Zvonilka a Velké hry (TV film)

Pixie Hollow Games

• SK název

Cililing a Veľké hry

Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 30 min

Již čtvrtá krásná pohádka o víle Zvonilce je tentokrát pouze krátkým filmem. Navíc je v něm Zvonilka jen vedlejší postava, která se filmem jen párkrát mihne. Tento díl je věnovaný vílím sportovním hrám, ve kterých soupeří dvojice z vílích společenství. Hlavními postavami jsou zde víly Chloe a Rosetta ze společenství zahradnic. Zahradnice nikdy nepostoupili z prvního kola a tak ani teď nikdo nečeká, že by tomu bylo jinak..... Tvůrcům se podařilo i do tak krátkého filmu dostat cit a emoce, jako by to byl velký film. Opět je zde krásná vizuální stránka a příjemná hudba. Filmek pohladí duši a to určitě nejen malým divákům. Určitě je škoda, že tvůrci neudělali filmek stejně dlouhý jako předešlé díly, protože by se z něj dalo dostat mnohem víc. Závodům a hlavně vztahům mezi soutěžícími by to hodně prospělo. I přesto dávám této krátké pohádce 90%:).(20.11.2012)

• Gereth

Z Velkých her mě bavily jen a pouze samotné hry, jinak je to klišé nad klišé. Všechno předvídatelné od začátku až do konce. Postavy i vztahy mezi nimi bez výjimky modelové. Já vím, je to pro malé holčičky a ty jsou nenáročné, nicméně když to změřím se Ztraceným pokladem, který jsem viděl chvíli potom a který je ze stejné serie a tedy i pro stejnou cílovou skupinu, nemůžu než konstatovat, že toto je o dvě třídy slabší. // 50%(8.12.2012)

Bylo mi dost líto, že po prvních třech filmech udělali jen kraťas. Konečně jsem se k němu dostal a má mánie z téhle vílí série je opět tady :D Pro mě něco úžasného, jako obvykle mě to plně dostalo, i když Zvonilka tentokrát je jen jako vedlejší postava. Všechny ty víly a víláci jsou fajn. Navíc něco na tento způsob jsem v minulosti sepsal povídku, takže i tématicky mi to bylo blízké. A sálá z toho pozitivní myšlenka i energie, až mi z toho šly do očí slzy. Prostě mě tophle vždy dostaně i když už jsem několik let třicátník. Takže je jasné jaký film je letos můj neojočekávanější a čekám opět bezva vílí zábavu. U tohohle snímku škoda, že to takhle vykrátili být to velký film jako předchozí bylo by to lepší, určitě by nebyla nouze o obsah. Ty závody byly přeci jen příliš úsporně vyobrazené včetně těch vztahů jednotlivých soutěžních dvojic. To mělo dostat větší prostor, škoda, přeškoda :)10/10(19.9.2012)

Človek by povedal, že rozprávky pre tie najmenšie deti sú len klišé a zabavia sa na tom len škôlkari. Ale bolo to určite zaujímavé dobrodružstvo plné humoru a dôvtipu, ktorý tam nastrojili tvorcovia rozprávky. (skákajúce žaby, slizová šmýkačka, vílí prach .... ). Čo je ale ojedinelé v tejto časti "Zvonilky" je to, že tentokrát nebola hlavnou postavou, ale vedlajšou. 3,5 dávam pretože rozprávka bola dosť krátka a z tohto pohľadu sa to ani nedá objektívne ohodnotiť, 20 minút je naozaj málo, takže tie body patria skôr humoru, grafike a dobrodružstvu pri hrách.(24.2.2013)

Pojďme, domluvme se, že Zvonilka je kouzelná víla, že její příběhy jsou roztomilé a její přátelé rozkošně fantastičtí. Podívejme se na tu maličkou jako na třpytivou hvězdičku, jejíž úsměv vyloudí úsměv i na vaší tváří. Zažeňme předsudky a chmury a zahoďme předpojatost. Vše, co se od malé pohádkově fantastické fantasy dá očekávat tam je. Nač hanit příběh, kterýžto nikomu nemůže ublížit na duši ani na oči.(19.1.2013)

Krásná krátká pohádka o Zvonilce, která opět nezklamala svým kouzelným světem a vílami které jsou férové. Motiv vílích her byl vážně zajímavý a disciplíny velmi originální. Pobavila jsem se. Jen mi bylo líto, že to tentokrát bylo takové kraťoučké.(19.2.2013)

Kdyby byl na stejný námět vytvořen celovečerní film, bylo by to lepší. Je to škoda a určitě je tohle téma, z kterého by se dalo hodně čerpat. Ale i tak jsem se bavila. Roztomilé nestupidní a veselé.(4.11.2012)

Ani nevim, proč mě to zaujalo..jsou to víly, panebože!!!!!(18.12.2011)

Ideální stopáž! Méně je více..(30.10.2014)

Jako, řeknu vám upřímě, že jsem nikdy nečekal, že budu hodnotit a komentovat takovýhle film, ale jednoho dne nic jiného v televizi nebylo tak jsem se na to mrkl a byl jsem docela mile překvapen. Pěkná animace a příběh taky v pohodě. Myslím, že dětem by se to mohlo líbit docela hodně i když nechápu název Zvonilka, bodejť to o ní vůbec není. Ale dám tomu teda ty čtyi hvězdičky, ať se neřekne ;-)(2.6.2012)

Další roztomilý a příjemný film u kterého vůbec nebyl záporem například nezajímavý děj nebo stupidní scény, ale naopak přeměna do téměř krátkometrážní podoby. Jinak má velmi napínavý příběh, u kterého jsem se opravdu bavila.(25.12.2012)

Because Zvonilka.(20.8.2013)

Priemerný animák, v ktorom je navyše Zvonilka len vedľajšou postavou. Napriek tomu, je to veselé, pestré a zábavné. Príjemná jednohubka...60%(27.5.2014)

I když Zvonilka byla tak trochu v pozadí, mě se to líbilo. Víly zahradnice prolomily pech a vyhráli. Jen mě mrzí, že to bylo moc krátké, tohle by si zasloužilo délku jako předchozí filmy o Zvonilce.(28.9.2012)

Koukal jsem na to se ségrou a i když je mi patnáct, Zvonilku mám docela rád. /50%/(13.11.2012)

Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r).(4.9.2013)

• robfi

Slabota... oproti Zvonilce a Ztracenemu pokladu to nestoji za rec.(22.9.2014)