Původně se měli zúčastnit hudebního festivalu v nedalekém lese. Ale na scéně se objevil krvelačný záhadný tvor... Dějištěm filmu je Deadwood, malé městečko v Jižní Dakotě nedaleko slavného Mount Rushmore. Místní DJ Harley Henderson se mu rozhodl vdechnout nový život, a proto se snaží o zorganizování retro festivalu, který by navštívili lidé ze širokého okolí. Aby měli kde pozvaní hosté účinkovat, musí postavit obrovské jeviště, kterému má za oběť padnout nedaleký les. Enter Simon, environmentální aktivista a bývalý hudební producent v jedné osobě, se však na to nehodlá dívat se založenýma rukama a postaví se do tvrdé opozice vůči Henderson. Brzy však musí nechat spory stranou, protože na scéně se objeví bytost sice bez zájmu o nejvýznamnější místní hudební událost posledního století, ale o to s větším zájmem o samotné aktéry akce. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

V malom horskom mestečku Deadwood v Južnej Dakote sa chystá veľký rockový festival. Kvôli tejto akcii chce jej usporiadateľ vyrúbať časť miestneho lesa. Na odpor sa mu postaví niekoľko ekologických aktivistov. Do ich sporu sa však pripletie obrovský, krvilačný, monštrózny snežný muž. Uf, to teda bola poriadna sprostosť. Primitívny scenár, otrasní herci, lacné filmové triky a úbohá réžia. Americký televízny film "Prízrak z lesa strachu" patrí medzi takmer nepozerateľné nízkorozpočtové braky. Bigshit. * ()

Phobia

Posledních 5 dní prožívám zajímavé období střevní chřipky či jakési podobné sračkonely, proto naprosto přesně vím, kde tvůrci tohoto (ehm) filmu nalezli inspiraci. Opravdu děsivý horor. Nemůžu se však rozhodnout, zda byl nejděsivější (ehm) scénář plný humorných scén a nejapných dialogů, (ne)herecké (ehm) výkony, nebo pičítačový Donkey Kong a další vizuální (ehm) efekty. Div jsem se smíchy neposrala... no... párkrát jo, přiznávám. Možná ochotnická komediálnost Bigfucka, vlastně Bigfoota, byla zcela záměrná a já to prostě nepostřehla, ale pochopte, bolí mě břicho a prdel, mám teď se smyslem pro humor trochu problém. Tohle mělo zůstat v oné žumpě, odkud se to vynořilo. Přesto dávám 10% za fakt, že jsem chvílemi úžasem zapomínala na svá mrzká střeva. ()

Allien.9 odpad!

Deadwood? Koncert na sněhové pláni?! Alice Cooper?!? Radši si to ověřuju, mohlo mi z toho totiž prostě hrábnout. To už fakt není ani vtipný... ()

Peytl

Juchachachááá a ještě hehe a chicht... prsk, ty krávo, naprosto upřímně bez kouska ironie, to byla hlína, jestli si na tohle vzpomenu zejtra za volantem, stihnu bejt v poledních zprávách na tv NOHA, jak letím po dálnici v protisměru k Neumětelům. Kdo by to byl řekl, že byl už před dvěma roky Macura v zahraničí tak populární... protože se zde nedá udělit dvanáct hvězd, pak na hovnocení demonstrativně seru jak Big Fůt. ()

Omnibus

"Laciný brak? Už je to tak. Hvězdy pro Alici, rockovou dračici :-)" Hodně špatný brak, dokonce i na Asylum. Odpad jako vyšitý. Ale té chudince holce, na které se příroda tak vyřádila (slovy Barnabase Collinse: "Ošklivější ženu jsem v životě neviděl!"), to prostě nemůžu udělat. Dvě hvězdičky nejen za tento filmový štěk, ale i za její celoživotní hororový shock rock a poděkování za odvahu, s jakou strčila čumáček do téhle DĚSIVÉ, rádoby hororové Asylum sračky. A samozřejmě i za scénu s Bigfootem, vynořivším se z lesa za jevištěm, ječícími diváky a Cooperem myslícím si, že ječí nadšením kvůli němu :-). ()

strougy

Zdlouhavá expozice příznačná pro podobný typ filmů chybí, monstrum se do destrukce a teroru pustí hned od prvních minut, i tak to ovšem působí zoufale utahaně. Hvězda navíc za stylové zakopnutí Alice Coopera, to mě upřímně rozesmálo. ()

SOLOM.

