Barbie - Příběh mořské panny 2

William Lau

BC Smith

Scénografie:

Walter P. Martishius

Těšila jsem se na toto pokračování a nezklamalo mě. Opět příběh, který nenudil, plno slunce a oceánu a surfování. Oceňuji i to, jak to nenásilnou formou připomněli pár záběrů z prvního dílu, aby se navodila atmosféra.(17.3.2012)

Toto HOD:je za NETERKU!Jej sa BARBIE veľmi pozdáva.Samozrejme,že aj ja uzriem nejakú tu scénku,ale tieto rozprávky sú pre DETI a hlavne BABY.Takže má donútila ohodnotiť všetky barbie čo pozerá stále dookola! PS:neurobte deťom radosť!(2.7.2013)

No jo, princezny, mořští koníci i panny, růžovoučké barvičky a vysoké vlny. CITÁT - Óó, jak je krutá......... Tentokrát je to o divokých vlnách 2. Pro mě nic, pro děti hodně, ale... CITÁT - To je moje vlna......... Klasická Barbie, jak ji známe.(27.5.2012)

Opravdová od Mattela je princeznou Oceánie a říká si Merliah, jenž se pomocí kouzelného přívěsku může změnit na mořskou pannu. Vedle toho je superstar a oblíbenou surfařkou ve světě lidí. Její zarytá konkurentka bruneta Kylie nemůže překousnout její stále větší úspěchy v surfařském umění a rozhodne se konečně vyhrát i velký turnaj v Austrálii, kam se obě kvalifikovaly. Jenže vře to i ve vodní říši. Její zlá teta, mořská panna Eris, zlomí na ni uvrhlou kletbu a chce se za každou cenu zmocnit vodního trůnu, na kterém doposud trůní její hodná sestra Calissa a máma Merliah. Dobrodružství o záchraně vodní říše může začít. Animace je oproti starším příběhům s panenkou v animované podobě dokonalá. Sice se ještě objeví drobné nedokonalosti, které jsou především u méně podstatných vedlejších postav, a to zejména, pokud se příběh odehrává na souši. Ve vodní říši je to pestrobarevná dokonalost. Příběh je nápaditý, netrpí přebujelým nánosem infantilnosti a vodní živočichové, kteří k tomu mají občasné sklony, jsou spíše roztomilí. Když k tomu připočtu dokonalý český dabing, jedná se o jedno z nejlepších animovaných dobrodružství, jaké jsem viděl za hooooooodně dlouhou dobu. Překvapí, že americké tvůrce, pro mě z neznámých důvodů, vystřídali kanadští. 100%(30.4.2012)

Koukám, že dvojka se líbí víc. Mě ne...Byla nudnější, ale pořád je to nejlepší Barbína vůbec..(13.7.2012)