poster

Přízrak z lesa strachu (TV film)

 • Česko

  Přízrak

 • USA

  Bigfoot

Horor / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012, 85 min

 • D.Moore
  odpad!

  To je tak strašně špatné! Ale za výstup Alice Coopera mám chuť dát pět hvězdiček.(4.12.2015)

 • vegetol.mp
  *

  Film, který vyvolává jednu zásadní otázku. Má solidní charakterní herec jako Bruce Davison zapotřebí, aby si na stará kolena ničil reputaci podobnou hrůzou? Každopádně, pokud člověk tíhne k podobným brakovým koninám, bude naprosto spokojený. Film se nebere vůbec vážně, je extrémně zábavný a pořád se něco děje. Bigfoot se objeví hned v prvních 30 vteřinách a do konce filmu nesleze z obrazovky. Davison není sice dobrý režisér, ale tempo má jeho film solidní a navíc se tu objeví Alice Cooper osobně. Za to si myslím Bigfoot tu jednu hvězdičku zaslouží.(21.11.2015)

 • MartinNDL

  Tvoje máma je bigfoot.(15.5.2014)

 • cariada
  **

  To byla šílenost, dělat v zimě festival venku pro pár desítek lidí, a přitom nemít ani pořádný kapely sice se tam pár jmen našlo Cooper či Billy Idol (toho jsem ale ani nepostřehl) A do toho všeho přerostlý opičák něco ala King kong, který nejde zabít a pojídá lidi jako obři v Arabele. K tomu to bylo děsně umělý což bylo děsně do očí. Spíš jsem se musel smát, co že to za blbost.(24.9.2015)

 • Peytl

  Juchachachááá a ještě hehe a chicht... prsk, ty krávo, naprosto upřímně bez kouska ironie, to byla hlína, jestli si na tohle vzpomenu zejtra za volantem, stihnu bejt v poledních zprávách na tv NOHA, jak letím po dálnici v protisměru k Neumětelům. Kdo by to byl řekl, že byl už před dvěma roky Macura v zahraničí tak populární... protože se zde nedá udělit dvanáct hvězd, pak na hovnocení demonstrativně seru jak Big Fůt.(13.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace