Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Dobrodružný / Akční

USA, 2012, 78x22 min

• otík

Tohle je fakt příšerné. Animace je hnus, jen samé bojování a digitální marast. Fuj.(20.6.2016)

Tam kde je původní verze dnes již akceptovatelná pouze skrze nostalgické růžové brýle s patnáckovými dioptriemi někoho, kdo na ní vyrůstal, tam je novodobá verze natolik kvalitní a našlapaná, že se dá (samozřejmě se záminkou v podobě potomstva) sledovat bez jakékoli újmy; a v některých pasážích (především uvědomělý metadada fantasy animovaný seriál o Crognardovi, který v každé epizodě sleduje Mikey) se dá i nefalšovaně užít.(2.10.2016)

• Linda.csfd

Můj koment viz animaxis, napsala bych totiž úplně to stejný. :)(16.1.2016)

Moderně, vkusně a zručně uchopený restart. To důležité-co dělá želvy želvama jak jsme je zamlada zbožnovali-zůstalo nezměněno, tozn. jednotlivé charaktery(možná jen ten Mike je větší blázen než si ho pamatuju :D ), vtip a až naivní lehkost. Fakt nemám slov jak mě pokaždé usazuje na prdel jak chytlavě jsou jednotlivé charaktery prokreslovány, kolik narážek-mnohdy né úplně pro děti-tam tvůrci vpašovali, jaký drajv a živost má každý díl. Animace je jednoduchá, ale špičková a perfektně podtrhuje snažení scénáristů.. Klobouk dolů.(22.12.2012)

Jsou zpátky! Jak už tu bylo řečeno, jsou zpátky v tom nejlepším moderním světle. Jistě bych se nezlobil, kdyby byli želváci zpátky tak, jak si je pamatuju z dětství, ale s klidem zkousnu i tenhle moderní restart mojí dětský legendy. To, co jsme snad všichni na korytnačkách v dětství milovali, se vrátilo - charaktery. Tříska je Tříska, Leo je Leo, Raph je Raph, Donnie je Donnie, věrně ctí svoji animovanou předlohu z osmdesátek, jen ten Mikey se mi zdá hloupější a hyperaktivnější, ale což. Pizzy se podle mýho žere málo a animace by určitě taky mohla bejt lepší, ale všema dvaceti oceňuju, jak kombinují skvěle západní animaci s manga/anime prvky, kterých je požehnaně, ale jsou skvěle ukryté :) Želváci jsou zpátky a já jdu na druhou řadu. Jo a úvodní znělka, byť taky zmodernizovaná, už v první epizodě chytne starý děcka jako já za srdce. Protože TURTLE POWER!!!(12.3.2014)

• - Želví vysílačka má vyzvánění podle melodie z původního seriálu (od r. 1987). (Agent24)

• - V 2. epizodě 3. série "Buried Secrets" si Raph před čištěním koupelny nasadí plynovou masku. Zvuk který přes ni vydává při dýchání, zní jako zvuk vydávaný Darthem Vaderem. (Luwie)

• - Stanice Nickelodeon si po uvedení prvních dvou dílů objednala druhou sérii o 26 epizodách. (Agent24)