poster

Vzkvétání (neoficiální název)

 • USA

  Thrive

Dokumentární

USA, 2011, 132 min

Scénář:

Foster Gamble

Hudba:

Gary Malkin

Producenti:

Foster Gamble
(další profese)
 • sator
  ****

  Jistě zajímavé, ale tím že mono-tématické a navíc dlouhé, tak uspávající...(24.11.2014)

 • NinonL
  ****

  Docela závidím lidem, kteří o tomhle logickém a celkem dobře zpracovaném dokumentu (o minulosti, současnosti i možné budoucnosti tohoto světa) dokáží s klidem napsat Odpad :-)(2.3.2013)

 • teutates
  odpad!

  To za co Einstein dostal nobelovku, tenhle děda viděl v 10. letech v busu na cestě do školy, jo a nejenom viděl, no dokonce vnitřně cítil. Já v jeho letech tahal kačera, ale to je jiné story. Každopádně tzv. torus pojí vše + všechny ostatní dnešní konspirace do jednoho děda sváže a jebne do jedné garáže. Nechtěl sem dávat odpad, no s odstupem času při vzpomínce na deduška jak čmára rukama do prázdná a já mněl možnost vidět ty vizuální orgie a poslouchat ty jeho nahulený keci, ach jo...(22.3.2012)

 • Frajer42
  ***

  Takové milé dvouhodinové povídání o tom, v jak moc zkaženém světě žijeme. Pan průvodce povídá opravdu o lecčem a některé informace mi přišly maximálně zcestné. Především narážím na část o tom jeho torusu, který viděl ve věcech a obrazcích, kde já bych ho neviděl ani po hodně silné droze, kterou bych přijal nitrožilně a v zakázaném množství. Tuhle část budu předstírat, že jsem neviděl. Zbytek jsou klasické konspirační teorie o všech těch Rockefellerech, Rotschildech a dalších pánech, kteří se uměli narodit. O tom jak ovládají a manipulují celý svět. Z tohoto soudku už jsem toho slyšel napovídáno vážně hodně. Tento dokument se převážně opakuje, ale opakování je matkou moudrosti. Přiznám se, že s těmito teoriemi skoro až do posledního slůvka, BOHUŽEL, souhlasím, takže jsem si to poslechl rád. Už mohu pouze vzpomínat na dobu, kdy všechno co jsem si přečetl v novinách, nebo zahlédl v televizi bylo svaté a nikdo by mi to nevyvrátil. To však trvalo asi tak do mých 12 let, než jsem začal přemýšlet. O pár let později jsem narazil na Zeitgeist, který mi moje domněnky potvrdil a bylo hotovo. Dnes už v televizi koukám výhradně na sportovní kanály. Tento dokument se dost liší od ostatních hlavně odvážnými a vydařenými efekty, které ho celý provází. Takové studio v obláčcích, v pozadí čistá říčka nebo hory. To v podobných dokumentech moc k vidění není. K tomu všemu hraje poklidná hudba. Až je to místy vtíravé zbytečně moc. Myslím si, že podobné dokumenty nikomu neuškodí. Dle mého úsudku se o nich ví méně než by mělo. Každý by měl mít přeci právo vyslechnout si odvážné tvrzení a udělat si na něj svůj názor. Já podobné konspirační dokumenty miluji. Klidně mohou rozebírat i zdánlivě nesmyslné tvrzení. Moje mysl je otevřená prakticky všemu. Řekl bych, že zavrhnout něco, aniž by tomu člověk věnoval chvíli pozornosti a přemýšlení není určitě ten správný postup. Tento dokument je docela poutavý, ale spíše bych doporučil výše odkazovaný Zetgeist. Ten je v každičkém ohledu lepší.(5.9.2014)

 • Adman
  *****

  Sdělení!(27.12.2012)

 • - Po stránce vizuálních efektů se na dokumentu podílelo Liquidbuddha studios - Vizionářské efekty pro vědomou evoluci. Animační a vizualizační studio soustředující se na převádění vědeckých, esoterických a duchovních konceptů do přesvědčivých, vysokých kvalit pro film, web nebo vysílání. (Happyyz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace