Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Dobrodružný / Akční

USA, 2012, 78x22 min

Je mi třicet a neskutečně mě to baví, dokonce mi to přijde lepší, než původní seriál, který byl symbolem mého dětství. minimálně to má lépe vykreslené a přesně rozdělené charaktery jednotlivých postav a je to napěchované hláškami, hravé a v pozadí se postupně vynořuje dobrý příběh. Temné finále druhé série je dech beroucí a nečekané. Veškeré proměny postav a zápletek mi přišly udělané k lepšímu, člověk si rychle zvykne i na na první pohled odpudivou animaci. Potěší občasné manga stylizace. Třešničkou na dortu je parodický seriál, který hlavní hrdinové sledují v TV.(27.3.2015)

• Sawk

Jestli je toto seriál vysílán na Nickelodeonu s reklamou na úžasné želví mutanty, tak je to opravdu hrůza! Nejvíc mě vrtá do hlavy ta píseň na začátku každého dílu! Potom tu máme až příliš moderní grafimu, která do oči šajní, až z toho mozek bolí. Dále z Rafaela se stala nepříjemná, zlá postava, která jede svoji jízdu a nějací zbylí želvíci mu jsou u prdele! A poslední chyba. Poslední chyba je ta, že děj je nudný, stejný! Pořád dokola Krang, April a její fotr, Krang, Krang, kanál, Krang, výcvik, Krang, pizza, Krang, Krang, Krang, Krang, pizza, želvy, Krang a chudák Trhač může jít strčit hlavu do hajzlu, protože jeho působení v seriálu není ani ze čtvrtiny. {30%}(28.12.2014)

• animaxis

Nejhorší grafika jakou jsem kdy viděl.A to je to z roku 2012!(22.8.2013)

Moderně, vkusně a zručně uchopený restart. To důležité-co dělá želvy želvama jak jsme je zamlada zbožnovali-zůstalo nezměněno, tozn. jednotlivé charaktery(možná jen ten Mike je větší blázen než si ho pamatuju :D ), vtip a až naivní lehkost. Fakt nemám slov jak mě pokaždé usazuje na prdel jak chytlavě jsou jednotlivé charaktery prokreslovány, kolik narážek-mnohdy né úplně pro děti-tam tvůrci vpašovali, jaký drajv a živost má každý díl. Animace je jednoduchá, ale špičková a perfektně podtrhuje snažení scénáristů.. Klobouk dolů.(22.12.2012)

Ty kterým se říká želvy jsou na místě které je toto místo pro ty jež na ty jimž se říká želvy koukali v minulosti na ty jimž se říkalo želvy v původním seriálu :-D Želvy ninja v každé podobě upoutají mou pozornost a tahle podoba je rozhodně výborná, zmodernizovaná. Už jsou fenoménem a pro mou generacinostalgií, některé animace postav se mi nelíbí, např. ten Chris Bradford (alá Chuck Norris) ve čtvrtém díle je podivnej nebo ten pavouk ve třetím byl dost kýčovitej. Ale jinak je to velice vydařený restart fenomenálního seriálu. I tady se mi nejvíc líbí a nejvíc se stotožňuju s nervákem Raphaelem, Michelangelo je větší ztřeštěnec, Donatello míň koumá řekl bych a i Leonardo není tak svědomitej. A Trhač je tu málo vidět, ale je skvělej děsivej.(4.3.2014)