Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Dobrodružný / Akční

USA, 2012, 78x22 min

ta animace je trochu šílená, ale koritnačky se vrací spět ke svým kořenům... a to je dobře. Beru to jako alternativní dimenzi původního seriálu. takže mě některé ty "originální" nesrovnalosti, ani netrápí... :)(7.9.2015)

• geklon

Jsou zpátky.... jupí, ale má to nějakej smysl, že se neustále modernizuje jeden a ten samý motiv? 80' seriál a následná 90' TMNT mánie má své neměnná pravidla. Michalangelo poslouchá muziku z Walkmana, né z mp3 a vše odehrává v ninja poselství. A to mi přijde, že nové verze prostě nerespektují... modernizace, zkrátka nesedí všemu. Kdyby Želváci byli čtyřicátnící, kteří jsou mentory a učiteli, nějakým mladým novým mutantům, byl bych nadšen. Takhle je to blbost.(22.2.2015)

• OG_Swifty

Je až neskutečný, jak dobrý rating "nové" želvy mají - podle mě se jedná o něco tak strašnýho, že jsem snad nikdy nedokoukal jediný díl... April je nějaký malý dítě, želvy jsou hnusný a úplně dementní a i znělka stojí za hovno. Shredder je hnusnej, jeho kumpáni taky a krank - ani nemluvim. Sensei taky otravnej a co mě sere nejvíc, je celá ta grafika CGI - to je TAK odporný. Prostě fail, je až s podivem, že originál z roku 1987 má dodnes nejlepší grafiku..(21.1.2016)

Moderně, vkusně a zručně uchopený restart. To důležité-co dělá želvy želvama jak jsme je zamlada zbožnovali-zůstalo nezměněno, tozn. jednotlivé charaktery(možná jen ten Mike je větší blázen než si ho pamatuju :D ), vtip a až naivní lehkost. Fakt nemám slov jak mě pokaždé usazuje na prdel jak chytlavě jsou jednotlivé charaktery prokreslovány, kolik narážek-mnohdy né úplně pro děti-tam tvůrci vpašovali, jaký drajv a živost má každý díl. Animace je jednoduchá, ale špičková a perfektně podtrhuje snažení scénáristů.. Klobouk dolů.(22.12.2012)

• otík

Tohle je fakt příšerné. Animace je hnus, jen samé bojování a digitální marast. Fuj.(20.6.2016)

• - V 2. epizodě 3. série "Buried Secrets" si Raph před čištěním koupelny nasadí plynovou masku. Zvuk který přes ni vydává při dýchání, zní jako zvuk vydávaný Darthem Vaderem. (Luwie)

• - Stanice Nickelodeon si po uvedení prvních dvou dílů objednala druhou sérii o 26 epizodách. (Agent24)

• - Ve 13. a 14. epizodě 2. série "Projekt Manhattan" se objeví želvy z původního seriálu Želvy Ninja (1987) doprovázené i původní hudbou. (Durdas)