• phoebess
  *

  Seriál u mě neměl dobrý rozjezd, a to už jenom tím, že jsem jen zírala, jak násilné to jeho "propojení" s Bones tehdy bylo, jenom aby se tomu mohlo říkat spin-off. I přesto jsem mu dala šanci. A další (po tom, co ve vysílacím čase nahradil Bones) a další (po tom, co odšoupl Bones z jejich vysílacího slotu na jiný). Ale... ack. Ne, tohle mě prostě nebavilo, uměle vytvořené charaktery, se kterými jsem se nedokázala sžít.(13.5.2012)

 • Rominator
  ***

  Ze všech třinácti dílů je ten poslední nejlepší a celý seriál jím měl vlastně začínat, protože potom by byla divácká sledovanost úplně někde jinde. Jednotlivé díly mají různě kolísající obsahovou kvalitu. S postavami se člověk za celou dobu moc neseznámí a nepřirostou mu k srdci, ale potenciál tam byl. Nejvíce zbytečné postavy byly Willa Monday a Timo Proud. Naopak více prostoru mohla dostat Isabel Zambada (Mercedes Masöhn). Ze seriálu Bones / Sběratelé kostí hostoval ve druhé epizodě Dr. Lance Sweets (John Francis Daley) a v šesté epizodě Dr. Jack Hodgins (T.J. Thyne).(10.2.2013)

 • Dannysek4U
  ****

  Cerny sklapeci brejle, uzasnypatraci halucinacni vize, totalni neherectvi M. C. Duncana, sympatickej Walter i ta podivna suita kolem nej, zadna zbytecna hlava s racionalitou zapletky, plazovy kosile.,.. me to proste bavi :o)(20.4.2012)

 • lucifrid
  ***

  Nebylo to žádné geniální veledílo, ale dost mě to chytlo. Škoda, že druhá série neprošla, bylo to příjemná pohodovka, i když ne nijak objevná, jak zkoušela předstírat. Druhá řada by mi fakt nevadila.(3.7.2016)

 • magnolia
  **

  (klasicky povedená) americká variace na britského sherlocka. jen by mě zajímalo, kterého chytráka napadlo vyměnit logiku za směšnost a charisma za nýmand-nost. asi nějakého američana. krystalicky klišoidní běs. běsně nudný, běsně bezvýznamný.(27.2.2012)

 • - Seriál se měl původně jmenovat The Locator, až později jej tvůrci přejmenovali na The Finder. (AngelusCZ)

 • - Do hlavní ženské role byla původně obsazena Saffron Burrows. (faraonka)

 • - Pilotní díl byl odvysílán v rámci seriálu Sběratelé kostí (od r. 2005), a to v 19. epizodě 6. série. Seriály jsou propojeny skrze postavu Seeleho Bootha (David Boreanaz), jenž je známým Waltera Shermana (Geoff Stults). (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace