poster

Vzkvétání (neoficiální název)

 • USA

  Thrive

Dokumentární

USA, 2011, 132 min

Scénář:

Foster Gamble

Hudba:

Gary Malkin

Producenti:

Foster Gamble
(další profese)
 • NinonL
  ****

  Docela závidím lidem, kteří o tomhle logickém a celkem dobře zpracovaném dokumentu (o minulosti, současnosti i možné budoucnosti tohoto světa) dokáží s klidem napsat Odpad :-)(2.3.2013)

 • snob
  ***

  Miluju konspirační teorie. Vymažou ze světa, nebo aspoň z jeho vidění, tu nudnou plochost a vrazí do něj nekonečné dimenze pochybností. Je jedno o čem, nejlépe přeci o všem. V jednu chvíli jsem se přistihl při myšlence, že nevěřím ani tomu, že Hitler byl ten zlý, vždyť dějiny píší vítězové a Hitler dostal dost po mordě. Možná byl stvůra, možná nebyl. Ale ať je to jak chce, ta možnost pochybovat je nádherná. Vytratit se z placení složenek na chvíli do myšlenek o ovládání světa nadnárodními korporacemi, do páté dimenze, do šestého kolene Bushovic famílie spřízněné nejen s anglickou královnou, Obamou a dánskou královskou rodinou, ale i třeba s někým dalším, neviditelným. Do toho přilétnou mimozemšťani vyrobit nějaký ten pěkný kruh do obilí a mně je dobře. Vždyť fantasie zvítězila nad tupým opakováním chyb. Pochybujme a bude nám pochybováno.(7.5.2012)

 • Adman
  *****

  Sdělení!(27.12.2012)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Ne příliš originální, ale docela povedený konspirační dokument o poměrech na té naší Zemi. Dokument je dost dobře srovnatelný například s druhým Zeitgeistem, který poráží díky poutavému začátku s T(h)orem a taky díky smířlivější vizi budoucnosti. Jádro problému je pořád stejné - peněžní multiplikátor, FED, zde se taky hodně útočí na Rockefellera s Morganem. Film je zbytečně dlouhý, ale v rámci žánru a tématiky to na slabší 4* je. 75%(2.4.2014)

 • sator
  ****

  Jistě zajímavé, ale tím že mono-tématické a navíc dlouhé, tak uspávající...(24.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace