poster

Zvonilka a Velké hry (TV film)

 • USA

  Pixie Hollow Games

 • SK název

  Cililing a Veľké hry

Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (22)

 • ConanVJ
  *****

  Již čtvrtá krásná pohádka o víle Zvonilce je tentokrát pouze krátkým filmem. Navíc je v něm Zvonilka jen vedlejší postava, která se filmem jen párkrát mihne. Tento díl je věnovaný vílím sportovním hrám, ve kterých soupeří dvojice z vílích společenství. Hlavními postavami jsou zde víly Chloe a Rosetta ze společenství zahradnic. Zahradnice nikdy nepostoupili z prvního kola a tak ani teď nikdo nečeká, že by tomu bylo jinak..... Tvůrcům se podařilo i do tak krátkého filmu dostat cit a emoce, jako by to byl velký film. Opět je zde krásná vizuální stránka a příjemná hudba. Filmek pohladí duši a to určitě nejen malým divákům. Určitě je škoda, že tvůrci neudělali filmek stejně dlouhý jako předešlé díly, protože by se z něj dalo dostat mnohem víc. Závodům a hlavně vztahům mezi soutěžícími by to hodně prospělo. I přesto dávám této krátké pohádce 90%:).(20.11.2012)

 • liquido26
  ****

  Příjemná "sportovní" dvacetiminutovka.(8.2.2015)

 • Gereth
  **

  Z Velkých her mě bavily jen a pouze samotné hry, jinak je to klišé nad klišé. Všechno předvídatelné od začátku až do konce. Postavy i vztahy mezi nimi bez výjimky modelové. Já vím, je to pro malé holčičky a ty jsou nenáročné, nicméně když to změřím se Ztraceným pokladem, který jsem viděl chvíli potom a který je ze stejné serie a tedy i pro stejnou cílovou skupinu, nemůžu než konstatovat, že toto je o dvě třídy slabší. // 50%(8.12.2012)

 • Tuax
  *****

  Bylo mi dost líto, že po prvních třech filmech udělali jen kraťas. Konečně jsem se k němu dostal a má mánie z téhle vílí série je opět tady :D Pro mě něco úžasného, jako obvykle mě to plně dostalo, i když Zvonilka tentokrát je jen jako vedlejší postava. Všechny ty víly a víláci jsou fajn. Navíc něco na tento způsob jsem v minulosti sepsal povídku, takže i tématicky mi to bylo blízké. A sálá z toho pozitivní myšlenka i energie, až mi z toho šly do očí slzy. Prostě mě tophle vždy dostaně i když už jsem několik let třicátník. Takže je jasné jaký film je letos můj neojočekávanější a čekám opět bezva vílí zábavu. U tohohle snímku škoda, že to takhle vykrátili být to velký film jako předchozí bylo by to lepší, určitě by nebyla nouze o obsah. Ty závody byly přeci jen příliš úsporně vyobrazené včetně těch vztahů jednotlivých soutěžních dvojic. To mělo dostat větší prostor, škoda, přeškoda :)10/10(19.9.2012)

 • Nifgai
  *****

  Krásná krátká pohádka o Zvonilce, která opět nezklamala svým kouzelným světem a vílami které jsou férové. Motiv vílích her byl vážně zajímavý a disciplíny velmi originální. Pobavila jsem se. Jen mi bylo líto, že to tentokrát bylo takové kraťoučké.(19.2.2013)

 • Lisabellla
  ***

  Pojďme, domluvme se, že Zvonilka je kouzelná víla, že její příběhy jsou roztomilé a její přátelé rozkošně fantastičtí. Podívejme se na tu maličkou jako na třpytivou hvězdičku, jejíž úsměv vyloudí úsměv i na vaší tváří. Zažeňme předsudky a chmury a zahoďme předpojatost. Vše, co se od malé pohádkově fantastické fantasy dá očekávat tam je. Nač hanit příběh, kterýžto nikomu nemůže ublížit na duši ani na oči.(19.1.2013)

 • tommmy89
  ***

  Človek by povedal, že rozprávky pre tie najmenšie deti sú len klišé a zabavia sa na tom len škôlkari. Ale bolo to určite zaujímavé dobrodružstvo plné humoru a dôvtipu, ktorý tam nastrojili tvorcovia rozprávky. (skákajúce žaby, slizová šmýkačka, vílí prach .... ). Čo je ale ojedinelé v tejto časti "Zvonilky" je to, že tentokrát nebola hlavnou postavou, ale vedlajšou. 3,5 dávam pretože rozprávka bola dosť krátka a z tohto pohľadu sa to ani nedá objektívne ohodnotiť, 20 minút je naozaj málo, takže tie body patria skôr humoru, grafike a dobrodružstvu pri hrách.(24.2.2013)

 • Mr.Elmo
  ****

  Kdyby byl na stejný námět vytvořen celovečerní film, bylo by to lepší. Je to škoda a určitě je tohle téma, z kterého by se dalo hodně čerpat. Ale i tak jsem se bavila. Roztomilé nestupidní a veselé.(4.11.2012)

 • Lilloos
  ***

  Film je sice o něco kratší než jsme u Zvonilky zvyklí, ale proč točit celovečerňák o tisíckrát omletém tématu?(16.1.2015)

 • Elbarto08
  ****

  Ani nevim, proč mě to zaujalo..jsou to víly, panebože!!!!!(18.12.2011)

 • shushee
  ***

  Ideální stopáž! Méně je více..(30.10.2014)

 • tunackova
  ***

  Další roztomilý a příjemný film u kterého vůbec nebyl záporem například nezajímavý děj nebo stupidní scény, ale naopak přeměna do téměř krátkometrážní podoby. Jinak má velmi napínavý příběh, u kterého jsem se opravdu bavila.(25.12.2012)

 • Nevka
  ****

  Byl jsem docela mile překvapen. Pěkná animace a příběh taky v pohodě (i když to nebylo "moc" originální). Myslím, že dětem by se to mohlo hodně líbit, i když nechápu název Zvonilka, bodejť to o ní vůbec není. Ale dám tomu teda ty čtyři hvězdičky, ač slabší.(2.6.2012)

 • barteca
  ****

  Because Zvonilka.(20.8.2013)

 • lobo87
  ***

  Priemerný animák, v ktorom je navyše Zvonilka len vedľajšou postavou. Napriek tomu, je to veselé, pestré a zábavné. Príjemná jednohubka...60%(27.5.2014)

 • Fenris 13
  *****

  Velmi klišovité. A naprosto skvělé. "Ty jsi zahradnice a nemáš ráda hlínu?" "Ironické, že?" :-)(6.1.2015)

 • Londi
  ****

  Pěkné, ale příliš krátké. Zvonilka sice tentokrát nehraje hlavní roli, ale i tak se mi příběh líbil.(20.4.2015)

 • Renie42
  *****

  I když Zvonilka byla tak trochu v pozadí, mě se to líbilo. Víly zahradnice prolomily pech a vyhráli. Jen mě mrzí, že to bylo moc krátké, tohle by si zasloužilo délku jako předchozí filmy o Zvonilce.(28.9.2012)

 • Todd_Hewitt
  ***

  Koukal jsem na to se ségrou a i když je mi patnáct, Zvonilku mám docela rád. /50%/(13.11.2012)

 • ludovit14
  ****

  Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r).(4.9.2013)

<< předchozí 1 2