• Drunk_Queen
  ****

  Milý seriál, taková oddechovka na volný večer o šáhlém válečném veteránovi a jeho kamarádech, navíc vyšetřující případy. Postavy jsou sympatické všechny, ale asi nejsympatičtější postavou je pro mě Leo Knox, který by se sice mohl zdát jako velký naštvaný svalovec, ale má zlaté srdce. I když jsem se bála, čeho se to vlastně dočkám, nenudila jsem se a příjemně jsem se bavila. Určitě budu koukat dál. 80%(1.7.2013)

 • immortalis
  *****

  Po prvním díle to vypadá zajímavě. Jsem zvědav jak to bude vypadat dál. :) Druhý díl taky dost slušný.(23.1.2012)

 • phoebess
  *

  Seriál u mě neměl dobrý rozjezd, a to už jenom tím, že jsem jen zírala, jak násilné to jeho "propojení" s Bones tehdy bylo, jenom aby se tomu mohlo říkat spin-off. I přesto jsem mu dala šanci. A další (po tom, co ve vysílacím čase nahradil Bones) a další (po tom, co odšoupl Bones z jejich vysílacího slotu na jiný). Ale... ack. Ne, tohle mě prostě nebavilo, uměle vytvořené charaktery, se kterými jsem se nedokázala sžít.(13.5.2012)

 • Dannysek4U
  ****

  Cerny sklapeci brejle, uzasnypatraci halucinacni vize, totalni neherectvi M. C. Duncana, sympatickej Walter i ta podivna suita kolem nej, zadna zbytecna hlava s racionalitou zapletky, plazovy kosile.,.. me to proste bavi :o)(20.4.2012)

 • magnolia
  **

  (klasicky povedená) americká variace na britského sherlocka. jen by mě zajímalo, kterého chytráka napadlo vyměnit logiku za směšnost a charisma za nýmand-nost. asi nějakého američana. krystalicky klišoidní běs. běsně nudný, běsně bezvýznamný.(27.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace