Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Dobrodružný / Akční

USA, 2012, 78x22 min

Naprostá paráda, vždy se těším na další a další díly a ani mi kolikrát nevadí když nějaký vidím po druhé či potřetí. Animace výborná a k tomu kopec skvělých hlášek.(21.4.2014)

Jediný želvičkový seriál, který snesu i v pokročilém věku. A navíc se skvělým merchem :)(20.6.2016)

• animaxis

Nejhorší grafika jakou jsem kdy viděl.A to je to z roku 2012!(22.8.2013)

• Linda.csfd

Můj koment viz animaxis, napsala bych totiž úplně to stejný. :)(16.1.2016)

Je mi třicet a neskutečně mě to baví, dokonce mi to přijde lepší, než původní seriál, který byl symbolem mého dětství. minimálně to má lépe vykreslené a přesně rozdělené charaktery jednotlivých postav a je to napěchované hláškami, hravé a v pozadí se postupně vynořuje dobrý příběh. Temné finále druhé série je dech beroucí a nečekané. Veškeré proměny postav a zápletek mi přišly udělané k lepšímu, člověk si rychle zvykne i na na první pohled odpudivou animaci. Potěší občasné manga stylizace. Třešničkou na dortu je parodický seriál, který hlavní hrdinové sledují v TV.(27.3.2015)

• - Ve 13. a 14. epizodě 2. série "Projekt Manhattan" se objeví želvy z původního seriálu Želvy Ninja (1987) doprovázené i původní hudbou. (Durdas)

• - V 2. epizodě 3. série "Buried Secrets" si Raph před čištěním koupelny nasadí plynovou masku. Zvuk který přes ni vydává při dýchání, zní jako zvuk vydávaný Darthem Vaderem. (Luwie)

• - Stanice Nickelodeon si po uvedení prvních dvou dílů objednala druhou sérii o 26 epizodách. (Agent24)