká variace na britského sherlocka. jen by mě zajímalo, kterého chytráka napadlo vyměnit logiku za směšnost a charisma za nýmand-nost. asi nějakého američana. krystalicky klišoidní běs. běsně nudný, běsně bezvýznamný.(27.2.2012)

Prázdninová oddychovka, ktorá podľa mňa stojí a padá na tom, či vám Geoff Stults padne do oka alebo nie. Pre mňa je to sympaťák, takže som sa bavila, ale o žiadnu sofistikovanú detektívku sa naozaj nejedná. Skôr to má bližšie k paródii, čo v dnešnej dobe super sofistikovaných vážnych seriálov nemusí byť na škodu, práve naopak, je to taký farebný, dobre vychladený a osviežujúci koktejl. Na záver malá rada - kto má rozpozerané a náhodou váha, či pozerať ďalej - určite áno. Series finale je úplne iná liga. Na konci ten sladký koktejl totiž trochu zhorkne. Palec hore, že tvorcovia mali odvahu vo finále jasnej pohodovky zabŕdnuť do smutnejších vôd. Škoda zrušenia. Rada by som vedela, ako by sa to ďalej vyvíjalo. Počúvam záverečný song (Eliza Gilkyson - Is It Like Today) a padá na mňa nostalgia. Bolo to pár pekných letných večerov s Walterom, štvrtá hviezda bez výčitiek.(22.6.2014)