Zvonilka a Velké hry (TV film)

Pixie Hollow Games

Cililing a Veľké hry

Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 30 min

• Gereth

Z Velkých her mě bavily jen a pouze samotné hry, jinak je to klišé nad klišé. Všechno předvídatelné od začátku až do konce. Postavy i vztahy mezi nimi bez výjimky modelové. Já vím, je to pro malé holčičky a ty jsou nenáročné, nicméně když to změřím se Ztraceným pokladem, který jsem viděl chvíli potom a který je ze stejné serie a tedy i pro stejnou cílovou skupinu, nemůžu než konstatovat, že toto je o dvě třídy slabší. // 50%(8.12.2012)

Krásná krátká pohádka o Zvonilce, která opět nezklamala svým kouzelným světem a vílami které jsou férové. Motiv vílích her byl vážně zajímavý a disciplíny velmi originální. Pobavila jsem se. Jen mi bylo líto, že to tentokrát bylo takové kraťoučké.(19.2.2013)

Kdyby byl na stejný námět vytvořen celovečerní film, bylo by to lepší. Je to škoda a určitě je tohle téma, z kterého by se dalo hodně čerpat. Ale i tak jsem se bavila. Roztomilé nestupidní a veselé.(4.11.2012)

Již čtvrtá krásná pohádka o víle Zvonilce je tentokrát pouze krátkým filmem. Navíc je v něm Zvonilka jen vedlejší postava, která se filmem jen párkrát mihne. Tento díl je věnovaný vílím sportovním hrám, ve kterých soupeří dvojice z vílích společenství. Hlavními postavami jsou zde víly Chloe a Rosetta ze společenství zahradnic. Zahradnice nikdy nepostoupili z prvního kola a tak ani teď nikdo nečeká, že by tomu bylo jinak..... Tvůrcům se podařilo i do tak krátkého filmu dostat cit a emoce, jako by to byl velký film. Opět je zde krásná vizuální stránka a příjemná hudba. Filmek pohladí duši a to určitě nejen malým divákům. Určitě je škoda, že tvůrci neudělali filmek stejně dlouhý jako předešlé díly, protože by se z něj dalo dostat mnohem víc. Závodům a hlavně vztahům mezi soutěžícími by to hodně prospělo. I přesto dávám této krátké pohádce 90%:).(20.11.2012)

Človek by povedal, že rozprávky pre tie najmenšie deti sú len klišé a zabavia sa na tom len škôlkari. Ale bolo to určite zaujímavé dobrodružstvo plné humoru a dôvtipu, ktorý tam nastrojili tvorcovia rozprávky. (skákajúce žaby, slizová šmýkačka, vílí prach .... ). Čo je ale ojedinelé v tejto časti "Zvonilky" je to, že tentokrát nebola hlavnou postavou, ale vedlajšou. 3,5 dávam pretože rozprávka bola dosť krátka a z tohto pohľadu sa to ani nedá objektívne ohodnotiť, 20 minút je naozaj málo, takže tie body patria skôr humoru, grafike a dobrodružstvu pri hrách.(24.2.2013)