• Jihoafrická republika

• Jihoafrická republika

Adventures in Zambezia

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jihoafrická republika, 2012, 83 min

"Ten pocit, když vás jednoduchá, animovaná ptačí bitva zaujme více než hobití Bitva pěti armád! :-D"(15.12.2014)

OK animace, příjemný a milý příběh, sympatické postavičky a skvělý český dabing. "Noční prohlídky města... noční prohlídky města... nyní exkluzivně i ve dne!" Jednoznačná spokojenost a 4*!(30.10.2013)

• korbitch22

Nejvíc mě na tomhle filmu pobavil LIVINGVŘEDŮV komentář......''krásná grafika'', pro mentálně retardované to tak bez debat je.Laciný a tuctový animák, který nenabídl jedinou sympatickou postavičku či hlášku a příběhově nijak nemá šanci obohatit animovaný filmový svět.Tyhle laciné pokusy se nějak uplatnit ve světě plném Shreků a Draků prostě nemají sebemenší šanci, možná zajímavým námětem a vtipným scénářem, bohužel, Zambezia nemá ani jedno.15%.(27.12.2014)

• PinokKio

Nevím proč, ale nějak se mi vybavují Ajťáci a jejich výprava na muzikál Gay. Problém ovšem je, že já oproti většině publika tam nemám ptáky rád .. a že jich v Zambezii je! Trošku jsem fandil tomu extra přerostlému leguánovi, aby je komplet vyhubil nebo alespoň nějak radikálně upravil jejich počet, jenže to by bylo dětského pláče a maminčina hubování, že si moc ptáků neužily. Tak aspoň že tam umře ten marabu hned na úvod, to si zaslouží pochvalu ..(3.11.2013)

Vtipna zirafa a fifleny. Pekna anim.(11.5.2013)