Přízrak z lesa strachu (TV film)

• Česko

Přízrak

Bigfoot

Horor / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012, 85 min

• kaposlav

Všetko zle. Jeden nezmysel strieda druhý. Zaujmavé je, že som to vydržal pozerať až do konca.(16.6.2015)

• cariada

To byla šílenost, dělat v zimě festival venku pro pár desítek lidí, a přitom nemít ani pořádný kapely sice se tam pár jmen našlo Cooper či Billy Idol (toho jsem ale ani nepostřehl) A do toho všeho přerostlý opičák něco ala King kong, který nejde zabít a pojídá lidi jako obři v Arabele. K tomu to bylo děsně umělý což bylo děsně do očí. Spíš jsem se musel smát, co že to za blbost.(24.9.2015)

• vegetol.mp

Film, který vyvolává jednu zásadní otázku. Má solidní charakterní herec jako Bruce Davison zapotřebí, aby si na stará kolena ničil reputaci podobnou hrůzou? Každopádně, pokud člověk tíhne k podobným brakovým koninám, bude naprosto spokojený. Film se nebere vůbec vážně, je extrémně zábavný a pořád se něco děje. Bigfoot se objeví hned v prvních 30 vteřinách a do konce filmu nesleze z obrazovky. Davison není sice dobrý režisér, ale tempo má jeho film solidní a navíc se tu objeví Alice Cooper osobně. Za to si myslím Bigfoot tu jednu hvězdičku zaslouží.(21.11.2015)

• corpsy

Tento snímok poriadne premiešal poradia v mojom rebríčku najhorších filmov všetkých čias. Gratulujem. (S)hit, ktorý sa len tak nevidí, ponúka nebývalé (anti)filmárske atrakcie, od najsračkoidnejších trikov pod slnkom až po geni(t)álnu réžiu. Ešte raz potlesk.(18.4.2016)

• joora1

Když jsem film viděl, myslel jsem, že koukám na něco ve stylu Souboje titánů z 80.let. Když jsem si přečetl info a zjistil, že to je film z roku 2012, tak jsem se musel smát. Triky zplácané na koleni snad v movie makeru, nesmyslné dialogy, které neměly hlavu ani patu...ještě teď tomu všemu nějak nemůžu uvěřit.(13.5.2014)