Spojení nechvalně známých společností Asylum a SyFy neznamenalo nic jiného, než že nás čeká další céčková podívaná určená jen pro opravdu otrlé jedince. Už jsem od nich viděl hodně bizarních produktů, ale tento řadím mezi ty nejméně poživatelné. Většinou se snažím na céčkových filmech najít i nějaké to pozitivum, ale tady to bylo téměř nemožné. Po krk zabořený v těch nejsmradlavějších sračkách bych tentokrát dokázal vyzdvihnout snad jen přítomnost zpěváka Alice Cooper a jeho krátké působení v tomto paskvilu. On jediný totiž snese přísnější metr, vše ostatní byla vyložená katastrofa. Nevím, odkud Asylum vyhrabalo tým, který měl na starosti vizuální a speciální efekty, ale zřejmě se byli před natáčením podívat na pracovní úřad a po cestě posbírali ještě několik pochybných existencí přímo na ulici, které obsadili do tohoto paskvilu coby „herce“. CGI efekty (zvláště pak ty nejlacinější) jsou vždy největším zlem u podobných filmů s mrzkým rozpočtem. Většinou se tak vždy snažím ocenit alespoň pěknou přírodu, kde se natáčelo, jenže v tomto případě jsem tvrdě narazil i zde. Na digitální monstra, vrtulníky a cákance krve jsem si už zvykl, ale tady bylo digitální snad úplně všechno (voda, stromy a dokonce i lidi). Zvláště pak při scénách kdy Bigfoot zabíjel, jsem se musel chytat za hlavu asi nejvíce. Jeho směšné zadupávání obětí či uhryzávání hlav vypadalo naprosto nereálně a navíc se neustále opakovalo. O pořádnou hororovou atmosféru tu tak divák nezavadí ani omylem, ale to je vám asi už jasné. Občas sice dojde na několik humorných situací, ale ani ty vám nějak závratně nezlepší jinak značně pokleslou náladu. 10% ()

Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Uděláme z něj atrakci !! Jen potřebuju menší sumu peněz jako zálohu.." - "Zítra můžu převést ten zimní fond hasičů.. Jsou to dobrovolníci, nebude jim to chybět !!" ;) Těšil jsem se na jeden z nejnovějších asyláckých (s)hitů a musím říct, že neznat rok vzniku, považoval bych především dík těm nejodpudivějším a nejtrapnějším CGI trikům, které jsem kdy vůbec viděl, díky nimž tohle céčko z poloviny připomíná animaci z nějaké starší videohry, Přízrak z lesa strachu za přinejmenším o patnáct let starší kousek !! Bruce Davison, kdysi velmi dobrý herec se Zlatým glóbem na krbové římse, se rozhodl stát režisérem, asi hazardér s vlastní hrdostí, nebo co, a v této pozici po pár epizodách sitcomu Harry a Hendersonovi, de facto jakémusi klonu kultovního Alfa, k němuž se posléze ještě vrátím a v němž si zahrál jednu z hlavních rolí, taťku Hendersona, a jedné bezvýznamné televizce nepohrdnul vábením studia Asylum k natočení vlastního blábolu !! Zřejmě ho jeho milovaný a již zmiňovaný seriál Harry and Hendersons, v němž jedna americká rodinka vlastní dost netypického mazlíčka, totiž sněžného muže, inspiroval natolik, že si ten ústřední charakter vypůjčil do svého nového filmu, ačkoliv nutno přiznat, že ten sitcomový fešák Harry vypadá vedle tady té animované zrůdy jako George Clooney vedle Freddyho Kruegera, když navíc dost dobře nechápu, proč zde sněžného muže obdařili vizáží spíš King Konga !! To pak totiž všichni jednoduše vypadají před divákem jako naprostá banda retardů, která si plete pojmy, a tohle já prostě nikomu neodpustím, asylákům o to míň.. V podobných snímcích můžete vídat buď začínající herce, mezi nimiž se nezřídka objeví nějaký talent, který se pak na účast v takovém filmu snaží honem rychle zapomenout, nebo herce zlehka odkecané, kteří pak vzájemně soutěží o to, kdo se objeví ve větší žumpě, aby se na sklonku kariéry co nejokázaleji znemožnil, a nutno dodat, že Bigfoot nabízí pouze herce z té druhé skupinky vedle dřeváků úplných, což nejlépe dokazují dva za velkou louží dost televizně profláknuté ksichty, Danny Bonaduce a Barry Williams, kteří si zde zahráli dva bývalé kámoše z kapely, co spolu hráli po koncertech, no, doufám, že snad ti dva hráli líp na kytary, než se nadobro rozhádali, než jejich herečtí představitelé, a následně si vzájemně spali se svými matkami..;) Obvyklá scénáristická naivita a sračkovitost, to se zase jednou duo Brian Brinkman a Micho Rutare vycajchnovalo, která činí příběh, tady ho lze i příběhem kupodivu nazvat, ve své bizarní podobě tak směšným, že se syfácký divák prostě dokonale baví, zde poněkud pokulhává dík až neobvyklým zhovadilostem.. Ostatně už jste někdy slyšeli, že by šerifka z vidlákova velela speciální vojenské jednotce ?? ;) To mě poser !! ;) O co tu vlastně tak v kostce jde ?? V Deadwoodu s Mount Rushmore za zády, tak oni tu nakonec figurují prezidenti dokonce čtyři, když už se tu teda nevolá Obamovi, což lze označit za další společný rys asyláckých filmů, se má uskutečnit hudební festival, jehož návštěvníci končí dost bezhlavě, ono se tohle monstrum totiž omezuje buď na ukusování hlav nebo prosté zašlapování lidí, bohužel s naprostou absencí krve, když se je vydá ochutnat ten kolosálně průserový, co se týká CGI, Bigfoot alias King Kong, kterého následně bude chtít na jedné straně zachránit aktivista Simon Quint Barryho Williamse se svými, těžko říct, zda zletilými spoluaktivistkami, a na straně druhé půlka města ruku v ruce s vojáky a v čele s hlavním záporákem Harleyem Andersonem Dannyaho Bonaduceho jakýmkoliv způsobem uspat nadobro !! Nebudu prozrazovat, jak to celé dopadne, nicméně oba dva dostanou pomník !! ;) Přiznávám, že jsem se většinu stopáže královsky bavil, především stupiditou šerifky, kterou by líp než Sherilyn Fenn zvládla snad i její policejní čepice, a spoustou dialogů tak hloupých, až se málem pomočíte.. A tak mě opravdu mrzí jen ta i na Asylum odpudivá triková stránka, zhovadilý soundtrack Chrise Ridenhoura a fakt, že si teď díky tomuhle kousku půlka Ameriky nebude jistá rozdílem mezi Sněžným mužem a King Kongem, protože jinak se jedná o velmi podařený snímeček, samozřejmě v rámci subžánru, s překvapivě výbornou kamerou Alexandra Yellena, jako z toho jsem fakt jelen, a zasněženým pozadím jako bonusem navíc !! Tohle si totiž nesmíte nechat ujít i navzdory faktu, že objektivně se jedná o vůbec nejhorší film s motivem Bigfoota v historii lidstva, ostatně kdy se vám zase znovu poštěstí koukat jak Bigfoot hraje fotbal (s) Alicem Cooperem ?? ;) () (méně) (více)

corpsy odpad!

Tento snímok poriadne premiešal poradia v mojom rebríčku najhorších filmov všetkých čias. Gratulujem. (S)hit, ktorý sa len tak nevidí, ponúka nebývalé (anti)filmárske atrakcie, od najsračkoidnejších trikov pod slnkom až po geni(t)álnu réžiu. Ešte raz potlesk. ()

