Přízrak z lesa strachu (TV film)

• Česko

Přízrak

Bigfoot

Horor / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012, 85 min

• Peytl

Juchachachááá a ještě hehe a chicht... prsk, ty krávo, naprosto upřímně bez kouska ironie, to byla hlína, jestli si na tohle vzpomenu zejtra za volantem, stihnu bejt v poledních zprávách na tv NOHA, jak letím po dálnici v protisměru k Neumětelům. Kdo by to byl řekl, že byl už před dvěma roky Macura v zahraničí tak populární... protože se zde nedá udělit dvanáct hvězd, pak na hovnocení demonstrativně seru jak Big Fůt.(13.5.2014)

• joora1

Když jsem film viděl, myslel jsem, že koukám na něco ve stylu Souboje titánů z 80.let. Když jsem si přečetl info a zjistil, že to je film z roku 2012, tak jsem se musel smát. Triky zplácané na koleni snad v movie makeru, nesmyslné dialogy, které neměly hlavu ani patu...ještě teď tomu všemu nějak nemůžu uvěřit.(13.5.2014)

• corpsy

Tento snímok poriadne premiešal poradia v mojom rebríčku najhorších filmov všetkých čias. Gratulujem. (S)hit, ktorý sa len tak nevidí, ponúka nebývalé (anti)filmárske atrakcie, od najsračkoidnejších trikov pod slnkom až po geni(t)álnu réžiu. Ešte raz potlesk.(18.4.2016)

• kaposlav

Všetko zle. Jeden nezmysel strieda druhý. Zaujmavé je, že som to vydržal pozerať až do konca.(16.6.2015)

Paráda! Bigfoot byl skvělý jak tam řádil a všechny pěkně zabíjel. Po celý film se pořád něco, dělo, obřího opa jsme si užili dostatek a neviděl jsem žádná hluchá místa. Jasných 5.(14.5.2014)