• Nikon

Co se stane, když jediný spravedlivý loupežník pověsí řemeslo na hřebík? .................To jsem se (bohužel) včera dověděl .... Co se stane, když režisér Ivo Macharáček pověsí řemeslo na hřebík? .......................... Všichni si oddechnou ...(26.12.2011)

Politiky to netrkne. Obyčejný volič se pobaví. Slovutná vrchnosti oprašte si trezor - pro jistotu.(27.12.2011)

• Oktavianus

Hloupé a trapné, včetně těch "narážek", jak se tu o nich pořád hovoří. Nepřekvapuje, že scénárista dělal i na Kameňácích, ten humor byl přesně v těch intencích. A Klus, to byla katastrofa sama pro sebe. Chvíli jsme měl pocit, že to má být degenerovanej šlechtic, ale prý ne. Pohádková tvorba těchto Vánoc byla fakt špatná, jestli tohle byl jeden z vrcholů.(14.7.2012)

dlouho jsem se u pohádky takhle nepobavil, kudla! podkreslení pro "ty starší" se výborně povedlo a jsem si jistej, že i dítka rozličná musí být s touhle pohádkou spokojena(8.11.2012)

• salahadin

Bál jsem se, že Tomáš Klus poklusem bez vkusu zamíří i do dalších sfér šoubyznysu, aby na nás vyvalil své hbité prsty proklatě nízko, protestsongy a kdo-ví-co-ještě. Bál jsem se zbytečně. Toť z mého pohledu jeden z mála kladů. Ale bohužel jsem těžce nepobral přítomnost Lábuse s Vladykou snažící se o jakousi humornou dvojku zavádějící daň z hlíny. Já - vyznávaje pojetí humoru M. Horníčka (humor je o moudrosti, ne dělání ze sebe debila) - musím konstatovat, že oba pánové se trefili do současného trendu pohádek, které více než na silný a jednoduchý příběh sázejí na dementní postavy a karikatury. Pitvoření mi nikdy vtipné nepřišlo a přehrávání už vůbec ne. Ať se vrátí Třetí princ s Janem a jeho podivuhodným přítelem!!! Ačkoli v případě daní se pohádka trefila bambitkou do černého.(30.12.2013)