• Jihoafrická republika

Adventures in Zambezia

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jihoafrická republika, 2012, 79 min

• PinokKio

Nevím proč, ale nějak se mi vybavují Ajťáci a jejich výprava na muzikál Gay. Problém ovšem je, že já oproti většině publika tam nemám ptáky rád .. a že jich v Zambezii je! Trošku jsem fandil tomu extra přerostlému leguánovi, aby je komplet vyhubil nebo alespoň nějak radikálně upravil jejich počet, jenže to by bylo dětského pláče a maminčina hubování, že si moc ptáků neužily. Tak aspoň že tam umře ten marabu hned na úvod, to si zaslouží pochvalu ..(3.11.2013)

Rozpočet $20miliónovTržby Celosvetovo $29,694,525▐ ničím zvláštna animácia, ktorá pripomenie akurát tak úrovňou Valianta ale aj to nie úplne, k tomu ani príbeh nijak zvlášť neboduje /20%/(10.11.2013)

• FFilipCZ

VÝZVA 2015: Animáky mě většinou nezklamou, ale tento byl bohužel hodně jednoduchý se slabou animací a předvídatelným dějem.(19.8.2015)

• Slarque

Je to animované, barevné a hýbe se to. Stačí vám to? Pak si poslužte. Chcete něco víc? V tom případě raději hledejte jinde. Ucházející animace, místy slušná hudba, jak tak zkouším hledat pozitiva, tak mi to stejně moc nejde. Nad 30% nejdu.(27.12.2014)

Moc příjemné, animace lehce za dobou, ale vynahrazeno příběhem. Mně se moc líbila myšlenka "pospolitosti všech ptáků afrického nebe"-ptačího města. A navíc byl znát "neamerický vliv" tvůrců.. :-)(4.11.2013)