• Jihoafrická republika

• Jihoafrická republika

Adventures in Zambezia

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jihoafrická republika, 2012, 79 min

Skvělý animák. Nijak náročný děj. Moc se mi líbila hudba a taky skvělý český dabing :)) Animace se mi ze začátku nelíbila, ale pak jsem ji prisel na chuť :)) jen to 3D bylo trochu zbytečné.(27.4.2013)

• FFilipCZ

VÝZVA 2015: Animáky mě většinou nezklamou, ale tento byl bohužel hodně jednoduchý se slabou animací a předvídatelným dějem.(19.8.2015)

• Slarque

Je to animované, barevné a hýbe se to. Stačí vám to? Pak si poslužte. Chcete něco víc? V tom případě raději hledejte jinde. Ucházející animace, místy slušná hudba, jak tak zkouším hledat pozitiva, tak mi to stejně moc nejde. Nad 30% nejdu.(27.12.2014)

• ABLABLABLA

Jeden z těch hodně slabších animovaných kousků. Většina animáků je určena i pro větší publikum, že si v tom najde nějaký humor. Tady to bych doporučovala tak od 8 let a výše nepřístupné, protože jedině takhle malým písklatům se to může líbit. Vše hrozně prvoplánované, naprosto stupidní a jednoduché dialogy a ty gesta, o příběhu ani nemluvě, ale animace ušla. Co se týče humoru, tak povětšinou byl charakteru jak pro debílky aneb hahaha vrazil žirafě zobák do prdele při nárazu a ta se tam pak svíjela. 1,5* P.S. Nevěděla jsem, jestli brečet nebo se smát, když ti dva padali dolů z útesu, teď ten zpomalený záběr na otce, jak se za nimi chce vrhnout, ale zabrání mu v tom jiný pták, ta patetická africká hudba... výbuch smíchu se slzami v očích.(10.1.2014)

Krásná grafika.(29.12.2012)

• - Jedná se o jeden z prvních filmů pořízených v Africe, který byl natočen technologií stereo scopic 3D. (AngelusCZ)

• - První film Samuela L. Jacksona s ratingem "G". (Cheeker)