poster

Zambezia

 • Jihoafrická republika

  Zambezia

 • Jihoafrická republika

  Adventures in Zambezia

 • Slovensko

  Zambezia

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jihoafrická republika, 2012, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  **

  Hodně piškotí animák, který nepřináší nic nového, zábavného, ani poučného..když už se na to ti smradi mají dívat, ať si z toho něco odnesou. 35%(30.6.2013)

 • ABLABLABLA
  *

  Jeden z těch hodně slabších animovaných kousků. Většina animáků je určena i pro větší publikum, že si v tom najde nějaký humor. Tady to bych doporučovala tak od 8 let a výše nepřístupné, protože jedině takhle malým písklatům se to může líbit. Vše hrozně prvoplánované, naprosto stupidní a jednoduché dialogy a ty gesta, o příběhu ani nemluvě, ale animace ušla. Co se týče humoru, tak povětšinou byl charakteru jak pro debílky aneb hahaha vrazil žirafě zobák do prdele při nárazu a ta se tam pak svíjela. 1,5* P.S. Nevěděla jsem, jestli brečet nebo se smát, když ti dva padali dolů z útesu, teď ten zpomalený záběr na otce, jak se za nimi chce vrhnout, ale zabrání mu v tom jiný pták, ta patetická africká hudba... výbuch smíchu se slzami v očích.(10.1.2014)

 • dANo
  ***

  Veľmi málo vtipu na to, že sa jedná o animovanú komédiu. A aj príbeh je tak silne predvídateľný, že dospelý divák z toho nemá ozaj nič. Pre deti to môže byť, ale aj tak je to strata času...(22.5.2013)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Držte se ptáčata, před námi je silná turbulence...............Však mi do tý Zambezie doletíme.................... Příjemná hudba, krásná animace, dobrý zvuk a zajímavý příběh o lásce, přátelství a legraci. CITÁT - Tak jsme tady, vybalíme a hurá do baru................. Co dodat, Ačkoliv už jsem starší člověk bavil jsem se i u této pohádky. Tak se bavte také. CITÁT - Pusť mě, čápe jeden šílená................(15.3.2014)

 • Slarque
  *

  Je to animované, barevné a hýbe se to. Stačí vám to? Pak si poslužte. Chcete něco víc? V tom případě raději hledejte jinde. Ucházející animace, místy slušná hudba, jak tak zkouším hledat pozitiva, tak mi to stejně moc nejde. Nad 30% nejdu.(27.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace