Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Dobrodružný / Akční

USA, 2012, 78x22 min

• animaxis

Nejhorší grafika jakou jsem kdy viděl.A to je to z roku 2012!(22.8.2013)

Nostalgie, oddechová zápletka a spousta humoru je skvělý večerníčkoví mix, na který rád mrknu nejen před spaním. Je to jeden z restartů ale povedených a poměrně věrný předloze. Seriál je cílený opět na děcka ale humor je tak častý a do pohody že u mne je plná spokojenost. Snad jen některé animace a výlevy jsou ve stylu Naruto a ruší. Animace je propracovaná tak akorát, grafika je trošku horší ale zdaleka ne šeredná. Na tomto seriálu může vyrůstat další generace fandů TMNT.(24.8.2014)

• OG_Swifty

Je až neskutečný, jak dobrý rating "nové" želvy mají - podle mě se jedná o něco tak strašnýho, že jsem snad nikdy nedokoukal jediný díl... April je nějaký malý dítě, želvy jsou hnusný a úplně dementní a i znělka stojí za hovno. Shredder je hnusnej, jeho kumpáni taky a krank - ani nemluvim. Sensei taky otravnej a co mě sere nejvíc, je celá ta grafika CGI - to je TAK odporný. Prostě fail, je až s podivem, že originál z roku 1987 má dodnes nejlepší grafiku..(21.1.2016)

He he, luxus. Ninja korytnačky sú späť a to doslova. Dokonca aj pôvodná úvodná zvučka ostala nezmenená len sa podobné ako animácia zmodernizovala. No predovšetkým korytnačky sú znova korytnačkami a to čo sme na nich v dectve tak milovali (tj. ich postavy / vlastnosti) sa nezmenilo. Rafael je stále najväčší drsňák, Leonardo stále líder, Donatelo macher cez techniku a Michelangelo najväčší blázon. Akcie a príbeh majú tiež čo ponúknuť a prostredníctvom perfektných postav, ktoré trúsia jednu hlášku za druhou sa skrátka nedá nudiť. 95% - 5*(20.9.2013)

• otík

Tohle je fakt příšerné. Animace je hnus, jen samé bojování a digitální marast. Fuj.(20.6.2016)