Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hippyman
  ***

  ač začátek pohádky trochu straší, že to půjde díky modernímu looku, mluvě a příšerný kameře poKlusem do kopru, po chvíli si člověk celkem i zvykne a dává snímku šanci, hlavně díky aktuální satiře především pro dospělé, roztomilé ústřední dvojici a výbornému hereckému obsazení... nutno ovšem dodat, že ani skvělí herci někdy nemají co hrát, jen se pitvoří, koulí očima nebo padají, žvatlají a rozdávají křečovité úsměvy... kouzlo našich tradičních pohádek by divák těžko pohledal, takže se musí spokojit s jakous takous plytkou povidlovou kaší plnou písiček (nabůstřená kytara, wtf?!) místo hlubšího děje, amatérsky televizním vzhledem, mizernou výpravou, byť občasným povedeným vtipem a... není to trochu málo, kudla!? 50%(6.9.2012)

 • Deimos
  *****

  TV/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 10/10 Výprava 10/10/// +krásné, vkusné, opravdu zábavné, dojemné, vtipné postavy, dialogy, hlášky, nádherný příběh, pohádka obsahuje vše a nic ji nechybí a to se obešla i bez draků, a bez kouzel, výborně zahrané, hodně dobře zpracované prostředí, výprava, nerušivý komparz, originální v mnoha směrech, především v tom jak se hlavní představitelé chovají, jak hrají, ta chemie mezi nimi se nevidí každý den, zpěv a písničky, sice moderní, ale alespoň srozumitelné -proč se tohle vydává za nenápadnou televizní pohádku?/// Přemýšlím kdy jsem za posledních 10 let viděl hezčí českou pohádku? Žádná mě nenapadá. Pátrám hlouběji a dostávám se k pohádkám že 70,60,50 let, které patří dnes mezi každoročně viděnou klasiku. Těm se asi Tajemství staré bambitky nepřiblíží (protože je nová), snad za pár let, když její kouzlo objeví více a více lidí. Přál bych jí to. Tohle je totiž první film, kterému dávám maximální hodnocení, ždáný jiný dosud takové nedostal./// Celkem 100%///(15.2.2012)

 • Marthos
  odpad!

  Hrůza. Je to vtip nebo se to zkrátka jen nepovedlo? Obávám se, že úroveň českých televizních pohádek klesla za poslední desetiletí o pár levelů níž, bezesporu zásluhou totální scénáristické umdlenosti. Pro něco tak pitomého, jako je tenhle zoufale nepovedený pokus o hudební pohádkovou taškařici s Tomášem K(F)lusem v hlavní roli, totiž neexistuje adekvátní slovní ohodnocení. Je to nanicovatý, přihlouplý patvar, v němž se opět bezostyšně vykrádá jedna legendární pohádka za druhou (proradní ministři Ferenc a Lorenc jako by z oka vypadli, včetně ne náhodou podobných kostýmů, rádcům ze Šíleně smutné), namlouvajíc si tím bůhvíjak originální dojem. Vypnuto po necelé půlhodince.(29.12.2015)

 • heyda
  ****

  Od dob Lotranda a Zubejdy nejlepší česká pohádka nejen na poli hudebním. 75%(9.2.2015)

 • nash.
  ****

  Pohádka, ve které se bezchybně mísí naivita klasických televizních pohádek ze sedmdesátých a osmdesátých let, s aktuální politickou satirou. Levné kostýmy, studiové pojetí byť v exteriérech, scénář, režie, písničky i herecké výkony, které zdařile napodobují styl starých televizních pohádek. Nad prince i jeho hrnčířsko–loupežnickou milou ční však dokonalé vtělení našich politiků, dvojice Ferenz a Lorenz, která pohádku dělá prudce aktuální. Hláškuje jako o závod a na plnou hubu říká to, co naši politici v tichosti provádí. Daň z komínu, daň ze zavřeného okna, daň z otevřeného okna, daň ze vzduchu. To je jako u nás. Daně, sociální, zdravotní, televize, rozhlas, popelnice, DPH, emise, energetické štítky. Po včerejší zprávě, že se vláda chystá zdanit wi–fi, je ta pohádka aktuální tak moc, že už to přestává být legrace. Jenže princ, který by vrátil daně na feudální desátek je v nedohlednu. Takže dál budeme odevzdávat vládě 70% toho, co vyděláme, a smát se tomu u zdařilé pohádky. A jaké z toho plyne milé děti poučení? Život není pohádka. Člověk se narodí, zaplatí účty a zemře.(17.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace