poster

Jedlíci aneb Sto kilo lásky

 • anglický

  Two Hundred Pounds of Love

  (festivalový název)

Komedie

Česko, 2013, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anez
  odpad!

  Otřesný zážitek ! Česká komedie má velmi "vysokou" úroveň.(3.5.2013)

 • patrikus
  *

  Oproti jeho předchozím filmům se jedná o určitý pokrok, to se musí uznat... Zvlášť, co se týče vizuální stránky...(5.5.2013)

 • 2mig1
  **

  ano, vše je relativní - zatím nejlepší magnuskům film, ovšem stále shit, kterej má k průměru daleko a obhájí si ho snad jen vysoce objektivní umělec patrikus, který své nadání uplatňuje v magnuskových filmech... jedlíci mají možná dva tři fungující vtipy (ne vyndání kuřete z razáku to opravdu není), ale jinak jsou dílem filmařskýho amatérismu, za který by se rozhodně v kině neměla platit plná cena vtupnýho.. především v souvislosti jeho technický kvalitě, která je skutečně tristní - kolísavá kvalita zvuku v prostřizích (každopádně v žádném případě se ani na chvilku nejednalo o zvuk kvalitní), viditelné zakupnutí kohosi o kameru, kamera mdlá sama o sobě.... děs běs... jedinou chválu si zasouží martin stropnický, kterému bych za jeho terapeuta přál účast v daleko lepším filmu(4.5.2013)

 • M.i.k.e
  odpad!

  neherec Magnusek to dozajista myslel dobře,ale jak se říká,cesta do pekla bývá dlážděna dobrými úmysly a tohle musí být zákonitě stavební kámen.Nedokážu si vybavit film,kde by tolik věcí nedávalo smysl ať už z dějové stránky,tak z té technické.Pokud exituje peklo,určitě v něm mají dva sály a v jednom dávají tohle a ve druhém Babovřesky...0%(10.4.2014)

 • dopitak
  odpad!

  Film, který by se měl dostat do filmařských učebnic do kapitoly, jak v žádném případě nenatočit film. Tomáš Magnusek je nestorem s hroší kůží, protože když Chára a spol. zapějí u ohýnku "červená se line záře", divák (tedy těch deset z tisíce, kteří až sem vydrží a neprohodí do té doby televizi oknem) se otřepou hnusem tak mohutně, až na obrazovce odpadnou kusy sádla velikosti Grónska. Ovšem málokdo dokáže po tolika průserech přemluvit tolik značek, aby do další produkce vložily kapitál, Tomáš Magnusek je nepochybně lobistou desetiletí a taktéž úspěšným manažerem._____Střih: Magnusek a Chára v kraťasech přichází ze šaten k bazénu, pokusí se rozběhnout a skočí do něj. Asi to má být k smíchu, protože scéna končí a už jsme jinde. Ne každému se podaří sehnat dohromady tak odpornou hereckou sestavu. Je mi líto Ilji Racka a přeji mu ještě dlouhý život, ve kterém stihne hodně dobrých filmů, protože kdyby měl po tomhle umřít... Na imdb začíná seznam herců Evou Aichmajerovou, i to hovoří za vše.(15.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace