Barbie - Příběh mořské panny 2

Animovaný / Rodinný

Kanada, 2012, 74 min

William Lau

BC Smith

Těšila jsem se na toto pokračování a nezklamalo mě. Opět příběh, který nenudil, plno slunce a oceánu a surfování. Oceňuji i to, jak to nenásilnou formou připomněli pár záběrů z prvního dílu, aby se navodila atmosféra.(17.3.2012)

Ráda bych se dozvěděla, kdo koho daboval. Povedený.(14.10.2012)

No jo, princezny, mořští koníci i panny, růžovoučké barvičky a vysoké vlny. CITÁT - Óó, jak je krutá......... Tentokrát je to o divokých vlnách 2. Pro mě nic, pro děti hodně, ale... CITÁT - To je moje vlna......... Klasická Barbie, jak ji známe.(27.5.2012)

(2x) atím to byly pouze příběhy z Fairytopie, které se dočkaly celkem třech pokračování. A Kouzelný módní salón pokračoval v Tajemství víl. Nyní přišla řada na Merliah, aby se vrátila nejen do Oceánie, ale také ke svým přátelům v Austrálii. Celé je to poměrně pěkné, funguje to v zavedených kolejích - a samozřejmě pro ty, kteří si Příběh mořské panny oblíbili více než jiný film s Barbie, bude tohle setkání opět velice příjemné. Nicméně já pořád dávám přednost Barbie mořské víle, pokud jde o podmořská dobrodružství. Něco se ale každopádně muselo stát v zákulisí, když jsou od letoška Barbie filmy z Kanady. Já ale nicméně více věřím The Princess and the Popstar, to by mohlo mít stejně pohádkový touch jako Škola pro princezny a poslední hudební film byl Diamantový zámek, což už jsou čtyři roky.(6.3.2012)

Koukám, že dvojka se líbí víc. Mě ne...Byla nudnější, ale pořád je to nejlepší Barbína vůbec..(13.7.2012)