curunir

,,UŽ VIEM, PREČO MU TOĽKO ZÁLEŽÍ NA STROMOCH A KVETOCH. JE TO KOREŇ!" __ Vraj zlý film, ale kdeže, to ľudia sú zlí. A navyše aké to má všetko krásne posolstvo - nebuďte zlí k prírode, lebo vám to oplatí a ešte k tomu prídete aj o svoju národnú hrdosť. Chudák bigfoot len chcel, aby bol v lese kľud, aby hlúpi drevorubači devastujúci lesné bohatstvo hanebne nehádzali špaky po zemi, aby ožrani, keď začujú volanie prírody nevykonávali špinavé potreby kade tade, aby mu nerozbagrovali obývačku a na trávniku nevysadili repráky, aby ľudia nostalgicky neprepadali úboho zorganizovaným hudobných flashbackom oslavujúcim 80. roky, zvlášť keď už je táto doba nenávratne v ... (aj keď vo výkrikoch módy sa vracia), aby sa Alice C. radšej venoval svojej knihe o golfe a nieže mu tam pod horou bude vyhrávať šialenými decibelmi, ktoré by dokázali rozbiť aj sklá jaskynných okien, ak by také existovali a nedajbože ešte spať pri takomto rámuse za bieleho dňa. Pár jednotlivcov si aspoň potom celkom logicky uvedomí, že sa nemôžu čomu čudovať, ak bigfoot začne znižovať počty obyvateľstva, má nato právo a musí to tak byť. Týmto spôsobom sa navyše rozprávanie vyhýba nechceným klišé, pretože keď sa švárna kráska ocitne v zovretí mohutného opa, aby tak v náznaku vyvolala asociácu na inú Veľku gorilu z Ostrova lebiek, ráči byť odhryznutím o hlavu ukrátená a takto, bez nej, zavŕši prízrak z lesa strachu svoju ekologickú perepúť až na samom vrchole dynamitmi vysekaného pamätníka pripomínajúcom exhlavy štátu, aby nielenže opätovne vyvolal túto asociácu, ale tiež preto, aby sa Barry Williams stal Cary Grantom a Danny Bonaduce Evou Mariou Saint, čím epochálne pripomenú slávny počin iného údajného majstra filmovej hrôzy, ktorý za svoj život nakrútil až jeden regulárny horor. Takže to bola aj pocta klasickým dielam kinematografie. Koniec koncov, sám Hyundai ako sponzor relácie sľuboval ,,už žiadne priemerné zážitky". (69. hodnotenie, 12. komentár k filmu) ()

kaylin

„Přízrak z lesa strachu“ by mohl být i zábavný film, kdyby to bylo natočeno pořádně a ne jako malá podívaná. Kdyby zde byly digitální triky, které jsou skutečně dobré, a ne tohle, co zde sledujeme, kde ani jednotlivé scény nenavazují na sebe. Je až moc patrné, že zde byla snaha jít tou nejlevnější cestou. A proto to nakonec vypadá tak špatně. Nemluvě o tom, že z tohohle prostě nemůžete mít hororový zážitek. ()

vegetol.mp

Film, který vyvolává jednu zásadní otázku. Má solidní charakterní herec jako Bruce Davison zapotřebí, aby si na stará kolena ničil reputaci podobnou hrůzou? Každopádně, pokud člověk tíhne k podobným brakovým koninám, bude naprosto spokojený. Film se nebere vůbec vážně, je extrémně zábavný a pořád se něco děje. Bigfoot se objeví hned v prvních 30 vteřinách a do konce filmu nesleze z obrazovky. Davison není sice dobrý režisér, ale tempo má jeho film solidní a navíc se tu objeví Alice Cooper osobně. Za to si myslím Bigfoot tu jednu hvězdičku zaslouží. ()

cariada

To byla šílenost, dělat v zimě festival venku pro pár desítek lidí, a přitom nemít ani pořádný kapely sice se tam pár jmen našlo Cooper či Billy Idol (toho jsem ale ani nepostřehl) A do toho všeho přerostlý opičák něco ala King kong, který nejde zabít a pojídá lidi jako obři v Arabele. K tomu to bylo děsně umělý což bylo děsně do očí. Spíš jsem se musel smát, co že to za blbost. ()

Rodriguez odpad!

To bylo tak debilní, že tomu snad ani odpad nejde dát. Na to, že takovéhle "sračky" mám rád a celkem na nich ujíždím, tak tohle se vážně nedalo. Kdo viděl tak to uzná a pochopí. 0% ()

Lachtaan odpad!

Zápletka: Aneb když Vašim dětem naruší pouť nasraná obří opička. Monstra: BIgfoot se dá natočit skvěle jako v případě letošního Primal Rage, ale pouze v tomto případě. Herci: Ten, co hrál Bigfoota, musel asi hooodně dlouho růst (ironický smích...) ()