poster

Největší tankové bitvy (TV seriál)

 • Kanada

  Greatest Tank Battles

Dokumentární / Válečný / Historický

Kanada, 2010, 20x45 min

Režie:

Mick Grogan

Kamera:

Derek Rogers

Hudba:

Richard Pell

Producenti:

Mick Grogan
(další profese)
 • gogos
  **

  Zajímavý námět mohl z dokumentu vytvořit podstatně lepší sérii. Chtělo to jen více snahy a finančních prostředků. To se nejvíce projevuje na počítačových animacích, které jsou skutečně velmi nekvalitní. Navíc se v průběhu jednotlivých dílů často opakují, stejně jako slovní komentáře. Nemohu si pomoci, ale tahle dokumentární série patří mezi skutečně ty nejhorší, co naše televize nabízí...(28.12.2015)

 • mr.filo
  **

  Poslední záchvěvy v zaznamenávání pamětníků, než nám odejdou....(29.2.2012)

 • MartinezZ
  ***

  Místy informačně zajímavé, místy už méně, nicméně plus za samotné pamětníky! Problémem je ale zpracování, které nepřenáším přes srdce - nehezkou počítačovou grafiku ještě překousnu, ale to neustálé opakování těch stejných animací a co hůř, neustálé opakování těch stejných keců po každé reklmní přestávce, kterých zjevně bylo v pořadu děláno fakt hutné množství, mě fakt sralo, včetně zbytečného protahování prvotním spoilováním všeho, o čem se pak zase v díle mluvilo. To mě sralo. Na 45 minut toho bylo trochu moc a tak méně zajímavé části dílu uspávaly. Protě takový divný mix ne-kvality. ~~~ 2,5*(14.7.2014)

 • Crocuta
  **

  Vše podstatné výstižně shrnuli mí oblíbení uživatelé flanker.27 a gudaulin, takže jen dodám, že kanadský historický dokumentární seriál pomalu ale jistě začíná být synonymem pro povrchní, zmatenou a horkou jehlou šitou snůšku těchže několikrát se opakujících informací a celkem povedených animací. Nejvíc mne pobavil hitlerovský veterán ("Pobaltí 1944") nadšeně vzpomínající jak byli němečtí tankisté oproti Rusům mnohem rychlejší, přesnější a vůbec daleko lepší. Mělo to holt jen jednu drobnou vadu na kráse - projeli nejen tuhle bitvu, ale i celou válku :-D.(5.3.2013)

 • Tryskomyš
  ***

  Tyto dokumenty jsou vždycky zajímavé a poučné. I když mně například zrovna tato tematika moc nezajímá. Pěkný komentář Pavla Rímského a spol.(13.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace