Přízrak z lesa strachu (TV film)

• Česko

Přízrak

Bigfoot

Horor / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012, 85 min

• corpsy

Tento snímok poriadne premiešal poradia v mojom rebríčku najhorších filmov všetkých čias. Gratulujem. (S)hit, ktorý sa len tak nevidí, ponúka nebývalé (anti)filmárske atrakcie, od najsračkoidnejších trikov pod slnkom až po geni(t)álnu réžiu. Ešte raz potlesk.(18.4.2016)

Tak to je nářez, to mi chybělo k absolutnímu stěstí! Už jsem šťastnej, juchacha!(25.5.2014)

,,UŽ VIEM, PREČO MU TOĽKO ZÁLEŽÍ NA STROMOCH A KVETOCH. JE TO KOREŇ!" __ Vraj zlý film, ale kdeže, to ľudia sú zlí. A navyše aké to má všetko krásne posolstvo - nebuďte zlí k prírode, lebo vám to oplatí a ešte k tomu prídete aj o svoju národnú hrdosť. Chudák bigfoot len chcel, aby bol v lese kľud, aby hlúpi drevorubači devastujúci lesné bohatstvo hanebne nehádzali špaky po zemi, aby ožrani, keď začujú volanie prírody nevykonávali špinavé potreby kade tade, aby mu nerozbagrovali obývačku a na trávniku nevysadili repráky, aby ľudia nostalgicky neprepadali úboho zorganizovaným hudobných flashbackom oslavujúcim 80. roky, zvlášť keď už je táto doba nenávratne v ... (aj keď vo výkrikoch módy sa vracia), aby sa Alice C. radšej venoval svojej knihe o golfe a nieže mu tam pod horou bude vyhrávať šialenými decibelmi, ktoré by dokázali rozbiť aj sklá jaskynných okien, ak by také existovali a nedajbože ešte spať pri takomto rámuse za bieleho dňa. Pár jednotlivcov si aspoň potom celkom logicky uvedomí, že sa nemôžu čomu čudovať, ak bigfoot začne znižovať počty obyvateľstva, má nato právo a musí to tak byť. Týmto spôsobom sa navyše rozprávanie vyhýba nechceným klišé, pretože keď sa švárna kráska ocitne v zovretí mohutného opa, aby tak v náznaku vyvolala asociácu na inú Veľku gorilu z Ostrova lebiek, ráči byť odhryznutím o hlavu ukrátená a takto, bez nej, zavŕši prízrak z lesa strachu svoju ekologickú perepúť až na samom vrchole dynamitmi vysekaného pamätníka pripomínajúcom exhlavy štátu, aby nielenže opätovne vyvolal túto asociácu, ale tiež preto, aby sa Barry Williams stal Cary Grantom a Danny Bonaduce Evou Mariou Saint, čím epochálne pripomenú slávny počin iného údajného majstra filmovej hrôzy, ktorý za svoj život nakrútil až jeden regulárny horor. Takže to bola aj pocta klasickým dielam kinematografie. Koniec koncov, sám Hyundai ako sponzor relácie sľuboval ,,už žiadne priemerné zážitky". (69. hodnotenie, 12. komentár k filmu)(14.5.2014)

• Rodriguez

To bylo tak debilní, že tomu snad ani odpad nejde dát. Na to, že takovéhle "sračky" mám rád a celkem na nich ujíždím, tak tohle se vážně nedalo. Kdo viděl tak to uzná a pochopí. 0%(3.10.2016)

• Phobia

Posledních 5 dní prožívám zajímavé období střevní chřipky či jakési podobné sračkonely, proto naprosto přesně vím, kde tvůrci tohoto (ehm) filmu nalezli inspiraci. Opravdu děsivý horor. Nemůžu se však rozhodnout, zda byl nejděsivější (ehm) scénář plný humorných scén a nejapných dialogů, (ne)herecké (ehm) výkony, nebo pičítačový Donkey Kong a další vizuální (ehm) efekty. Div jsem se smíchy neposrala... no... párkrát jo, přiznávám. Možná ochotnická komediálnost Bigfucka, vlastně Bigfoota, byla zcela záměrná a já to prostě nepostřehla, ale pochopte, bolí mě břicho a prdel, mám teď se smyslem pro humor trochu problém. Tohle mělo zůstat v oné žumpě, odkud se to vynořilo. Přesto dávám 10% za fakt, že jsem chvílemi úžasem zapomínala na svá mrzká střeva.(23.11.2015)