Jedlíci aneb Sto kilo lásky

(festivalový název)

Komedie

Česko, 2013, 108 min

• Mrkvič

Dobře, dal jsem tomu 10 minut a musel jsem jen přetočit zbytek filmu. Absolutní zhovadilost a jestli jsem něčemu někdy dal odpad, tak se omlouvám. Tohle je asi vážně nejhorší film všech dob. Nejabsurdnější jsou ty řeči, co tu furt někdo trousí. Příšerně neuvěřitelný a v podání asi mimozemšťanských herců je to něco naprosto nerealistickýho. Jak mám Magnuska docela rád, tak tohle je jeho zaručeně největší sračka.(26.10.2013)

• -bad-mad-wolf-

Snesitelné zhruba stejně, jako dvoumetrákový spolusedící v tramvaji.(29.5.2014)

• MiaMoonlight

Jelikož jsem byla svědkem hereckého umění při natáčení nemohu dáti jinak nežli odpad. Rychnovský hotel si udělal nepěknou reklamu, ale personál byl rád, že si mohl zkusit dělat křoví. Vedení si zahrálo na herce, kterými není (ovšem těmi nejsou ani ti, co se jimi v tomto filmu tváří býti) a Magnusek zase udělal reklamu rádiu, texikáři a uzeninám a sám sobě udělal ostudu. To se opravdu nedá.(22.12.2013)

• A_FISH

Magnusek "lehounce" inspirován Smyczekovým Sedm hladových dojebal dokonce i sobě tak blízké téma.(23.12.2013)

• Nivenx

Tak tohle je vážně dílo. Nemám vůbec slov.(1.8.2013)