Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Dobrodružný / Akční

USA, 2012, 78x22 min

• otík

Tohle je fakt příšerné. Animace je hnus, jen samé bojování a digitální marast. Fuj.(20.6.2016)

Jediný želvičkový seriál, který snesu i v pokročilém věku. A navíc se skvělým merchem :)(20.6.2016)

He he, luxus. Ninja korytnačky sú späť a to doslova. Dokonca aj pôvodná úvodná zvučka ostala nezmenená len sa podobné ako animácia zmodernizovala. No predovšetkým korytnačky sú znova korytnačkami a to čo sme na nich v dectve tak milovali (tj. ich postavy / vlastnosti) sa nezmenilo. Rafael je stále najväčší drsňák, Leonardo stále líder, Donatelo macher cez techniku a Michelangelo najväčší blázon. Akcie a príbeh majú tiež čo ponúknuť a prostredníctvom perfektných postav, ktoré trúsia jednu hlášku za druhou sa skrátka nedá nudiť. 95% - 5*(20.9.2013)

Moderně, vkusně a zručně uchopený restart. To důležité-co dělá želvy želvama jak jsme je zamlada zbožnovali-zůstalo nezměněno, tozn. jednotlivé charaktery(možná jen ten Mike je větší blázen než si ho pamatuju :D ), vtip a až naivní lehkost. Fakt nemám slov jak mě pokaždé usazuje na prdel jak chytlavě jsou jednotlivé charaktery prokreslovány, kolik narážek-mnohdy né úplně pro děti-tam tvůrci vpašovali, jaký drajv a živost má každý díl. Animace je jednoduchá, ale špičková a perfektně podtrhuje snažení scénáristů.. Klobouk dolů.(22.12.2012)

Rapf: Leo, víš co se vylíhne z obřího vosího vejce? Ne? Tak já ti napovím. Obrí vosa. Majky: Ale Raphe to není nápověda, vždyť jsi mu to prozradil. - - - Tohle podání ŽN je famózní a nezbejvá než tleskat. Seriálu fandím, protože jestli nějaký postavičky z mého dětství mají šanci uspět i dnes, jsou to právě tyhle 4 želvy. 80 procent(9.4.2015)

• - Stanice Nickelodeon si po uvedení prvních dvou dílů objednala druhou sérii o 26 epizodách. (Agent24)

• - V 2. epizodě 3. série "Buried Secrets" si Raph před čištěním koupelny nasadí plynovou masku. Zvuk který přes ni vydává při dýchání, zní jako zvuk vydávaný Darthem Vaderem. (Luwie)

• - Želví vysílačka má vyzvánění podle melodie z původního seriálu (od r. 1987). (Agent24)