Barbie - Příběh mořské panny 2

BC Smith

Harry Linden

Scénografie:

Walter P. Martishius

Těšila jsem se na toto pokračování a nezklamalo mě. Opět příběh, který nenudil, plno slunce a oceánu a surfování. Oceňuji i to, jak to nenásilnou formou připomněli pár záběrů z prvního dílu, aby se navodila atmosféra.(17.3.2012)

Ráda bych se dozvěděla, kdo koho daboval. Povedený.(14.10.2012)

Toto HOD:je za NETERKU!Jej sa BARBIE veľmi pozdáva.Samozrejme,že aj ja uzriem nejakú tu scénku,ale tieto rozprávky sú pre DETI a hlavne BABY.Takže má donútila ohodnotiť všetky barbie čo pozerá stále dookola! PS:neurobte deťom radosť!(2.7.2013)

• blondboss

Pokračovanie v duchu prvého dielu. Ničím lepšie, ničím prekvapujúcejšie, ničím výnimočnejšie. Preto by bol hriech nedať úplne rovnaké hodnotenie ako v prípade jednotky. Každopádne aj v tomto druhom diele sa mi trošku viac páčili animácie, takže som rád, že na nich tvorcovia už trošku pracujú. 45 %(20.2.2017)

No jo, princezny, mořští koníci i panny, růžovoučké barvičky a vysoké vlny. CITÁT - Óó, jak je krutá......... Tentokrát je to o divokých vlnách 2. Pro mě nic, pro děti hodně, ale... CITÁT - To je moje vlna......... Klasická Barbie, jak ji známe.(27.5.2012)