poster

Jedlíci aneb Sto kilo lásky

 • anglický

  Two Hundred Pounds of Love

  (festivalový název)

Komedie

Česko, 2013, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DarkDemon
  odpad!

  Pozor, pozor na vědomost se dává, že pan Zoufalec opět útočí. Zjevně nejhorší herec, řežisér a scénárista v dějinách českého filmu se nás rozhodl oblažit dalším paskvilem. Po zvráceném, nechutném a nehorázně stupidním „cikánském triptichu“ protentokrát pokus o komedii na velmi obehrané téma „tlouštíci“. Nebudu tady psát to co už desítky kolegů přede mnou ono vážně nemá smysl rozebírat scénář, herecké výkony ani totální absenci humoru - spíš bych to nazval komorním dramatem, protože mi přišlo všechno (a všichni) k pláči. Opravdu nechápu proč se pan Magnusek neustále snaží prosadit ve filmové branži a terorizuje nás svojí „tvorbou“. Ovšem teď mi dochází, že nechápu ani sám sebe co jsem to za zvrhlíka když jsem ochotný dobrovolně podstoupit taková muka. Musím s tím něco udělat, příště už nesmím, opradu nesmím ... zase znovu ... fuj. Nikdy víc - nic kde se nějak angažuje Magnusek !! Kdyby alespoň finance nesehnal, ale když „product placement“ českému filmu vládne a Magnuskovi stačí pronajmout olezlý penzion ... :((5.9.2013)

 • ghatos
  *

  Magnuskovina - co víc dodat. Existují ještě horší shity. 28%.(2.3.2014)

 • bourec
  odpad!

  Tak zase vod Magnuska píčovina jaako prase.Vylágroval celej hereckej ansábl z Primy a Novy,takže herecky je to děs a hrůza.Děsný dialogy tomu taky moc nepřidaj,navíc vulgarity sou naprosto mimo mísu.Dějově děs,ale bohužel si myslim ,že z padesáti procent to chování,váha,inteligence,vkus je přesně ta naše malá zaprděná zemička.Něco jako natočenej Blesk magazín a Rytmus života.Smutný.A poprvé,ač taky nevážim šedesát kilo a mám docela nadváhu,se mi z herců v tomhle filmu dělalo šoufl.0%.(17.8.2013)

 • insurgentes
  *****

  Normálně to asi bývá tak, že někdo (nějakej "filmař" nejspíš) dostane nápad, a tak na něj začne shánět prachy. Tady to bylo evidentně naopak - tady měl nejdřív někdo prachy na reklamu, tak k nim začal shánět filmaře. Konkrétně majitel nějakýho zdechlýho salonu krásy a jednoho hotelu. Pravděpodobně jde o tu samou osobu, a - já po tom nepátral - ale nic bych za to nedal, že to byl někdo z babišovy stáje (nebo babiš sám), protože do jedný z hlavních rolí prosadili toho zmrda stropnickýho, kterej potřeboval ten svůj kuní xicht před volbama trochu mediáně provařit (vzhledem k tomu, že nikdy v ničem pořádným nehrál a nikdo si ho jako herce s ničím nespojuje). Setkáváme se tu tedy se zajímavým novým trendem: product-placement už není "ve filmu", on je to film celý sám. No dobře, no. Taková je halt doba. Magnusek už se uklidnil a sám sobě nadělil roli dobrotivého méďy - tentokrát rezignoval absolutně na kritiku čehokoli a jen svým chlebodárcům poslušně zobe z ruky. Dodatečně nalepená chatrná kostrička děje je zamozřejmě k smíchu, ale ne tak, aby se člověk doopravdy zasmál. Takže celýmu filmu vévodí obskurní vykopávka Dáda (znáte ten trek od Supercroo... "jo, dádo, to je pro tebe! Terorizuješ nás už od osmdesátých či sedmdesátých či padesátých let, děvko! Terorizuješ už mýho fotra!" - můžou si tam přidat "..a budeš terorizovat i mýho vnuka"). Jako jestli jsem se párkrát zasmál, no možná jo. Určitě to není žádný skvost kinematografie. Ale 16% a 63. nejhorší film si to doopravdy nezaslouží. To mám zase pocit, že gényjové z čela žebříčku dali Magnuska do klatby za to, že se kdysi nebál říct trpkou pravdu těm hlupákům do očí. Je to zvláštní, ale pravdoláskaři ze všeho nejmíň rádi slyší pravdu. No a proti tomuhle vymítání Magnuska se snažím protestovat svýma pěti hvězdičkama. Čau, vi voly.(28.9.2014)

 • dopitak
  odpad!

  Film, který by se měl dostat do filmařských učebnic do kapitoly, jak v žádném případě nenatočit film. Tomáš Magnusek je nestorem s hroší kůží, protože když Chára a spol. zapějí u ohýnku "červená se line záře", divák (tedy těch deset z tisíce, kteří až sem vydrží a neprohodí do té doby televizi oknem) se otřepou hnusem tak mohutně, až na obrazovce odpadnou kusy sádla velikosti Grónska. Ovšem málokdo dokáže po tolika průserech přemluvit tolik značek, aby do další produkce vložily kapitál, Tomáš Magnusek je nepochybně lobistou desetiletí a taktéž úspěšným manažerem._____Střih: Magnusek a Chára v kraťasech přichází ze šaten k bazénu, pokusí se rozběhnout a skočí do něj. Asi to má být k smíchu, protože scéna končí a už jsme jinde. Ne každému se podaří sehnat dohromady tak odpornou hereckou sestavu. Je mi líto Ilji Racka a přeji mu ještě dlouhý život, ve kterém stihne hodně dobrých filmů, protože kdyby měl po tomhle umřít... Na imdb začíná seznam herců Evou Aichmajerovou, i to hovoří za vše.(15.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace