Největší tankové bitvy (TV seriál)

• Kanada

Greatest Tank Battles

Dokumentární / Válečný / Historický

Kanada, 2010, 20x45 min

Mick Grogan

Derek Rogers

Richard Pell

Mick Grogan

Často se opakující dialogy a až moc počítačových záběrů. Chápu že při velkých tankových bitvách nebylo moc příležitostí pořizovat nějaký materiál ale přece jen těch dobových záběru mohlo být více. Průměrný seriál který nepřináší nic moc nového ale představuje nám válku z pohledu kabin tehdy nejlepších tanků.(10.2.2013)

• KRYSIOPICE

Nevadila mi ani tak horší grafika jako neustale se opakování děje a předbíhaní ve vypravování za účelem udržet diváka u televize. Další mínus je často šetření na modelech. Tak například v epizodě z bitvy o Francii si animatoři ušetřeli práci a místo celé škály tanků bojujících na straně němců předvedli pouze PzKpfw III.(23.5.2016)

Dost nepovedené animace kazí celkový dojem z tohto dokumentu, který by byl docela zajímavý, ale jeho formát je natolik rušivý, že veškerá informativní část jde poněkud do kopru. Je to velká škoda, že to bylo pojato tímto způsobem.(13.3.2012)

• mr.filo

Poslední záchvěvy v zaznamenávání pamětníků, než nám odejdou....(29.2.2012)

Je pravda, že sú lepšie dokumentárne seriály, ale tento je tiež kvalitný. Je to istý obraz tej vojny, oplatí sa to pozrieť.(13.6.2013)