Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Dobrodružný / Akční

USA, 2012, 78x22 min

• OG_Swifty

Je až neskutečný, jak dobrý rating "nové" želvy mají - podle mě se jedná o něco tak strašnýho, že jsem snad nikdy nedokoukal jediný díl... April je nějaký malý dítě, želvy jsou hnusný a úplně dementní a i znělka stojí za hovno. Shredder je hnusnej, jeho kumpáni taky a krank - ani nemluvim. Sensei taky otravnej a co mě sere nejvíc, je celá ta grafika CGI - to je TAK odporný. Prostě fail, je až s podivem, že originál z roku 1987 má dodnes nejlepší grafiku..(21.1.2016)

Paráda. Dlho očakávané a skvelé. Dúfam, že im to dlho vydrží. Ako pre deti, tak aj pre dospelých s kvalitným dejom, humorom a patričnou nostalgiou. Chybičky krásy by sa určite našli, rozhodne však nové korytnačky nesklamali a prekonali očakávania.(24.12.2013)

• geklon

Jsou zpátky.... jupí, ale má to nějakej smysl, že se neustále modernizuje jeden a ten samý motiv? 80' seriál a následná 90' TMNT mánie má své neměnná pravidla. Michalangelo poslouchá muziku z Walkmana, né z mp3 a vše odehrává v ninja poselství. A to mi přijde, že nové verze prostě nerespektují... modernizace, zkrátka nesedí všemu. Kdyby Želváci byli čtyřicátnící, kteří jsou mentory a učiteli, nějakým mladým novým mutantům, byl bych nadšen. Takhle je to blbost.(22.2.2015)

He he, luxus. Ninja korytnačky sú späť a to doslova. Dokonca aj pôvodná úvodná zvučka ostala nezmenená len sa podobné ako animácia zmodernizovala. No predovšetkým korytnačky sú znova korytnačkami a to čo sme na nich v dectve tak milovali (tj. ich postavy / vlastnosti) sa nezmenilo. Rafael je stále najväčší drsňák, Leonardo stále líder, Donatelo macher cez techniku a Michelangelo najväčší blázon. Akcie a príbeh majú tiež čo ponúknuť a prostredníctvom perfektných postav, ktoré trúsia jednu hlášku za druhou sa skrátka nedá nudiť. 95% - 5*(20.9.2013)

Je mi třicet a neskutečně mě to baví, dokonce mi to přijde lepší, než původní seriál, který byl symbolem mého dětství. minimálně to má lépe vykreslené a přesně rozdělené charaktery jednotlivých postav a je to napěchované hláškami, hravé a v pozadí se postupně vynořuje dobrý příběh. Temné finále druhé série je dech beroucí a nečekané. Veškeré proměny postav a zápletek mi přišly udělané k lepšímu, člověk si rychle zvykne i na na první pohled odpudivou animaci. Potěší občasné manga stylizace. Třešničkou na dortu je parodický seriál, který hlavní hrdinové sledují v TV.(27.3.2015)