Monster High: Střet kultur aneb Tesáky proti Kožichům (TV film)

Monster High: Fright On!

Animovaný / Rodinný

USA, 2011, 44 min

Steven Argila

Audu Paden

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Letošní Monster High speciál už to dotáhl na dvojnásobnou stopáž a základní syžet připomíná Stmívání pro diváky s mozkem. Což je fajn, protože naše skvadra se musí poprat s nástupem nových spolužáků s tesáky a kožichy a jedním rádoby Van Helsingem. Ředitelka (inspirovaná Bezhlavým jezdcem) partě samozřejmě helfne a jako obvykle, finále se může konat na epochální párty. V průběhu dobrodružství bylo nejzajímavější sledovat, jak se obě nové skupiny snažily manipulovat s Draculaurou a Clawdeen Wolf.(22.11.2011)

Kniha bola celkom fajn tak som skúsila film. No úprimne mohlo to byť aj horšie ale zas nebolo to ani najlepšie. Je mi úplne jasné, že film má osloviť skôr mladšie publikum ale keď ja mám tak rada rozprávky. Navyše hlavné postavy Frankie, Lagoona Blue a Draculaura vyzerajú naozaj svetovo. Škoda, že o tých vlkodlakoch sa to povedať nedá, sú nechutní a odpudivo nakreslení. No myslím si, že takmer všetky obludy mužského pohlavia.(11.9.2013)

Á super, tak tady máme obsah k Monster High: Útěk z Pobřeží lebek, nad kterým jsem se tak rozohnil. Hmm, bravo. Ještě 2D kresba, noví spolužáci a nutnost zachránit školu před zavřením. Dá se to. 65%(9.12.2015)