Zvonilka a Velké hry (TV film)

Pixie Hollow Games

Cililing a Veľké hry

Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 30 min

Příjemná "sportovní" dvacetiminutovka.(8.2.2015)

Človek by povedal, že rozprávky pre tie najmenšie deti sú len klišé a zabavia sa na tom len škôlkari. Ale bolo to určite zaujímavé dobrodružstvo plné humoru a dôvtipu, ktorý tam nastrojili tvorcovia rozprávky. (skákajúce žaby, slizová šmýkačka, vílí prach .... ). Čo je ale ojedinelé v tejto časti "Zvonilky" je to, že tentokrát nebola hlavnou postavou, ale vedlajšou. 3,5 dávam pretože rozprávka bola dosť krátka a z tohto pohľadu sa to ani nedá objektívne ohodnotiť, 20 minút je naozaj málo, takže tie body patria skôr humoru, grafike a dobrodružstvu pri hrách.(24.2.2013)

Kdyby byl na stejný námět vytvořen celovečerní film, bylo by to lepší. Je to škoda a určitě je tohle téma, z kterého by se dalo hodně čerpat. Ale i tak jsem se bavila. Roztomilé nestupidní a veselé.(4.11.2012)

Bylo mi dost líto, že po prvních třech filmech udělali jen kraťas. Konečně jsem se k němu dostal a má mánie z téhle vílí série je opět tady :D Pro mě něco úžasného, jako obvykle mě to plně dostalo, i když Zvonilka tentokrát je jen jako vedlejší postava. Všechny ty víly a víláci jsou fajn. Navíc něco na tento způsob jsem v minulosti sepsal povídku, takže i tématicky mi to bylo blízké. A sálá z toho pozitivní myšlenka i energie, až mi z toho šly do očí slzy. Prostě mě tophle vždy dostaně i když už jsem několik let třicátník. Takže je jasné jaký film je letos můj neojočekávanější a čekám opět bezva vílí zábavu. U tohohle snímku škoda, že to takhle vykrátili být to velký film jako předchozí bylo by to lepší, určitě by nebyla nouze o obsah. Ty závody byly přeci jen příliš úsporně vyobrazené včetně těch vztahů jednotlivých soutěžních dvojic. To mělo dostat větší prostor, škoda, přeškoda :)10/10(19.9.2012)

Ani nevim, proč mě to zaujalo..jsou to víly, panebože!!!!!(18.12.2011)