poster

Největší tankové bitvy (TV seriál)

 • Kanada

  Greatest Tank Battles

Dokumentární / Válečný / Historický

Kanada, 2010, 20x45 min

Režie:

Mick Grogan

Kamera:

Derek Rogers

Hudba:

Richard Pell

Producenti:

Mick Grogan
(další profese)
 • Crocuta
  **

  Vše podstatné výstižně shrnuli mí oblíbení uživatelé flanker.27 a gudaulin, takže jen dodám, že kanadský historický dokumentární seriál pomalu ale jistě začíná být synonymem pro povrchní, zmatenou a horkou jehlou šitou snůšku těchže několikrát se opakujících informací a celkem povedených animací. Nejvíc mne pobavil hitlerovský veterán ("Pobaltí 1944") nadšeně vzpomínající jak byli němečtí tankisté oproti Rusům mnohem rychlejší, přesnější a vůbec daleko lepší. Mělo to holt jen jednu drobnou vadu na kráse - projeli nejen tuhle bitvu, ale i celou válku :-D.(5.3.2013)

 • Bioscop
  ***

  Často se opakující dialogy a až moc počítačových záběrů. Chápu že při velkých tankových bitvách nebylo moc příležitostí pořizovat nějaký materiál ale přece jen těch dobových záběru mohlo být více. Průměrný seriál který nepřináší nic moc nového ale představuje nám válku z pohledu kabin tehdy nejlepších tanků.(10.2.2013)

 • Attta
  ****

  Zajimavý dokument. Neviděl jsem úplně všechny díly, ale ty co jsem viděl byly perfektní. Nakonec přece jenom válečné dokumenty moc nemusím ale musím říct že tohle jsem hltal jak blázen.(15.1.2013)

 • kaposlav
  *

  Úplne mi stačilo vidieť diel o Perskom zálive. Chválenkárska propaganda USA, aký su oni najlepší. Myslia si, že všade šíria demokraciu a slobodu. Z vraždenia robia show. Keď sa oháňaju tou demokraciou a slobodou slova, prečo žiadne vyjadrenie nepriatela? Nič ani veta proste žiadna kontroverzia. Je to jednostranné a zaujaté. 1* za nejaké informácie o tankoch, ale aj tie su nepresvedčivo dôveryhodné.(7.3.2012)

 • Dont
  **

  Tragické animace, naprosto scestné a nelogické střihy a především neustálé opakování stejných pasáží, mající za cíl jejich zdůraznění a zřejmě i likvidaci každého soudného diváka, který je schopen tyto momenty identifikovat sám a dokáže si zapamatovat a přebrat v hlavě důležité informace i napoprvé. Přitom je to škoda, protože jednotlivé díly se věnují známým tankovým bitvám a k dispozici je řada výpovědí veteránů těchto bojů. Ti mohli při dobrém vedení seriál obohatit o mnoho cenných informací.(31.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace