Vzkvétání (neoficiální název)

Foster Gamble

Gary Malkin

Foster Gamble
  • honajz

Přes svoji stopáž a jistou rozvleklost vlastně film neřekl nic víc, než co zjistíte u různých podobných konspiračních videí na YouTube. Jak to s těmi kruhy v obilí, tak rozbory současné ekonomiky, že moc patří jen úzké skupince nejbohatších. Zde vše v jednom, ale přesto nic navíc. (Tedy kromě těch mnohostěnů, ale tam třeba tvorba mnohostěnu z I-Ťing mi přišla hodně násilná.)(8.2.2012)

• Xeelee

Tohle NENÍ dokument, ale pseudovědeckej konspirační blábol jednoho pomatence. Jsou tu na sebe kupeny nesmysly, aby se daly do naprosto fiktivních souvislostí. Působí to jako trip na bůhví čem, vše působí naprosto nevěrohodně, snímek hraje na city a vše je podkresleno patetickou a rádoby spirituálně dojemnou hudbou. Drahý digitální efekty vypadaj jako když je dělal někdo z Vesmírných lidí a jeden člověk, kterej se v Thrive často objevuje tak i vypadá. PS: Všechno je torus! Všechny údaje použité ve filmu byly nezávisle ověřeny. Zdroje jsou uvedené na stránce thrivemovement.com. To jen takový malý varování na začátku filmu. Posuďte sami :-) Vzhledem k poměrně vysokému hodnocení (68 %) začínám mít obavy o přežití kritickýho myšlení.(21.3.2012)

Jistě zajímavé, ale tím že mono-tématické a navíc dlouhé, tak uspávající...(24.11.2014)

Docela závidím lidem, kteří o tomhle logickém a celkem dobře zpracovaném dokumentu (o minulosti, současnosti i možné budoucnosti tohoto světa) dokáží s klidem napsat Odpad :-)(2.3.2013)

Veľmi, ale veľmi pochybný a kontroverzný dokument, ktorý spája mnoho známych kontroverzných tém so súvislosťami, ktoré považuje za tie pravé a dôležité. S mnohými, najmä okolo tých mimozemšťanov mám veľmi veľké pochybnosti, nehovoriac že som kresťan. Tvrdiť, že tie veci sú overené a pravdivé, tak o mnohom by som pochyboval, pretože viac vecí je podľa mňa výsledkom chaosu a systému, kde môžu mať vplyv určití ľudia, ale žeby šlo o nejaké svetové historické megaspiknutie, no o tom pochybujem. Viete myslím, že energia by sa dala vyrábať rôzne, tak ako mal Tesla to určite, nedávno totiž jeden nemecký študent vyvinul zariadenie na získavanie energie pomocou elektromagnetizmu zo vzduchu z okolia, takže nekritizoval by som to zbytočne a neodsudzoval v globále, ale spôsob, akým vyrobili tento chaos, ktorý mal pôsobiť ako veľká vec, ma zarazila. Mali sa radšej pokúsiť o detailnejšie a presnejšie rozobranie vecí, ktoré sú ešte nedôveryhodné, potom ak by bolo všetko jasné, by sa mohli pustiť do niečoho takéhoto, inak je to divné, lebo samo to používa niektoré nepresvedčivé prvky.(9.3.2013)