Kurýr (TV seriál)

• slovenský

Kuriér

Akční / Krimi

Kanada / Francie / USA / Německo, 2012, 24x45 min

Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac, Andrea Osvárt, Andrew Martin-Smith, Eric Canuel, Rachel Skarsten, Joseph Kell, Julian Richings, Charly Hübner, Maria del Mar, Christopher Cordell, Lochlyn Munro, Uwe Ochsenknecht, Barry Flatman, Mike Dopud, Leela Savasta, Hannes Jaenicke, Christopher Jacot, Mark Ivanir, Chris Violette, Athena Karkanis, Jonathan Keltz, Chelsea Hobbs, Moon Dailly, Robert Maillet, David Atrakchi, Adam MacDonald, Jane McLean, Tattiawna Jones, Andrey Ivchenko, Daniel Fathers, Björn Thors, Elena Juatco, Alain Moussi, Katheryn Winnick, Eva Josefíková, Jade Chkif, Klára Issová, Andrew Bicknell, Alex Ozerov, Violante Placido, Lex Shrapnel, Farzana Dua Elahe, Kevin Jubinville, Ieva Lucs, Tom McKay, Kamel Laadaili, Marek Vašut, Miroslav Šimůnek, Kristína Svarinská, Andrew Hinkson, Michael Reventar, Sonia Laplante, Austin Macdonald, Demore Barnes, Josh Blacker, Brad Borbridge, Luc Florian, Silvia Šuvadová, Emily Coutts, Laura de Carteret, Jason Gosbee, Hocine Choutri, Christine Tizzard, Sarah Allen, Lisa Berry, Flannan Obé, Alisen Down, Stephan Dubeau, Lukas Penar, R.J. Parrish, William deVry, Eric Woolfe, James Binkley, Karl Collins, Richard Clarkin, Amrou Al-Kadhi, Markéta Tannerová, Tara Yelland, Dhaffer L'Abidine, Miroslav Lhotka, Daniel Rchichev

Pilot: Chris Vance zachraňuje malé kozičky! Výtečná, akcí nabitá jednohubka po děsivém, opruzujícím dni v úmorné práci. K bedně pop-corn a Colu, a jedeme. Na plno.(5.1.2013)

• Politik

Wut? Parodie na Kurýra a Jamese Bonda. Hrůza! 20%(3.4.2015)

• italka63

No, nějakým nedopatřením jsem viděla dva díly a zrovna s jeden Vašutem. Tedy hlavní postava kurýra bez otázek v podobě Chrise Vance mi byla krajně nesympatická, všechno působilo silně televizně a tak nějak jsem měla pocit, že tvůrci by z toho rádi měli seriálovou pecku a ono to prostě nejde. I když...už jsem viděla horší věci, že. Jo, a Marek Vašut, ten má zkrátka ten originální typ uší, který mi nikdy nepřestane fascinovat.(16.10.2016)

• 3 AM Code

Kobra 11 verze 2.0 zkrizena s nametem Transportera. Vypulirovana auta, vypulirovane slecny. Pusobi to jako promo video na nejaky blizici se autosalon. Akce desive nudna. Dropnuto po dvou dilech.(15.3.2013)

• AlfaNumerO

Viděno pár dílů a opravdu raději dostat koňskou žíní do xichtu(15.5.2015)