Zvonilka a Velké hry (TV film)

Pixie Hollow Games

Cililing a Veľké hry

Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 30 min

Film je sice o něco kratší než jsme u Zvonilky zvyklí, ale proč točit celovečerňák o tisíckrát omletém tématu?(16.1.2015)

Bylo mi dost líto, že po prvních třech filmech udělali jen kraťas. Konečně jsem se k němu dostal a má mánie z téhle vílí série je opět tady :D Pro mě něco úžasného, jako obvykle mě to plně dostalo, i když Zvonilka tentokrát je jen jako vedlejší postava. Všechny ty víly a víláci jsou fajn. Navíc něco na tento způsob jsem v minulosti sepsal povídku, takže i tématicky mi to bylo blízké. A sálá z toho pozitivní myšlenka i energie, až mi z toho šly do očí slzy. Prostě mě tophle vždy dostaně i když už jsem několik let třicátník. Takže je jasné jaký film je letos můj neojočekávanější a čekám opět bezva vílí zábavu. U tohohle snímku škoda, že to takhle vykrátili být to velký film jako předchozí bylo by to lepší, určitě by nebyla nouze o obsah. Ty závody byly přeci jen příliš úsporně vyobrazené včetně těch vztahů jednotlivých soutěžních dvojic. To mělo dostat větší prostor, škoda, přeškoda :)10/10(19.9.2012)

Příjemná "sportovní" dvacetiminutovka.(8.2.2015)