poster

Největší tankové bitvy (TV seriál)

 • Kanada

  Greatest Tank Battles

Dokumentární / Válečný / Historický

Kanada, 2010, 20x45 min

Režie:

Mick Grogan

Kamera:

Derek Rogers

Hudba:

Richard Pell

Producenti:

Mick Grogan
(další profese)
 • Bioscop
  ***

  Často se opakující dialogy a až moc počítačových záběrů. Chápu že při velkých tankových bitvách nebylo moc příležitostí pořizovat nějaký materiál ale přece jen těch dobových záběru mohlo být více. Průměrný seriál který nepřináší nic moc nového ale představuje nám válku z pohledu kabin tehdy nejlepších tanků.(10.2.2013)

 • KRYSIOPICE
  **

  Nevadila mi ani tak horší grafika jako neustale se opakování děje a předbíhaní ve vypravování za účelem udržet diváka u televize. Další mínus je často šetření na modelech. Tak například v epizodě z bitvy o Francii si animatoři ušetřeli práci a místo celé škály tanků bojujících na straně němců předvedli pouze PzKpfw III.(23.5.2016)

 • Skip
  ***

  Dost nepovedené animace kazí celkový dojem z tohto dokumentu, který by byl docela zajímavý, ale jeho formát je natolik rušivý, že veškerá informativní část jde poněkud do kopru. Je to velká škoda, že to bylo pojato tímto způsobem.(13.3.2012)

 • mr.filo
  **

  Poslední záchvěvy v zaznamenávání pamětníků, než nám odejdou....(29.2.2012)

 • Marek1991
  ***

  Je pravda, že sú lepšie dokumentárne seriály, ale tento je tiež kvalitný. Je to istý obraz tej vojny, oplatí sa to pozrieť.(13.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace