Jedlíci aneb Sto kilo lásky

(festivalový název)

Komedie

Česko, 2013, 108 min

• blackrain

Ta jedna hvězda je pro herce, kteří se rozhodli dobrovolně jít do tohoto film nebo jsem si ji měla udělit sobě, že jsem tento film dokázala dokoukat. U pár fórků jsem se zasmála, ale dialogy jsou fakt na pováženou. Jako by je psalo malé dítě. To si dám radši ty Troškovy Babovřesky.(7.10.2013)

• kaylin

Tomáš Magnusek má neskutečný dar. I k pitomému scénáři si sehnat herce, s nimiž se většinou v jednom filmu nesetkáte. Je schopen dokonce i ukecat legendy, což se povedlo i v případě tohoto filmu. To, že je scénář strašně špatně napsaný a je to celé hloupě zrežírované, to je další věc. Nemůžu si ale pomoct, docela tomuhle neumětelovi fandím. Ať si klidně točí podobné filmy. Jiní to zvládají také a za větší peníze. Je ale fakt, že Magnusek nezvládá urežírovat ani ty vtipy.(16.4.2014)

• civalII

Magnusku, Ty jsi hovado. Babovřesky jsou proti téhle sračce balzám na duši a lukrativní komedie. Hodnotím aniž bych film viděl celý (vím, to se nedělá), ale víc než 33 min jsem v sále nevydržel.(7.5.2013)

• lennyd

Speciální sanatorium pro tlouštíky očekává další várku adeptů na zhubnutí. A tentokrát to šéf (Martin Stropnický) nebude mít vůbec snadné - partička jako by se sama hledala. Stárnoucí rocková hvězda co by ráda ještě jednou na turné, plastický lékař, moderátor Evropy 2 (jako prohranou sázku) a žena, co jí manžel vyměnil za mladší (a štíhlejší). Společně ale možná zjistí, že není podstatné jak vypadají, ale jak se cítí, a možná někteří zde najdou i nový smysl života.. Tak nevím, jestli si Tomáš Magnusek chtěl tímto filmem vydělat na odtučňovací kůru (a jemu by určitě prospěla), ale nevěřím, že by si vydělal na něco jiného než na slanou vodu. Slátanina od první do poslední minuty, se zoufalým volání o jakoukoliv kapku invence, a u některých herců mi bylo i líto, do čeho se to takto namočili (M.Stropnický - i když jeho nová role ve vládě není o moc lepšejší). Na druhou stranu musím uznat, že jsem se asi dvakrát mírně pousmál, a tak tu jednu hvězdičku dám - a za to si dneska dám k večeři vepřové koleno...(18.12.2014)

• Big Bear

Jaúúú Dáda mi konečně da da dala... Stejně jako je potřeba na vlastnění brokárny průkaz, stejně jako třeba mít na řízení auta papíry, meli by mít i filmaři nějaké povolení na točení filmů... Pak by snad nedocházelo k podobným zvěrstvům na divákovi. Smutný konec kariéry některých dříve opravdu hvězd (Patraska, Andrlice, Ilja Racek...). Smutné. Jdu se kouknout do lednice zda tam není nějaká paštička, kterou bych slupnul polévkovou lžící - to na spravení chuti. ODPAD(27.8.2013)